Arduin en buren leven i8l zeeland Vandaal bekrast al meer dan een maand auto's in Lammerenburg 50% KORTING1*' vanaf maandag 3 augustus PALAZZO Zomerspelen voor jeugd in vijf wijken Kinderen verkleed met de imker op stap Aangever(14) wordt verdachte Juke Joints treden op in Panta Rhei Open tafel Moluks zorgcentrum Tabadila Kampvuur onder de zon zaterdag 1 augustus 2009 Torenstraat 14 Meliskerke 0118-561290 Badhuisstraat 8a Koudekerke 0118-551950 i.v.m. verhuizing van onze winkel in Meliskerke naar Koudekerke op onze hele winkelvoorraad: alleen tegen contante betaling - pinnen is mogelijk lopende acties uitgezonderd Let op onze volgende advertenties! 'Eerst waren we bang voor een heleboel busjes die hiervoor zouden stoppen. Dat viel mee. We hebben nooit overlast gehad' Loes Ritter, buurvrouw NEW CLLECTIDN IKKS WOMEN DOMBURG Markt Ia 4357 BG Domburg MIDDELBURG Middelburg in Beweging houdt drie weken kinderspelen in vijf wij ken. Maandag kunnen kinderen van 4 t/m 14 jaar onder meer sumo- worstelen en tobbedansen op het veld aan de Spinhuisweg in Middel burg-Zuid (13-16 uur). Vanaf 31 au gustus (13-16 uur) kunnen kinde ren uit de wijken zich plaatsen voor het Zeeuws kampioenschap Panna-Knock-Out op 9 september. OOSTKAPELLE Kinderen kunnen vandaag met een imker op stap. Ze gaan als imker ge kleed speuren naar bijen in de land schapstuin van Terra Maris in Oost- kapelle. De kinderen bekijken het gedrag, de nestbouw en het bloem- bezoek van bijen. Gesloten kleren met lange mouwen, lange broek en sokken zijn belangrijk. De tocht duurt van 10.30 tot 12.00 uur. Opge ven via tel. nr. 0118-582620. TERNEUZEN TERNEUZEN - Hij leek het slachtof fer van diefstal, maar werd uitein delijk als verdachte van mishande ling verhoord. De 14-jarige jongen uit Terneuzen beweerde dat een jogger zijn rugzak had afgepakt en hem had geslagen. De jogger had echter net de politie gebeld dat hij lastig was gevallen door drie jon gens. Daarbij was de rugzak van een van de jongens achtergebleven. VLISSINGEN Strandpaviljoen Panta Rhei is weer open en heeft The Juke Joints we ten te strikken voor een optreden zondag. De masters of rock rollin' blues be treden het podium om 17.00 uur. Fervente kaartspelers kunnen zich dan gelijk inschrijven voor een kla- verjasavondje aan zee, dat voor de derde keer plaatsvindt. Dat is dins dag 4 augustus om 19.30 uur. MIDDELBURG Het Moluks woonzorgcentrum Ta badila in Middelburg heeft deze maand weer een aantal activiteiten op het programma staan voor zo wel bewoners als mensen die er niet wonen. Zo is er vanavond de Open tafel. Voor 5,50 euro kunnen deelne mers aanschuiven voor een Moluk se maaltijd, inclusief soep vooraf en koffie of thee na. de van 20 juni, kwamen ook al ze ven aangiftes binnen van bewo ners uit Haagland. Een anonieme, inwoner van de wijk heeft donderdag brieven in de wijk rondgebracht waarin hij (of zij) bewoners oproept aangifte te doen van schade en ook alle eventuele tips door te geven aan de politie. De opsteller van de brief schrijft ook dat hij zondagavond is gaan posten en dat hij de dader om 01.34 uur aan het werk zag. De da der wist te ontkomen. Volgens de politie is er een signale ment gegeven. De dader is een blanke jongeman tussen de acht tien en vijfentwintig jaar oud met een lengte tussen de 1.75 en 1.85 meter lang. Hij heeft een normaal postuur. In eerste instantie droeg hij die zondagavond een lichtblau we sweater, een spijkerbroek en een zwart petje. De sweater heeft hij later uitgetrokken. Hij reed op een fiets en ging van de Rietkraag via de Wildbaan naar Haagland. Hij vluchtte uiteindelijk richting Strandwal. Volgens de politie wordt Lamme renburg nu extra meegenomen in de surveillance, maar is het lastig om er iemand voor op te pakken, omdat de dader daarvoor op heter daad betrapt moet worden. door Miriam van den Broek MIDDELBURG - Alsof het buiten al niet lekker warm was, werd de bouw speelplaats Middelburg gisteren afgesloten met een 'kampvuur'. Tradities moeten nu eenmaal worden voortgezet. En dus werd al het hout waarvan een week lang hutten waren gebouwd, op de brandstapel gegooid. Wel on der het deskundige toezicht van de jeugdbrandweer. foto Ruben Oreel VLISSINGEN - De Vlissingse wijk Lammerenburg wordt sinds 20 juni geteisterd door iemand die au to's bekrast. Afgelopen weekeinde werden er al leen al in de straat Haagland twaalf aangiftes gedaan. Ook van uit de Rietkraag (één aangifte) en de Wildbaan (twee aangiftes) kwa men meldingen binnen. De krassen zitten over de hele lengte van de auto's. Soms is ook het dak meegenomen of hebben de krassen de vorm van een haken kruis. Een maand eerder, in het weekein- Arduin-locatiemanager René van der Waal bij de groepswoning aan de Beethovenlaan in Vlissingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 20