Familieberichten Bastiaantje Stange-Agterdenbos 22 I Zaterdag 1 augustus 2009 kük ook op m ffi0ns9niinq.nL Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer John Roels John was jarenlang bestuurslid van SPD Zeeland en latei- van MEE Zeeland. Wij hebben John gekend als een zeer betrokken en enthousiast bestuurslid met grote inzet voor de mensen met een beperking. Wij wensen zijn vrouw, zijn kinderen en verdere familie veel sterkte met het verlies van John. Namens Raad van Toezicht, directie en medewerkers van MEE Zeeland Bedroefd, maar dankbaar voor al hetgeen hij voor ons heeft gedaan, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan, mijn man, vader en onze opa Adriaan Schijven in de leeftijd van 86 jaar. G.A.E. Schijven-Somers Astrid loëlla, Adri Schoondijke, 28 juli 2009 4507 BV Rembrandt van Rijnstraat 50 De crematieplechtigheid heeft vrijdag 31 juli plaatsgevonden in Crematorium Temeuzen. Intens verdrietig laten wij weten dat onze allerliefste mam en oma vredig ingeslapen is Christina Holowacki-Verheul *17-06-1931 126-07-2009 weduwe van Michal Holowacki Tiny f 24-05-2008 Michele en Ruud Michael en Danielle Martij n en Ferdi Robert Bogdan en Nadja Olenka Dimitri Nazar Erwin en Milan Lotte Rens Suzy Correspondentieadres: Antoni Gaudipark 56 4382 KD Vlissingen Mam is in Boxtel bij pap en 10 bijgezet. Een speciaal woord van dank aan het damesteam van de Harlekijn voor de liefdevolle verzorging de afgelopen 3 jaar en in het bijzonder de afgelopen maanden. Verdrietig zijn we om het verlies op 26 juli van onze lieve zus, schoonzus en tante Stien Verheul weduwe van Michal Holowacki 17 juni mocht zij nog 78 jaar worden. Vlissingen: Chris en Ankie Verheul Milwaukee (USA): Rie en Janek Zajaczkowski Kinderen en kleinkinderen De doden, of zij ten hemel stijgen Jjf" o f wandelen door groene dalen iW 't is of zij in hun eindloos zwijgen ie ts van een nieuw geluk verhalen P (Toon Hermans) Na een zorgzaam leven is rustig ingeslapen onze lieve ma, oma en grootoma Fijnaart en Heijningen 4 april 1923 Capellea/d IJssel 29 juli 2009 CorenLiesbeth Ynske Boukje Julia Gerben en Andrea Henk en Kitty Serge en Lisette Mirthe Wim en Ingrid Sven en Nicole lekeiiene en Nick Noraly Bas en Jacqueline Martijnen Charlène Vince Karen en Wesley Anne en Remco Jens Hans Jeremy en Nienke Kevin Tea en Lam in Tosca 9,2907 KG Capelle a/d IJssel Correspondentie adres: Lodo van Hamelstraat 26,4333 CP Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen dinsdag 4 augustus 2009 van 15:00 uur tot 15:15 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna is er een korte overdenkingsbijeenkomst vanaf 15:30 uur. Aansluitend brengen wij haar naar haar laatste rustplaats bij Pa. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer bij de begraafplaats. Met zijn wilskracht en bezorgdheid blijft hij met heel veel goede en mooie herinneringen in onze gedachten. Helaas hebben wij toch nog vrij plotseling afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa, opa en overgrootvader Gerrit Malkus echtgenoot van Lena van den Broeke in de leeftijd van 82 jaar. Oostburg: M. Malkus - van den Broeke Zuidzande: Annie Vergouwe - Malkus Jan Vergouwe Erik en Vanessa Maxime, Cheyenne Marian 30 juli 2009 Oude Haven 14 4501 PA Oostburg De crematieplechtigheid vindt plaats op woensdag 5 augustus om 11.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c, Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Je hebt de zware strijd niet gewonnen en bent aan de grote reis begonnen doch wij laten een ieder weten jouw Liefde zullen wij nooit vergeten Van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve mama Philippina Maria van der Horst-van den Berg Phie Stavenisse, 4 januari 1935 t Middelburg, 30 juli 2009 Johannes van der Horst John van der Horst Nicolet Niezing Damian, Raoul, Noëlle Daniël Petra Westerweele-van der Horst Anton Westerweele Melanie Frank, Kelly Schepenenlaan 230 4336 AM Middelburg Mijn vrouw, onze moeder en oma is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op dinsdag 4 augustus van 9.45 tot 10.15 uur. Om 10.30 uur willèn we het leven van Phie gedenken in de aula van het uitvaart centrum. Aansluitend begeleiden wij haar naar de Algemene Begraaf plaats, Oude Westelijke Havendijk 3 te Middelburg waar om 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van de begraafplaats. Lieve Oma, bedankt voor alles, xxx Melanie en Kelly Met verslagenheid vernemen wij het plotselinge overlijden van Herman de Buck We gedenken Herman als een man die altijd voor ons klaar stond We wensen Marie en de familie veel sterkte toe je bol vrienden van Raak Tegen Staak Het gemis zal altijd blijven maar de overweldigende belangstelling en het hartelijk medeleven van u allen na het overlijden van mijn lieve man en onze lieve vaderen opa Jan Jacobus Aarnoutse heeft ons erg goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Jo Aarnoutse-de Buck kinderen en kleinkinderen Koudekerke, augustus 2009 Dankbetuiging Voor uw belangstelling en medeleven die we mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en 'ouwe oma' Juliette Leonie van den Berghe-Lauwers willen wij u langs deze weg hartelijk danken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Koewacht, augustus 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 122