Arduin en buren leven i8l zeeland Lantaarnpalen Tholen zijn verkeerd geplaatst Tl Rondom Wissenkerke kan volgende ronde in Nieuwe spuitronde nekt onkruid wel PALAZZO NBB tegen plaatsen informatieborden Dieven aan de haal met aanhangwagens Kop-staartbotsing op Deltaweg Top van tuningwereld komt naar Kapelle Kampvuur onder de zon Aangever (14) in Terneuzen wordt verdachte zaterdag 1 augustus 2009 door Raymond de Frel tholen - De nieuwe lantaarnpalen in de Stoofstraat in Tholen zijn niet goed geplaatst en worden daarom waarschijnlijk weer verwij derd. De gemeente Tholen bekijkt of het mogelijk is de palen te ver vangen door wandarmaturen. De PvdA en Christenunie wend den zich tot het college van burge meester en wethouders omdat de nieuwe straatverlichting in de Stoofstraat voor onveilige situaties zorgde. De lantaarns zijn dusdanig op het smalle trottoir geplaatst dat het bijna onmogelijk is om ze met kin derwagens, rolstoelen of rollators te passeren. Deze weggebruikers zijn daarom genoodzaakt op de rij baan te stappen, met onveilige ver keerssituaties als gevolg. WISSENKERKE De gemeenteraad van Noord-Beve land is akkoord met de Structuurvi- sie Rondom Wissenkerke. De visie geldt als leidraad om het dorp een flinke oppepper te geven. Joop de Nooijer (CDA) gaf andermaal aan dat hij de omvorming van de land schapscamping aan het Bokkegat tot een dagrecreatieve voorziening te grootschalig vindt, maar stemde desondanks in met het voorstel. WISSENKERKE Een tweede spuitronde in de Noord-Bevelandse dorpen heeft het onkruid dan toch een kopje kleiner gekregen. Vorige maand constateerden meerdere raadsfrac ties dat inwoners zich ergerden aan het ongewenste groen. Een eer ste spuitronde was volgens de ge meente niet naar behoren uitge voerd. Daarom heeft de uitvoerder het spuitwerk opnieuw gedaan. ■SB H9RBH5SS NEW COLLECTION IKKS DOMBURG Markt Ia 4357 BB Dqmburg MEEST CELEZEN 1Straat bij eetcafe wordt au tovrij 2. Boze sportvisser aangehou den 3. Blokkendoos staat op zijn plek TIPS NAAR bevelanden@pzc.nl 1TÏÏ 'Eerst waren we bang voor een heleboel busjes die hiervoor zouden stoppen. Dat viel mee. We hebben nooit overlast gehad' Loes Ritter, buurvrouw De fracties wezen ook op hoogop- staande stoepranden in de Stoof straat, Hoogstraat en Dalem- sestraat, die ervoor zorgen dat ook fietsers bij het passeren door au to's in gevaar worden gebracht. Een onderzoek naar de verkeersvei ligheid in de binnenstad is daarom geen overbodige luxe, vinden de twee partijen. Het dagelijks bestuur van de ge meente Tholen stelt dat er in het Masterplan voor Tholen keuzes moeten worden gemaakt over de ze verkeerssituaties. De masten in de Stoofstraat zijn volgens het college verkeerd ge plaatst omdat er kabels en een lei ding in de weg liggen. Het aan brengen van wandarmaturen moet ervoor zorgen dat rolstoelers en mensen met kinderwagens vei lig over de stoep kunnen lopen. WISSENKERKE De fractie van Noord-Bevelands Be lang vindt het in economisch barre tijden onverantwoord dat de ge meente 12.500 euro wil uitgeven voor de plaatsing van informatie borden aan de entrees van alle dorpskernen. De andere Noord-Be- velandse partijen zijn wel akkoord met het plan. Overigens worden de borden alleen geplaatst als de pro vincie ook 12.500 euro bijdraagt. 'S-GRAVENPOLDER In 's-Gravenpolder en Schore zijn gisteren twee aanhangers gestolen. In 's-Gravenpolder stond er één ge parkeerd in de Magnoliastraat. De ze wagen is tussen donderdaga vond en vrijdagmorgen half zeven gestolen. In Schore is er één wegge haald vanaf een plekje aan de Zand weg. Dit gebeurde donderdag over dag tussen elf uur en kwart voor zes. GOES Twee personenauto's zijn gisteren om 12.45 betrokken geweest bij een kop-staartbotsing op de Deltaweg in Goes. Een 40-jarige Middelburger reed achter de auto van een 67-jari- ge man uit de gemeente Noord-Be veland. Toen deze laatste moest rem men, kon de Middelburger een aan rijding niet voorkomen. Beide be stuurders bleven ongedeerd. Hun voertuigen raakten beschadigd. KAPELLE De top van de Nederlandse en Bel gische tuningwereld komt zondag 16 augustus naar de tweede editie van de Fantasy Tuning Day aan de Handelsweg in Kapelle. Er is plaats voor zo'n vijfhonderd opgepimpte auto's. Deelnemers kunnen mee doen aan de wedstrijd Pimp my bitch, waarvan de opbrengst naar de Stichting Ambulance Wens gaat. De extreem verbouwde auto's zijn te zien vanaf 10.00 uur. Arduin-locatiemanager René van der Waal bij de groepswoning aan de Beethovenlaan in Vlissingen. MIDDELBURG - Alsof het buiten al niet lekker warm was, werd de bouw speelplaats Middelburg gisteren afgesloten met een 'kampvuur'. Tradities moeten nu eenmaal worden voortgezet. En dus werd al het hout waarvan een week lang hutten waren gebouwd, op de brandstapel gegooid. Wel on der het deskundige toezicht van de jeugdbrandweer. foto Ruben Oreel TERNEUZEN - In plaats van een aan gifte van diefstal van zijn rugzak is een 14-jarige jongen op het politie bureau in Terneuzen als verdachte van mishandeling verhoord. De jongen beweerde aanvankelijk dat een jogger op de Peter van An- rooylaan de zak had afgepakt en hem ook had geslagen. De jogger had echter pal daarvoor de politie gebeld met de melding dat hij was lastiggevallen door drie jongens. Eén knaap had hem met een ket ting geslagen, waardoor de man verwondingen aan de arm had op gelopen. Bij het incident was de rugzak van een van de jongens ach tergebleven. De politie heeft de kwestie verder nog in onderzoek.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 118