interesse voor een buurtauto SALE 23 Straat bij eetcafé wordt autovrij 50% korting de 'beste klimaatstraat' waar het idee voor gedeeld autogebruik werd opgepakt Von BeSie Baby I Zeelandbrug is nacht dicht voor onderhoud Colijnspiaatse dagen in en rond de haven &vix,ten, [op rubberboter^ vrijdag 31 juli 2009 Ouwerkerk (links), initiatiefnemer van de buurtauto in de Goese wijken Overzuid en Ouverture, neemt de auto in ontvangst, e boven: de bestuurder kan de administratie bijhouden via de boordcomputer. Inzet onder: met een pasje open je de auto. Dus hoge kortingen op: Babykamers (showmodellen) Kinderwagens (showmodellen) Autostoelen bijvoorbeeld: i 1 f 119,- €199,- Babyfoons Voetenzakken Kinderstoelen En nog veel meer Zomercollectie baby- en positiekleding nu foto's Willem Mieras President Rooseveltlaan 772 Vlissingen COLIJNSPLAAT In de nacht van maandag 3 op dins dag 4 augustus gaat de Zeeland- brug dicht. Tussen middernacht en 5.00 uur 's ochtends is de brug voor al het wegverkeer afgesloten. De provincie Zeeland werkt die nacht aan de trajectcontrole op de brug. Ook worden.de voorseinen en leuningen geïnspecteerd en wordt de brug geveegd. Het verkeer wordt tijdens de onder houdswerkzaamheden via informa tieborden omgeleid over de Storm vloedkering. COLIJNSPLAAT Colijnsplaat maakt zich op voor de jaarlijkse Colijnspiaatse dagen. Op vrijdag 7 en zaterdag 8 augustus zijn er weer tal van activiteiten in de haven en het dorp. In de Vis mijn zijn beide dagen kinderspe len. Vrijdagmiddag wordt daar van af 13.00 uur het Zeeuws kampioen schap krabben vissen gehouden. Op zaterdag is er vanaf 10.00 uur braderie. Er zijn ook demonstraties capoeira en vis roken en fileren. Meer informatie over het programma op www.colijnsplaatsedagen.nl door Frank Balkenende GOES - Een stukje Westhavendijk in Wilhelminadorp wordt afgeslo ten voor autoverkeer, als het aan het college van burgemeester en wethouders van Goes ligt. Eetcafé Op d'n Oek heeft gevraagd om een deel van de huidige rij baan te mogen gebruiken om 's zo mers een terras in te richten. Klan ten hebben dan een fraai uitzicht op het kanaal Goes-Goese Sas en de brug in het dorp. Het gaat om het stukje Westhaven dijk tussen de Stamperiusstraat en de Brugstraat. Op dit moment rij den er nog gewoon auto's, maar volgens het college is er na een on derzoek naar de verkeersafwikke ling en verkeersveiligheid niet zo veel op tegen om dat stukje West havendijk autovrij te maken. De omrijtijd is ook te verwaarlozen. Auto's die vanuit de richting Goes komen en de brug willen nemen of rechtdoor naar het Goese Sas willen, moeten in het voorstel van B en W straks via de Stamperius straat rechtsaf de Brugstraat in slaan. Dat is wel een meer dan haakse bocht, waarbij het over zicht ook niet al te royaal is. Toch ziet het college geen bezwaren, de politie evenmin. Het stukje Westhavendijk bij het eetcafé wordt ingericht als (brom)fietspad met een breedte van drie meter. Op de Brugstraat blijft het verkeer voorrang hou den. Het eetcafé moet nog wel een definitief plan indienen. voor meer plezier op het water!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 79