O omroep zeeland vrijdag 31 juli 2009 land deze foto aan de Boulevard in Vlis- singen en stuurde die op naar de Zo- merkrant. „Een mooie herinnering aan mijn va kantie in Vlissingen", mailt hij vanuit de Verenigde Staten. Heeft u ook een leuke vakantiefoto gemaakt? Stuur die dan op naar de Zomerkrant. Kies op www.pzc.nl/foto voor het album Zo- merfoto 2009. Billy Jean van Michael Jackson koos u gisteren tot Zomerhit. Ook vandaag kunt u weer stem men op drie zomerhits. De Zo merkrant vraagt de bezoekers en inwoners van Zeeland naar hun favoriete zomerhit. Daar naast heeft Omroep Zeeland spe ciaal voor de Zomerkrant een Top 48 samengesteld. Luiste raars van Omroep Zeeland en le zers van de Zomerkrant mogen stemmen op de drie liedjes hier naast, die vanochtend tussen 9.00 en 12.00 uur bij de omroep worden gedraaid in het program ma 'De Ochtend'. U kunt van daag tot 16.00 stemmen via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. Het winnende liedje wordt om 17.25 uur gedraaid en staat rond die tijd op www.pzc.nl. Niet alleen Zeeuwen kunnen nog dage lijks genieten van de Zeeuwse luchten. Ook John Hamel uit San Diego heeft zich erover verbaasd. Hij maakte tijdens zijn vakantie in Zee De Walcherse dialect rockband Donder won in 2006 de pu blieksprijs van het dialectenfestival Zing Zeeuws. Zanger Dingeman de Visser deed het dit keer voor de Zeeuwse 40 ook nog op z'n eentje met De dag die ooit begon. Het nummer Softijsje is waarschijnlijk het meest bekend en komt van de cd Een oop gedonder. Gerben Looijschelder (23) uit Nijme gen en zijn vrouw hebben een spe ciaal gevoel bij het nummer Everything I do, I do it for you van Bryan Adams. „Het is echt ons num mer en het werd dan ook op onze trouwdag gedraaid", legt hij uit. „Omdat we in augustus getrouwd zijn, moet ik bij dit nummer altijd meteen aan de zomer denken." Rudie de Seijn (24) uit Groede weet snel zijn favoriete zomerhit te noe men. Hij herinnert zich dat hij als kind soms Een eigen huis van Rene Froger luisterde. Als hij het nu hoort denkt hij terug aan de zomers van toen; 'de zandbak, lego en bui tenspelen'. Er is aardig wat veran derd, want nu studeert Rudie in Den Haag.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 71