n Van der Hooft Uitvaartzorg 26 Vrijdag 31 juli 2009 Zelfs nu je er niet meer bent, zal je altijd bij ons zijn Dankbaar voor de mooie jaren, waarin wij van zijn goedheid en levensblijheid mochten genieten, delen wij bedroefd mede, dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader John Roels ir 26 juli 1951 t 29 juli 2009 Wij bedanken onze huisarts Dr. F.M. Heimers en de thuiszorg van "Stichting ZorgSaam" voor het vertrouwen en de geboden zorg. Ossenisse: Anneke Tilburg: Merijn Heikant: Timon en Denise Lageweg 35a, 4589 KV Ossenisse anneke.p@zeelandnet.nl De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Wij nodigen u uit tot het bijwonen van een herdenkingsbijeenskomst op woensdag 5 augustus a.s. om 14.00 uur. Deze zal gehouden worden in de "Verbeke Foundation", Westakker 119190 te Kemzeke, België. Indien u deze wilt bijwonen zou u dat dan op bovenstaand emailadres willen laten weten? Wanneer u door omstandigheden geen rouwkaart hebt ontvangen, dan word u verzocht om deze advertentie als zodanig te zien. Geen bezoek aan huis Met verdriet hebben wij het bericht ontvangen dat is over leden John Roels Beleidsadviseur afdeling Beleid en Kwaliteit en voorzitter van de Ondernemingsraad John was zeer betrokken bij de organisatie van ZorgSaam. Naast zijn functie van beleidsadviseur was hij ook een zeer gewaardeerd voorzitter van de Ondernemingsraad van ZorgSaam. Wij zullen John missen als collega en om zijn persoonlijk heid. Wij wensen Anneke, Marijn, Timon. Denise en verdere familie veel sterkte toe. Raad van Bestuur, specialisten en medewerkers ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen Wij zijn aangeslagen door het verlies van een heel bijzondere collega John Roels We verliezen in John een collega die ons vele mooie en unieke momenten heeft gegeven. We hebben veel mogen leren van zijn wijze raad en omgang met andere mensen, lohn, je bent en blijft een inspiratiebron voor ons. Anneke, Marijn, Timon en Denise heel veel sterkte gewenst met het verlies van jullie man en vader. De collega's van team B&K, Anky. Anouschka, Bernadette, Connie, Ilse, )anny, Leonie, Loek, Marianne. Marianne, Monica, Monica, Mireille, Nadine, Patrick, Piet en Rino Eenvoudkenmerk van het ware Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde voorzitter John Roels van de Ondernemingsraad van ZorgSaam. John heeft zich jarenlang op zeer betrokken wijze ingezet, voor ons was hij een leermeester. Wij wensen Anneke, Marijn, Timon. Denise en verdere familie heel veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Wendy, Renate, Marcel, Ai-dengo, Margreet, Mien, Adrie, Alexander, Sandra, Debora, Lia, Ann, Tilly, Marlies, Sylvia, Tirty en Nelleke Verdrietig, maar dankbaar voor de lange tijd dat hij in ons midden was, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zeer zorgzame vader, opa en overopa Hubregt van Zweden weduwnaar van Leuntje van Zweden-van den Dorpel in de leeftijd van ruim 100 jaar. Krabbendijke: J. Luteijn-van Zweden J. Luteijn Ab en Marian Mandy, Kim, Cynthia Lucienne en Cedric Joshua Krabbendijke: J. van Zweden L. van Zweden-Mattheeussens Pascal en Conja 29 juli 2009 Correspondentieadres: J. Luteijn-van Zweden Rosierlaan 45,4413 HC Krabbendijke Onze vader en opa is opgebaard in het mortuarium van zorgcentrum Ter Weel'. Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op D.V. vrijdag 31 juli van 19.30 tot 20.00 uur, ingang via de Nieulandestraat. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal D.V. worden gehouden op zaterdag 1 augustus om 10.00 uur in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente. J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke, ingang via de Dorps straat. Aansluitend zal om ongeveer 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabben dijke. Na de begrafenis is er in bovengenoemde zaal eveneens gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum 'Ter Weel'en dokterde Quaij voorde liefdevolle verzorging. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mijn zwager en onze oom Hubregt van Zweden We wensen Janny en jan, Johan en Leny en de kleinkinderen veel sterkte met het verlies van hun vader en opa. P.M.H. van Zweden-Molhoek Henk van Zweden Leen en An ja van Zweden en kinderen Krabbendijke, 29 juli 2009 Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling, die wij ontvingen na het veel te vroeg heen gaan van Hannie Brugman-van Selow Met trots kijken we terug op een mooi en waardig afscheid. Wij vonden het erg fijn dat u met zovelen aanwezig was. Het is ons duidelijk geworden dat Hannie niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel betekend heeft. Voor degene die we niet 'persoonlijk hebben kunnen bei-eiken, willen we graag door middel van deze advertentie onze dank uitspreken voor het getoonde medeleven. Alle mooie bloemen die Hannie heeft mogen ontvangen zijn, zoals ze het graag gezien zou hebben, bij het Indisch monument in Den Haag neergelegd. Michel Eelco en Margo Cécile en Wim fenthe Sander en Roelien Vlissingen, juli 2009 Uit het diepst van mijn hart wil ik u danken voor alle warmte en genegenheid die ik mocht ondervinden in de periode van ziekte en na het overlijden van mijn lieve man Herman Cornelis Barendse Het is een grote bemoediging te ervaren dat er in moeilijke tijden zoveel vrienden om je heen staan. C.J. Barendse-Steenpoorte Oosterland, juli 2009 DANKBETUIGING Voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden van onze pa, opa en opa Veste Hubertus Baes willen wij u hartelijk danken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, juli 2009 Het gemis zal altijd blijven maar in gedachten zal zij altijd bij ons blijven Iedereen die heeft meegeleefd tijdens de ziekte en overlijden van mijn zörgzame vrouw, onze moeder en oma Magda Koppejan-Reijnhoudt willen wij u hiervoor hartelijk bedanken. De vele lieve reacties en steunbetuigingen zijn een grote steun voor ons bij de verwerking van dit grote verlies. laap Koppejan Joram Jeroen en Myrna Lisa en Anne Ifi jfefjürizjn) RUST ZACHT LIEVE MAMA ANGELIKA (piske, van iwaarden, schroers) geboren d.d. 17-08-1955 overleden d.d. 31 -07-1985 Ie dochter Melissa Oost-Souburg Ea C.W. de Kok C. de Kok-van der Hoofl Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Gravënpolder T: 0113 311517 E: info@vanderhooltuitvaartzorg.nl W: www.vanderhooftuilvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman Geloeloozepad 20,'4463 A| Goes (0113) 227525 Vraag vrijblijvend ons gratis informatiepakket aan ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS LM. VAN DER WERF A BOSLAND K. BREEN M. G. VAN DE KREEKE ARENSMAN uitvaartverzorging voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartverzorging "SCHOUWEN-DUIVELAND" Rien de Bruijne Johan Hoekman Werckendetstraat 4, Postbus 189, 4300 AD Zierikzee (0111) 45 07 17 of (0111) 46 26 00 I Vraag vrijblijvend ons gratis informatiepakket aan www.uitvaartzorgcentrum.nl Colofon Familieberichten E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 38