Familieberichten Qëwfd!) Brett en Jill Overleden Tjipke Postma 24 I Vrijdag 31 juli 2009 Dolblij zijn wij met de geboorte van onze tweeling Geboren op 28 juli 2009 Tonie van der Hulle en Martine van der Weijde Tess en Mell Sint Joostdijk55 4307 AS Oosterland 't Durps'uus de Vanger Bruinisse Cafe Neffen D "eule Oosterland Maar ik blijf uitzien naar de Heer hij zal mij redden, daar vertrouw ik op; mijn God zal mijn gebed verhoren. Mich a 7; 7 Met droefheid geven wij kennis dat mijn zus, onze schoon zus en tante is teruggekeerd naar haar Hemelse Vader, de God van Israël Jacoba Meijers sinds 5 september 2006 weduwe van Cornelis Bakker 13-06-1916 129-07-2009 Serooskerke Geersdijk namens de familie Meijers: Sjaan Louwerse-Meijers Meestoof 188 4331 VE Middelburg namens de familie Bakker: Hanny de Jong-Bakker Trintellaan 5 4484 RH Kort gene Door de goede verzorging op Landgoed Rijckholt heeft ze de laatste jaren nog volop genoten. Onze dank gaat uit naar allen die haar zorg en aandacht schonken. Mijn zus en onze tante is opgebaard in "Het Kapelletje" op het Landgoed Rijckholt, Provincialeweg 2, Geersdijk. In overleg is er gelegenheid tot afscheid nemen. De dankdienst zal worden gehouden op maandag 3 augustus om 14.00 uur in de Protestantse kerk. Fort den Haakweg 2 te Vrouwenpolder. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Vrouwenpolder. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de Ontmoeting (bij de kerk in Vrouwenpolder). Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze lieve vriend, oud buurman, getuige en raadgever Jan de Dreu is er niet meer. We zullen hem erg missen. Wij wensen Henriëtte en de kinderen veel sterkte. Jo en Mieke Jasper en Sharon Hessel en Lieke Jeroen en Linda Na een kort ziekbed is plotseling van ons heengegaan onze geliefde collega Jan de Dreu Ons medeleven gaat uit naar de familie en vrienden en wensen hen veel sterkte. Namens alle collega's van Credion "Het gras verdort, de bloem valt af, maar het Woord onzes Gods bestaat in der eeuwigheid. Jesaja 408 Met ontroering en verslagenheid ontvingen we het bericht dat de Heere, na een ernstige ziekte, toch nog onverwacht uit ons midden heeft weggenomen de heer J.J. de Dreu De heer de Dreu is tot het laatste toe, met grote toewijding en inzet vanuit de stuurgroep en bouwcommissie van onze gemeente, betrokken geweest bij de voorbereidingen en bouw van ons nieuwe kerkgebouw. Daarbij werd zijn optreden gekenmerkt door plichtsgetrouwheid en een goede samenwerking, met het oog op het welzijn van onze gemeente. We zijn dankbaar voor hetgeen de Heere in hem geschonken heeft. De Heere gedenke en trooste mevrouw de Dreu met haar kinderen, de ouders en verdere familiebetrekkingen en sterke hen met Zijn gunst en genade in Christus. Namens de kerkenraad van de Gereformeerde Gemeente te Waarde, Ds. M. Golverdingen, preses J.M. Goud, 2e voorzitter Namens de stuurgroep en commissies rondom de kerkbouw, L.M. Harthoom, voorzitter stuurgroep J. Visser, voorzitter bouwcommissie Namens Architecten Alliantie te Goes, L.M. de Putter, architect. M.P. Quist, projectleider Waarde, 28 juli 2009 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het heengaan van onze oud-secretaris en vrijwilliger Tjipke Postma We bedanken hem voor zijn jarenlange inzet en betrokkenheid. We wensen de familie en vrienden veel sterkte toe. Medewerkers en vrijwilligers Stichting Vluchtelingenwerk Zeeland Goede herinneringen bewaren we aan die op 28 juli 2009 is overleden. Hij was van 1999 tot 2009 onze zeer betrokken voorzitter. We zijn dankbaar dat we met hem mochten samenwerken. Onze gedachten gaan .uit naar zijn naaste familie. Bestuur en werkgroepen van de Stichting Zomeravond Concerten aan Zee Met je ogen en met gebaren sprak jij met ons de laatste jaren. Wij begrepen jou toch o zo graag, maar of dat lukte bleef steeds de vraag. Langzaam vervaagden herinneringen, gleden gedachten weg en nam je afscheid van ons. Nu nemen we afscheid van jou. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het heengaan van onze ma en oma Emelda Maria Augusta Vermandel-de Block Melda weduwe van Edmond Joseph Marie Vermandei Koewacht, 7 juli 1925 t Koewacht, 25 juli 2009 Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen 25 juli 2009 'de Lange Akkers', Beukenlaan 2,4576 DX Koewacht Correspondentieadres: Bladmoshofó, 1441 LNPurmerend Naar de wens van ma heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van 'de Lange Akkersvoor hun liefdevolle verzorging. Nog onverwacht ontvingen wij het bericht dat de secretaris en erelid van onze vereniging Piet Bakker is overleden. Zijn grote, niet aflatende inzet voor onze vereniging zal in onze herinnering blijven. Wij zullen hem missen. Wij wensen Nettie en de familie veel sterkte dit verlies te dragen. Postduivenvereniging Zeelandia, Middelburg Een vriend om op te rekenen Een vriend om mee te lachen Een steun in moeilijke tijden Een goed mens We zullen hem nooit vergeten Met groot verdriet moeten wij afscheid nemen van onze zwager en oom Herman de Buck Wij wensen Marie kinderen en verdere familie veel sterkte toe dit grote verlies te verwerken Clinge: Annie en Gerard t Biervliet: Wies en Achiel Hoofdplaat: Roza en Arnold Zaamslag: Theo t Henny en Ko Neven en Nichten Met veel verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Jan de Dreu Vader van onze lieve vrienden Danielle en Coen. We wensen hen en de verdere familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. William en Andrea Johan en Marloes Marnix en Hendrien Gerrald en Wilma Lodewijk en Sarith Reyer en Mirjam Marco en Sandrina Tot ons verdriet moeten we afscheid nemen van ons aimabele medelid van de werkgroep DOG Teun van Elsacker Hij was een enthousiaste ambassadeur van 'Door ons gedaen' en een bijzonder prettige collega. We zullen hem en zijn inspiratie missen. In gedachten zijn we bij Elly en de kinderen. We wensen hen veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Leo Adriaanse Jack van Aspert Mia Elmont-Vreeman Eef de Jonge-Everaert Ramon de Nennie Verdrietig, maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat zij in ons midden was, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder Maria Catharina Jansen-Roffelsen sinds 22 juni 1993 weduwe van Herman Heinrich Jansen Geboren te Frederiksoord 24 juni 1919 Overleden te Sommelsdijk 27 juli 2009 Truus Herman (m herinnering) Gré Macky, Ashley Rijksweg 14 4307 LG Oosterland De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden op de begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk. Verbijsterd zijn wij door het overlijden van Aad Post We hebben Aad leren kennen als een bijzonder actief lid van de tennis vereniging "de Sprink" in Oostkapelle, laatst als (non)playing captain van het mixed team. We wensen Jeanny en verdere familie veel sterkte toe in de komende tijd. Mixed team 35+ en Bestuur LTC "de Sprink", Oostkapelle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 26