Familieberichten fllensenlinq.nl Overleden 14 I Maandag 27 juli 2009 kijk ook op *C/r De Heere heeft gegeven, De Heere heeft genomen. Met diepe verslagenheid delen wij u mee, dat tijdens een rit op zijn motor, door een tragisch ongeval om het leven is gekomen, onze innig geliefde zoon, broer, zwager en oom Kornelis Simon Minderhoud 18 oktober 1985 25 juli 2009 Adrie en Rita Minderhoud Elisabeth Minderhoud Rudolf Lievense Loi's Beatrixstraat 19, 4361 EG Westkapelle Kornelis is thuis. Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen dinsdag 28 juli van 19.00 uur tot 20.00 uur. De afscheidsdienst, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden donderdag 30 juli om 11.00 uur in de "Moria" kerk aan de Markt te Westkapelle. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Westkapelle. Na afloop van de begrafenis is er ook gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in genoemde kerk. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Tot onze diepe droefheid heeft de Heere door een ernstig ongeval van ons weggenomen mijn geliefde kleinzoon, en onze neef: Kornelis Minderhoud Sterke de Heere Adrie, Rita, Elisabeth, Rudolf en Lois. S. van Keulen Kees en Carina Adelaar Rudy en Annie van Keulen Arjan en Marianne van Keulen en kinderen Biggekerke, 25 juli 2009 Nooit meer een kop koffie, nooit meer een biertje, nooit meer lachen, nooit meer een pleziertje. Lieve Kor we zullen je missen. Westkapelle: Arjan Sabrina, foeri Mariëlle, Naomi, Benthe, Ruben Ramona, Martijn Mignon. Rudi Marleen, Chantal, Ivo, Alex, Rob, Marco, Nico, Wilko, Alexander, lustin Monique, Martin Vera, Pirn Sandy, Wout Evelien, Raymo, }amiro, Huib Melanie, Lars, Olaf, Erik Yvonne, Noamy Curasao: Marcel "De Heer is mijn herder mij zal niets ontbreken Geertje Slotman-Bosch Weduwe van Roelof Slotman 11999 Na een zorgzaam en dienstbaar leven ben je langzaam, van ons weg gegleden. Onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oud oma. Het is en het was mooi zo Hardenberg 9 mei 1917 f Middelburg 25 juli 2009 Kinderen Jan en Hannie Jenny en Paul Willy en Frans Gerrit en Annelies Klein- en achterkleinkinderen Nathalie en Dagmar Jacintha, Jens, Jasper Roderik Serge Tamara Darren Richard en Natasja Björn, Myrthe Danielle en Erwin Zoë, Faye Viviari Sjoerd en Evelien Zorgcentrum Swerf Rust, Middelburg. Correspondentieadres: W.G. Breijer-Slotman, Lutulistraat 3,4336 LH Middelburg Onze moeder en oma is opgebaard in haar kamer in Swerf Rust. Gelegenheid om afscheid te nemen op 30 juli 2009 vanaf 11.00 uur tot 11.30 uur, in Uitvaartcentrum Jobse, Bachweg 2, 4337 XD Middelburg. Gevolgd door een korte overdenking om 12.00 uur, welke wordt voorgegaan door Ouderpastor ds. G.B. Gross. Aansluitend zullen wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats bij Pa, op de Begraafplaats aan de Westerlijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in Uitvaart centrum fobse. Hierbij willen wij tevens onze uitdrukkelijke dank betuigen voor de liefdevolle verzorging, die ma van het personeel van Swerf Rust heeft mogen ontvangen. Tot ons groot verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn geliefde, onze lieve zus, schoondochter, schoonzus en tante Neeltje Suzanne Swager-Koster Nelleke A 2 juli 1954 Neele 124 juli 2009 Shenton Park (Australië) Kees Swager Leiden Johanna Koster Dries Smulders Epie Francis Aruba Epie Koster Amanda Curet Ebrina Peter Darlington (Australië) Martina Koster Arie Schaap Karina Lieke Terneuzen Jeanne Koster Domburg Karien Koster Terneuzen Maarten Koster Zoetermeer F.B. Swager-Meijer Vlaardingen Pieten Stijn Anne-Fre Ide Hilversum Marion en Gijs Crusius Fleur Sjors Zoetermeer Rob en Lieke Swager Joost Correspondentieadres: Noordstraat 27,4357 AN Domburg De crematie vindt plaats in besloten kring, in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze broer, zwager en oom Jan Adriaenssens Echgenoot van Corry Geus Driewegen: lans t en Kees t Lewedorp: Piet t Lewedorp: Rinus en Leu 's-Heer Arendskerke: Frans en Leny Ovezande: Corry t en Kees f 's-Hertogenbosch: Jo en Jan t Kapellen(B): Marie en Jules Lewedorp: Kees en Mientje Lewedorp, 22 juli 2009 Weggerukt uit ieders midden maar alles draait voort. Je blijft in ons hart, daar waar je thuis hoort! Met verslagenheid en droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve en behulpzame neef Kornelis Wij wensen Adrie, Rita, Elisabeth en Rudolf veel sterkte met f dit grote verlies en hopen dat ze de kracht vinden om door te j gaan. Kees en Ria Minderhoud - Brasser Koen Marcia Koudekerke, juli 2009 Verdrietig maar dankbaar voor de jarenlange vriendschap, heb ik afscheid moeten nemen van Mevr. G. Slotman-Bosch E. Theune-Houterman Middelburg, 25 juli 2009 Verdrietig hoorden wij dat overleden is ons trouw lid Mevrouw K. Stroo-Louws Wij wensen de familie sterkte toe. Bestuur en leden Vrouwengroep Stille Kracht Zoutelande Juli 2009 Enige en algemene kennisgeving Na vele mooie jaren hebben wij afscheid moeten nemen van mijn vrouw, moeder en onze oma Anni Suzanna van Baalen-Vermeulen A Sluis, 2 september 1915 t Koudekerke, 24 juli 2009 P.M. van Baaien Conny Verhagen-Tavenier (in herinnering) Norman Verhagen en Nanda Christis Singel 77 4382 LM Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 29 juli van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid om 14.00 uur plaatsvinden in de aula van het crematorium aan de Oude Westelijke Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Wij zijn de medewerkers van de Thuiszorg en Vliedberg erkentelijk voor him inzet. Jflj 'k

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 76