omroep zeeland maandag 27 juli 2009 Wat betekent dat verkeersbord eigen lijk?, vraagt Rink Sipma uit Vrouwen polder zich af bij de strandovergang in zijn woonplaats. Blijkbaar is hij niet de enige. Heeft u ook een zomerse plaat geschoten? Stuur die op naar de Zo- merkrant. Kies op www.pzc.nl/foto voor het al bum Zomerfoto 2009. Om te voorko men dat de foto te klein is om af te drukken, vragen we u het originele be stand te sturen. U koos gisteren Flushing Boule vard van De Niro tot Zomerhit. Ook vandaag kunt u weer stem men op drie zomerhits. De Zo- merkrant vraagt de bezoekers en inwoners van Zeeland naar hun favoriete zomerhit. Daar naast heeft Omroep Zeeland spe ciaal voor de Zomerkrant een Top 48 samengesteld. Luiste raars van Omroep Zeeland en le zers van de Zomerkrant mogen stemmen op de drie liedjes hier naast, die vanochtend tussen 9.00 en 12.00 uur bij de omroep worden gedraaid in het program ma 'De Ochtend'. U kunt van daag tot 16.00 stemmen via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. Het winnende liedje wordt om 17.25 uur gedraaid en staat rond die tijd op www.pzc.nl. O De Brabantse rockband De Hou- doe's ontfermde zich over de Ter- neuzense zanger Bennie Hoek, toen die plotseling in Tilburg was terecht gekomen. De samenwerking resul teerde in mega melige Zee-Bra rock. Inmiddels hebben ze een al bum volgespeeld: Het paars met groen gestippelde album, met daar op het nummer Zeeuwse tango. Conny Gerritsen (60) uit Maas tricht denkt met weemoed terug aan de tijd waarin Sophietje van Johnny Lion regelmatig werd ge draaid. „Het is een heel vlot en vro lijk nummer", zegt ze. „We hoor den dat liedje vaak op de radio en we zongen het zelf ook vrij regel matig. Als ik het hoor, krijg ik altijd een vakantiegevoel." Maarten Koek (30) uit Wijchen hoeft niet lang na te denken over zijn ultieme zomerhit. „Dat moet Summer of'69 van Bryan Adams zijn." Hij kent veel nummers van de zanger, maar voor hem steekt deze er met kop en schouders boven uit. „Het is een heel relaxed nummer en misschien nu nog wel beter dan toen het net was uitgebracht."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 51