Familieberichten (Hensenlinq.nl 16 Maandag 27 juli 2009 Het is beter om een kaars aan te steken dan op de duisternis te schelden Het is te snel gegaan We hadden nog veel langer naast je willen staan Hoe koud, kort en onverwacht Lieve papa, rust maar zacht René Lips V Rotterdam, 20 mei 1954 t Vlissingen, 24 juli 2009 Nienke Ilse Correspondentieadres: Nienke en Ilse Lips Meindert Hobbemalaan 14 4383 TH Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van onze papa te nemen op woensdag 29 juli van 10.30 tot 11.15 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zullen wij hem om 12.30 uur herdenken tijdens een bijeenkomst in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de "Roergangershut" op het terrein van jachthaven Oostwatering, Polredijk 13 te Veere. Wat mij lief is, draag ik altijd en overal met mij mee. Zonder er aan te denken. Te snel en erg verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer en oom Rene Lips Mariska en Ad van Rijswijk Kevin en Linda, Ashley, Jayson Lisenka en Remi Joska Annina Yorick Irma en Adrie Nagelkerke Erwin en Marjet Cynthia en Danny René Lips Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Sterkte lieve Ilse familie. Angelica, Elise, Carmen, Chantal, Dana, Dorothea, Kim, Marije, - Melissa, Sharlinda René Lips Trotse Papa van de meiden Rust zacht Jan en Marianne Samantha Geschokt en verdrietig zijn we door het plotseling overlijden van Jan Gerrit Vader vader van onze leerling Silas Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verdriet. Leerkrachten, ouders en leerlingen van S.B.O. het Springtij locatie Vlissingen Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma Pieternella Suzanna Visser-van der Weijde echtgenote van Adrianus Visser 11999 A 6september 1918 t25juli2009 Tholen, Han Visser Tonny Visser-Heijboer Carla en joop Mark en Ellen RomyThomas Renesse, janny Moerland-Visser Jaap Moerland Ronald en Monique Nadezja, faël, Miquette Peter en Anita Lieke, Nanna Sirjansland, Jacques Visser Addy van de Zande Ester, Michael Zierikzee, zorgcentrum "De Wieken" Correspondentieadres: Stoofweg 7a 4325 BA Renesse De afscheidsdienst zal woensdag 29 juli om 13.30 uur gehouden worden in de zaal van "Steenzwaenshof", Burg. van Eetenstraat 32 te Nieuwerkerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Steenzwaenshof". We willen alle medewerkenden van zorgcentrum "De Wiekendankzeggen vooralle zorgen aandacht. Je was een rots in de branding en koerste recht door zee Je trotseerde storm en golven Na een soms moeilijk, maar altijd rijk en avontuurlijk leven is onverwachts overleden mijn lieve man, onze papa en zoon in de leeftijd van 59 jaar Bart Haaksman de Koster echtgenoot van Annemieke Aarnoutse Oostburg: Annemieke Haaksman de Koster-Aarnoutse Anne Frank en Melissa Juana Debora en Rob Aardenburg: R. Haaksman de Koster -Thomaes 24 juli 2009 Steenbok 7 4501 GS Oostburg Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Dankbaar dat zij zolang in ons midden was en altijd met ons meeleefde, zijn wij bedroefd omdat is overleden onze lieve tante en oud-tante Pie Visser-van der Weijde Neven en nichten van de families Goudzwaard, Schol en Wandel Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid en bezorgdheid is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Pieternella Christina Wisse-de Visser Nel weduwe van Leendert Wisse A Ritthem, 26 juli 1918 t Vlissingen, 23 juli 2009 Oost-Souburg: Kees en Heieen Wisse-Burger Inge en Yannic Rens Vlissingen: Leida en Cees Brouwer-Wisse Naomi en Steven Jiaru, Xavi, Faeden Tirza en Genivel Caylen Jay da Levi Zorgcntrum De Zoute Viever kamer 214 Correspondentieadres: Zuiderzeestraat 75,4588 GP Oost-Souburg Onze moeder en oma is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 28 juli om 13.00 uur in de kerk van. de Protestante Gemeente, Dorpstraat 1 te Ritthem. Aansluitend zal de bijzetting in het familiegraf plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Ritthem. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in boven genoemde kerk. Wilt u indien u geen persoonlijke uitnodiging heeft ontvangen deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Mevrouw Tempel Na een ongelijke strijd toch nog plotseling overleden. Wij wensen vanuit Indonesië, Mieke, Leon Bodine en de heer Tempel en overige familieleden veel sterkte toe met dit verlies. Sam, Ellen, Casper en Robinn Samual Onze Bart is aan zijn laatste grote vaart begonnen Bart Haaksman de Koster Vaarwel lieve zoon, broer en oom R. Haaksman de Koster-Thomaes Frans en Nel Jeroen, Khadija, Malik Marlijn Miep en Kees Bert en Monique Marlien en Michiel Greet en Etienne Marjolein en Bart Inge en Jelle Oostburg, 24 juli 2009 Een groot zeeman heeft ons verlaten, maar is ook de man van Annemieke Aarnoutse en de vader van Juana, Anne, Franck, Debora. Wij wensen Bart een behouden vaart. Bart Haaksman de Koster Alkmaar: JanPiet en Hilde Aarnoutse Daan Tim Bob Middelburg: Ad en Karin Aarnoutse Aag Teun Aardenburg: Peter en Sabine Aarnoutse Tom Onze gedachten zijn bij Annemieke, Juana, Anne, Franck, Debora.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 16