daar geniet ik zo van' 23 Komst van kleine supermarkt in zorgcentrum Scherpenisse onzeker Holtkampschool haalt 6212 euro op voor Ghana Ongeluk bij invoegen op Zandkreeksluis UITVERKOOP Extra korting! DELSCHER. Belg met slok op toch achter het stuur PALAZZO makelaar M2Makelaars.nl zaterdag 25 juli 2009 In de miniclub kunnen kinderen zich een paar uur vermaken terwijl hun ouders in de stad boodschappen doen. door Rob Paardekam SCHERPENISSE - De komst van een winkel in het nieuwe woon-zorg- centrum in Scherpenisse is uiterst onzeker. De Zuidwester wil bij wij ze van proef eerst een tijdje zo'n winkel exploiteren in Lepelstraat, maar die is er nog niet eens. Volgens Gert-Jan de Wit wil De Zuidwester, een zorginstelling voor verstandelijk gehandicapten, niet op meerdere plekken tegelijk een winkel beginnen, omdat daar grote risico's aan kleven. „Als de omzet tegenvalt, omdat inwoners toch ergens anders hun boodschap pen doen, zitten we met een pro bleem. Dat risico willen wij met een aantal partijen delen." In het geval van Scherpenisse zijn Castria Wonen en de gemeente volgens De Wit de logische part ners. Volgens hem moeten die so wieso een bijdrage leveren, omdat de winkel anders niet rendabel is. „Als dat wel zo was, zou er im mers ook een gewone onderne mer in kunnen", stelt hij. Wanneer de proefwinkel in Lepel straat er komt, is nog onduidelijk. De samenwerking met de gemeen te Bergen op Zoom verloopt vol gens De Wit erg stroef „Gelukkig hebben we nog wat tijd om een besluit te nemen over Scherpenis se", zegt hij. De bouw van het woon-zorgcentrum begint vermoe delijk in het najaar. foto's Lex de Meester GOES - Een inzamelactie van leer lingen van de Holtkampschool in Goes heeft 6212,51 euro opgeleverd voor een school in Ghana. In het kader van het Afrikajaar heeft de Holtkampschool het land in de lessen behandeld. Tijdens de grote slotmanifestatie en de spon sorloop is het bedrag opgehaald door de kinderen. Met het geld wordt de L.A. Primeryschool in Fu- mesua in Ghana opgeknapt. De leerlingen worden op de hoogte ge houden van de vorderingen. KATS Op de Deltaweg bij Kats zijn vrijdag rond 07.30 uur twee auto's zwaarbeschadigd geraakt bij een aanrijding. Een 33-jarige vrouw uit de gemeente Reimerswaal reed in noordelijke richting. Toen ze de Zandkreeksluis naderde, zag zij dat de rijstrook voor rechtdoorgaand verkeer werd afgesloten door een slagboom. Ze stuurde direct naar links en botste op de invoegstrook op een 25-jarige automobilist uit de gemeente Goes. Laatste ronde Grote Markt 11-13 4461 AG Goes Tel. 0113-227607 www.delscher.nl 'S-HEER HENDRIKSKINDEREN De politie trof donderdag om 21.30 uur in een auto aan de Nieuwe Rijksweg in 's-Heer Hendrikskinde ren een slapende Antwerpenaar aan. De 35-jarige man vertelde dat hij alcohol had gedronken en daar om nog niet wilde rijden. Hij bleek bijna drie keer te veel alcohol te hebben genuttigd. Zijn rijbewijs werd ingevorderd. Kort nadat hij het politiebureau had verlaten, za gen de agenten hem toch in zijn au to rijden over de Oostwal in Goes. Hij is daarom aangehouden. NEW COLLECTION IKKS DOMBURG Markt Ia -4357 bg Domburg f72

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 85