(Densenlinq.nl Familieberichten Jannetje Moerdijk-de Kok Jannie Jannie Moerdijk-de Kok w bmkhaiuwitë M 26 I Zaterdag 25 juli 2009 Nu heeft haar geest geen sluiers meer Nu mag zij kennen en beminnen God voerde mamma eindelijk Zijn land van louter liefde binnen. Nu weet ze met wat lieve zorg Wij allen rondom haar stonden Nu kent ze ook ons stil verdriet Omdat we haar niet helpen konden. Bedroefd, omdat we haar nu al moeten missen, maar dankbaar dat ze niet meer hoeft te lijden, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze allerliefste moeder, oma en dierbare zus •A Nieuwdorp 15 januari 1933 t Kapelle 23 juli 2009 Kapelle: Piet Moerdijk Nieuwveen: Willem Moerdijken Marja van Leeuwen Menno, Wieteke Middelburg: Peter Moerdijken Evie Malawauw Nina Christiaan, Esther Hansweert: Hans Moerdijk Iris, Winnie, Noah Biezelinge: Helma en Benno Hoekstra-Moerdijk Melissa, Rick Goes: Janeten Rob Waterman-Moerdijk Lisa, Lena Eindhoven: Marie de Kok en kinderen Dank aan iedereen die heeft bijgedragen aan haar jarenlange liefdevolle verzorging in zorgcentrum Cederhof. Bruëlisstraat 65, 4421 CN Kapelle Gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 25 juli van 19.30 - 20.00 uur in Cederhof, kamer 30, Cederlaan 9 te Kapelle. De afscheidsdienst vindt plaats op dinsdag 28 juli om 13.00 uur in de Ontmoetingskerk, Biezelingse- straat 67 te Kapelle. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de Ontmoetingskerk. Na een langdurig ziekbed werd uit onze familie kring weggenomen Wij wensen onze zwager en oom, Piet Moerdijk en zijn kinderen sterkte toe. Familie Moerdijk Goes/Nieuwdorp, 23 juli 2009 ~Y><5 Enige en algemene kennisgeving. Zeer verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn man, mijn papa, mijn zoon, onze broer, zwager en oom Jan Gerrit Vader in de leeftijd van 61 jaar. Marjan Mulder Silas P. Vader en J. de Nooijer Heieen Ans en Angelique Jeanne 24 juli 2009 We nemen afscheid van Jan op dinsdag 28 juli om 12.00 uur in het uitvaartcentrum "Monuta de Voorzorg", IndustiTeweg 20 te Vlissingen, waarna we Jan om 13.00 uur zullen begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in het uitvaartcentrum van "Monuta" 'Ik heb een steen verlegd in een rivier op aarde Het water gaat er anders dan voorheen. Nu weet ik dat ik nooit zal zijn vergeten. Ik leverde bewijs van mijn bestaan. Omdat door het verleggen van die ene steen de stroom nooit meer de zelfde weg zal gaan. (Bram Vermeulen) Verdrietig, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u mee dat wij toch nog plotseling afscheid hebben moeten nemen van onze lieve zorgzame moeder en oma Kornelia Stroo-Louws Kee Weduwe van Martinus Stroo sinds 11 juli 2001 A 16 november 1922 123 juli 2009 Sliedrecht Biggekerke Zoutelande Jo en jan Lieke en Dirk David en Betsie Claudia en Arjan Martijn en Ketlin Reinier en Angelique Adri en Leida Maarten Vlissingen Korrie en Sieb Correspondentieadres: Nieuwstraat 10,4374 BD Zoutelande Er is gelegenheid om van moeder thuis afscheid te nemen op maandag 27 juli van 15.00 uur tot 16.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur, Molenweg 4, Zoutelande. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op woensdag 29 juli om 11.00 uur in Zaal Middendorp, Smidsstraat 16 in Zoutelande. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene begraafplaats in Zoutelande. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Zaal Middendorp. Heden overleed tot onze droefheid onze lieve schoonzuster en tante Kornelia Stroo-Louws J. Stroo Kinderen en (achter)kleinkinderen Domburg, 23 juli 2009 Overleden mijn schoonzuster en onze tante Kornelia Stroo-Louws P. Louws-Nelis neven en nichten Grijpskerke Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame vader en opa Cornelis van den Berge betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. John en Jacqueline Michel en Jessica Claudia Kapelle, augustus 2009 Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het medeleven na het overlijden van Jan Dingemanse heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Koudekerke, juli 2009 Familie Dingemanse Voor alle belangstelling na het overlijden van onze lieve vader en opa Pieter Laurus Geene willen wij u hartelijk danken. Familie Geene kijk ook op Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid en bezorgdheid is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma groot- en overgrootoma Pieternella Christina Wisse-de Visser Nel weduwe van Leendert Wisse A Ritthem, 26 juli 1918 t Vlissingen, 23 juli 2009 Oost-Souburg: Kees en Heieen Wisse-Burger Inge en Yannic Rens Vlissingen: Leida en Cees Brouwer-Wisse Naomi en Steven Jiaru, Xavi, Faeden Tirza en Genivel Caylen Jayda Levi Zorgcntrum De Zoute Viever kamer 214 Correspondentieadres: Zuiderzeestraat 73,4388 Oost-Souburg Onze moeder en oma is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 28 juli om 13.00 uur in de kerk van de Protestante Gemeente, Dorpstraat 1 te Ritthem. Aansluitend zal de bijzetting in het familiegraf plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Ritthem. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in boven genoemde kerk. Wilt u indien u geen persoonlijke uitnodiging heeft ontvangen deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden, na een lange lijdensweg, van onze lieve schoonzuster P. C. Wisse-de Visser Rithem: C. Wisse M. Wisse-Davidse Veere: P.M. Lampert-Wissse Amemuiden: L. Dieleman N. Dieleman-Wisse Rithem: D. Knibbe L. Knibbe-Cevaal Neven en nichten Voor de vele hartverwarmende reacties die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder Siene de Jonge - Joosen betuigen wij onze oprechte dank. Tevens spreken wij onze grote dank uit voor de liefdevolle, toegewijde verzorging die moeder mocht ontvangen in zorgcentrum 'De Kraayert'. Familie de Jonge Juli 2009 Voor uw blijken van medeleven na het overlijden van onze man, vader en opa Pieter Simon Kok zeggen wij u hartelijk dank. M.A. Haenen - Dochter en kleindochter 's-Heerenhoek, juli 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 76