kiikookop (H ni0nseniinq.ni Hïïrflt Johan Dekker Lia van de Woestijne Jubileum OveriedLfi 24 I Zaterdag 25 juli 2009 Wij gaan trouwen Op vrijdag 31 juli 2009 om 14:00 uur te Domburg. Kerkelijke inzegening om 15:00 uur in de Protestantse kerk te Aagtekerke. U bent van harte welkom op onze receptie. Vanaf 19:30 uur tot 21:30 uur in verenigingsgebouw Amicitia, Agathastraat 1 te Aagtekerke. Corn. Jaspersesstraat 44, Meliskerke Molenwal 67, Westkapelle Ons toekomstig adres wordt: Molenwal 67,4361 CD Westkapelle Dank voor alle brieven, kaarten, bezoek, alle hartelijke woorden, verrassingen, bloemen en cadeau's ter gelegenheid van het eeuwfeest van Wilhelm Jacobus Camper Mede dank zij u kijken we terug op een heel bijzondere 100e verjaardag. Familie W.J. Camper Middelburg, 21 juli 2009 Met grote verslagenheid delen wij u mede dat ten gevolge van een noodlottig ongeval uit ons midden is weggerukt onze jongste broer, zwager en oom Piet Anderiesse Wij wensen Rosita heel veel sterkte met dit verlies. Frans en Annie Anderiesse-Looise Annie en Jo Vogel-Anderiesse Kees en Truus Anderiesse-van den Broek Jan Anderiesse Neven en nichten Middelburg, 21 juli 2009 Soms ben ik bang: want, hoe lang nog kan het duren voor de uren komen van het gaan. Het doet pijn, Hier niet meer te zullen zijn Niet meer bij jou en jou Jou, jou, jou en jou Van wie ik zoveel hou. Jullie niet meer te horen en te zien Of tochmisschien? JM D-R maart 1992 Intens verdrietig hebben wij geheel onverwacht afscheid f moeten nemen van onze zorgzame, lieve Jantje Metje Dorleijn-Rozendal I Schiedam, 20 januari 1921 Vlissingen, 20 juli 2009 I Vlissingen J. Dorleijn Bilthoven Janneke en Paul Abrahamse-Dorleijn Utrecht Carla Dorleijn Utrecht Robert-Jan en Carine dag lieverd, dag lieve mam, dag lieve oma. De begrafenis heeft op 24 juli 2009 overeenkomstig haar wens in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: L Vredehoflaan 558 4382 CJ Vlissingen In plaats van kaarten Op 79-jarige leeftijd is geheel onverwacht in zijn slaap overleden Adrianus Johannes Koster Jan 4 augustus 1929 - 21 juli 2009 De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. Correspondentieadres: Familie Koster P/a Uitvaartcentrum Overtoom Gro^n Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen HEERE! Gij zijt ons geweest een Toevlucht van geslacht tot geslacht. Psalm 90:1b Tot onze diepe droefheid delen wij u mee, dat de HEERE uit onze familiekring heeft weggenomen onze zeer geliefde en betrokken broer, zwager en oom Adriaan Boot echtgenoot van Wilhelmina van Oossanen in de leeftijd van bijna 76 jaar. Wij bidden Miep, de kinderen en de kleinkinderen van harte Gods troost en ondersteuning toe. Hardinxveld-Giessendam: W. Boot-Maasse- weduwe van I. Boot) Middelburg: M.A. Boot-van Oossanen (weduwe van M. Boot) Kapelle: P. de Lange-Boot P. M. de Lange Middelburg: G. Boot H. Boot-van Oossanen Wilhelminadorp: L. van der Maas-Boot (weduwe van A. van der Maas) Middelharnis: J. Boot J. J. Boot-Voortman Neven en nichten Middelburg, 23 juli 2009 Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer Adriaan Boot voormalig medewerker kartografie en reprografie van de toenmalige directie Milieu en Waterstaat, voorheen de Provinciale Waterstaat van Provincie Zeeland. Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop hij 28 jaar in dienst van Provincie Zeeland heeft gewerkt. Onze deelneming gaat uit naar zijn echtgenote, kinderen en verdere familie. Gedeputeerde Staten van Zeeland, Karla Peijs, voorzitter Viek Verduit, secretaris Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer Adriaan Boot In de periode van januari 1966 tot januari 1994 is Adriaan werkzaam geweest bij Provincie Zeeland. Hij heeft diverse werkzaamheden verricht op het gebied van kartografie en reprografie. Adriaan heeft daarmee bijgedragen aan de verdere ontwikkeling van deze werkterreinen van Provincie Zeeland. Wij herinneren Adriaan als een gedreven vakman die tevens open stond voor vernieuwingen in zijn vakgebied. Daarnaast kon de organisatie altijd'een beroep op hem doen en stond hij altijd voor iedereen klaar. Adriaan was zeer loyaal aan zijn collega's en aan Provincie Zeeland als werkgever. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe. Namens directie en medewerkers van directie Economie en Mobiliteit, Johan Stalknecht, directeur "Nu is al mijn leed gesust 'k heb vaste grond gevonden ik leefde en sterfin hem gerust die mij vrij kocht van mijn zonden Bewonderenswaardig was haar wil en kracht om te leven. Sterk was zij tot het laatste moment. Groot was haar liefde voor ons. Nu is zij in alle rust van ons heengegaan. Cornelia Nagelkerke weduwe van Johannes E.A.P. Danime Rilland, 1 maart 1917 Krabbendijke, 20 juli 2009 Verdriet vermengd met dankbaarheid want zij hoorde er zo bij. Wij zijn dankbaar en blij haar als moeder, oma en opoe in ons midden te hebben gehad. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Correspondentie-adres: Fam. Kriekaard-Damme Adriaan Butijnweg25 4411 BT RILLAND Haar wens was om in besloten kring begraven te worden. Ik ga van de ene liefde naar de andere Liefde Na een leven dat gekenmerkt werd door bescheidenheid, eenvoud, hartelijkheid, zorg en liefde is na een moedig en dapper gedragen ziekbed toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn lieve vrouw, dochter, moeder, schoon moeder en oma Dina Catharina van Fraassen Dianne echtgenote van Ko Jacobus Cornelis van Doeselaar vY Terneuzen t Roosendaal 23 september 1950 23 juli 2009 Roosendaal: Ko van Doeselaar Terneuzen: C.A. van Fraassen-van der Weele Eindhoven: Margreet Rijken-van Doeselaar Jan Rijken Breda: Hugo van Doeselaar Sylvia van Doeselaar-de Regt Sophie Emma Utrecht: Robert van Doeselaar Dianne is thuis opgebaard, waar u op afspraak afscheid van haar kunt nemen. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op donderdag 30 juli om 13.00 uur in de Kruiskerk, Sint Lucasplein 1 te Roosendaal. Vandaar vertrekken we naar begraafplaats Zegestede, Rucphensebaan 95 te Roosendaal, waar zij te ruste zal worden gelegd. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Correspondentieadres: Stationsstraat 33 4701 NB Roosendaal In plaats van bloemen graag een bijdrage op giro 100.000 Stichting ALS Nederland, Apeldoorn. Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met ontroering namen wij kennis van het overlijden van onze vriendelijke buurman Adrie Lobbezoo Wij wensen Treinie, de kinderen en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies. Jo en Carla Blaas Tonny en Eline Eijkelenboom Herman en Addie Kamp Willem en Annemarie Kleijn Ruud en Vroni Lucas Wim en Nel Sanderse Ronald en Nel Versluijs Ad en Addie de Visser Veel eerder dan verwacht moetèn wij afscheid nemen van onze gewaardeerde collega Adrie Lobbezoo Ruim 18 jaar mochten wij je collega zijn. Jouw nuchterheid en doorzettingsvermogen zijn een voorbeeld voor ons. Wij zullen je missen. Wij wensen de familie veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. collega's CZ

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 74