op avontuur in Zuid-Afrika sport j 41 LEZERSEMTRA PZC Sponselee schiet uit zijn slof Zet uw foto in het album www.pzc.nl De enorme power die deze compacte krachtpatser herbergt, stelt iedereen in staat om krachtig te reinigen! Onmisbaar om auto, motor, caravan, balkon, terras, muren, ra men en natuurlijk nog véél meer grondig te reinigen. Bijgelever de doseerfles om eenvoudig reinigingsmiddel toe te voegen, 3 m. hogedrukslang, 5 m. elektrasnoer en een stevige spuitlans voor een krachtige waterstraal tot 120 bar. 1200 Watt. Deze compacte hogedrukreiniger is door zijn geringe afmetingen gemakkelijk op te bergen in een keukenkastje en daardoor geschikt voor ieder huishouden! Garantie: 12 maanden. Krachtig reinigen met deze gele krachtpatser is nu voor ieder een binnen handbereik!!! De hogedrukreiniger wordt bij u thuisgebracht. Prijs is inclusief verwijderingsbijdrage en B.T.W. Hogedrukreiniger inclusief verwijderingsbijdrage en B.T.W. Thuisbezorgd 79,91 U kunt uw bestelling mailen naar: info@vanderharst.com onder vermelding van PZC-actie. U krijgt een e-mail terug met een bestelnummer. Noteer dit nummer bij uw betaling. Na ontvangst van uw betaling wordt het apparaat afgeleverd op het door u aangegeven adres. De voorraad is beperkt, wacht niette lang met bestellen. zaterdag 25 juli 2009 w Eindelijk, gebruiksgemak binnen handbereik! Deze gele, compacte, 120 bar, hogedrukreiniger is een echte krachtpatser!!! Israel van hockeyclub Goes. „Elke speler in die leeftijdscategorie krijgt zo de kans om het Afrika-avontuur mee te maken." foto Arjen Verschoore SAS VAN CENT - Martien Sponselee heeft Henri Zegers uit het Cargill tennistoernooi in Sas van Gent ge knikkerd. Op niet mis te verstane wijze schakelde hij de beoogde fi nalist op het 6-schema uit (6-2 6-1), waardoor hij vandaag in de halve finale weer in actie komt. Sponselee gaf eerder in het toer nooi blijk van zijn goede vorm te gen Terneuzenaar Joost de Zeeuw (6-1 6-3). Hier bleek hij eveneens te vast voor zijn opponent. Ingmar Vermeulen was op hetzelfde sche ma met twee keer 6-4 te sterk voor Axelaar Frank Broeders, in het dubbel-6 kregen Rudi Mar tens en Arie Blaak in de eerste set met 6-1 klop van Marco van Boven en lokale coryfee Bert Dutree. Het tweetal wist echter bijtijds het tij te keren: 7-6 6-4. Het offensief in gestelde duo Eric Neve/Irwin de Smet van TC Animo walste met twee keer 6-1 over Abi van Lare en Ralph Zegers heen. enorme sportcultuur heerst. Mijn voorgangers op de club zeggen dat de sport opvallend hoogwaardig wordt behandeld. De manier waar op ze het beleven, is een beetje Amerikaans. Topsporters zijn ech te helden daar." In april van dit jaar bewandelden twee Afrikaanse hockeyteams de omgekeerde weg. Goes fungeerde toen als gastheer. Toch ziet Israel de reis naar Afrika niet als een uit wisselingsproject. „Ons bezoek staat min of meer los van de komst van de Afrikanen naar Ne derland. We hebben als insteek om de reis iedere twee jaar te orga niseren. Doe je het elk jaar, dan is de kans groot dat er te weinig gega digden zijn om de teams vol te ma ken. Om de twee jaar hebben we echter een nieuwe lichting A-ju- nioren. Elke speler in die leeftijds categorie krijgt op onze hockey club de kans om het Afrika-avon tuur mee te maken." De Goesenaren zullen aan de ande re kant van de wereld vijf wedstrij den spelen. „Onze tegenstanders zijn allemaal schoolteams, hockey clubs hebben ze daar niet." Voor de volledige begeleidingsstaf wordt het de eerste keer dat ze de reis zullen maken. „In Zuid-Afrika hebben we wel voor de derde keer een vast aanspreekpunt", legt Is rael uit. „We hebben lering getrok ken uit de vorige twee trips: datge ne wat onze spelers leuk vonden, hebben we in het programma la ten staan, datgene wat minder werd gewaardeerd hebben we er uit gehaald." Wie naar Zuid-Afrika reist, kan niet om het thema veilig heid heen. „We zitten er min of meer beschermd. We verblijven in tern bij familie van de Afrikaanse spelers. Er wordt wel geadviseerd om na zonsondergang niet meer buiten te komen." De club heeft met de trip een aantal doelen voor ogen. „In de eerste plaats willen we onze spelers de Afrikaanse cul tuur laten opsnuiven." Op het programma staan onder an dere bezoekjes aan Greenmarket Square, Robbeneiland en het Fea therbed Nature Reserve. „Daar naast gaat het om teambuilding. We willen de groep naar elkaar toe laten groeien. Tenslotte hopen we vooruitgang te zien in de wed strijden. Wanneer-de reis voor ons geslaagd is? Als iedereen met een voldaan gevoel terugkeert. Het winnen van de potjes staat niet voorop." Video-updates Houdt www.pzc.nl in de gaten om een impressie te krijgen van de be levenissen van de Goesenaren in het andere werelddeel. Gedurende de reis zullen regelma tig video.-updates vanuit Zuid-Afri ka 'op de website van de PZC wor den geplaatst. 1Hoek 6 keer op topklasseplaats 2. Federer vader van twee dochters 3. Tennistoernooi floreert STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl MEEST CELEZEN of bel 0800 - 022 27 10 WeGeNeR NieuwsMedia

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 69