fTlensen inq.nl 26 I Zaterdag 25 juli 2009 kijk ook op 'Ik heb een steen verlegd in een rivier op aarde Het watergaal er anders dan voorheen. Nu weet ik dat ik nooit zal zijn vergeten. Ik leverde bewijs van mijn bestaan. Omdat door het verleggen van die ene steen de stroom nooit meer de zelfde weg zal gaan. (Bram Vermeulen) Verdrietig, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u mee dat wij toch nog plotseling afscheid hebben moeten nemen van onze lieve zorgzame moeder en oma Kornelia Stroo-Louws Kee Weduwe van Martinus Stroo sinds 11 juli 2001 tV 16 november 1922 f 23 juli 2009 Sliedrecht Biggekerke Jo en Jan Lieke en Dirk David en Betsie Claudia en Arjan Martijn en Ketlin Reinier en Angelique Zoutelande Adri en Leida Maarten Vlissingen Korrie en Sieb Correspondentieadres: Nieuwstraat 10, 4574 BD Zoutelande Er is gelegenheid om van moeder thuis afscheid te nemen op maandag 27 juli van 15.00 uur tot 16.00 uur en van 19.00 tol 20.00 uur, Molenweg 4, Zoutelande. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op woensdag 29 juli om 1 1.00 uur in Zaal Middendorp, Smidsstraat 16 in Zoutelande. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene begraafplaats in Zoutelande. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Zaal Middendorp. Heden overleed tot onze droefheid onze lieve schoonzuster en tante Kornelia Stroo-Louws J. Stroo Kinderen en (achter)kleinkinderen Domburg, 23 juli 2009 Overleden mijn schoonzuster en onze tante Kornelia Stroo-Louws P. Louws-Nelis neven en nichten Grijps kerke Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame vader en opa Cornelis van den Berge betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. John en Jacqueline Michel en Jessica Claudia Kapelle, augustus 2009 Wij danken iedereen voor de belangstelling kaartjes en telefoontjes die wij mochten ontvangen na het overlijden van Jan de Boer Met trots kijken wij als familie terug op de mooie en waardige crematieplechtigheid. Onze herinneringen aan mijn man, vader, schoonvader ,onze opa en ouwe -opa zijn onuitwisbaar. Breskens, juli 2009 familie de Boer Daar het onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor het medeleven betoond tijdens haar verblijf in "De Stelle" en na het overlijden van mijn lieve zus Lidia Johanna Bouwens wil ik u langs deze weg mijn hartelijke dank zeggen. J.L. Verplanke - Bouwens IJzendijke, juli 2009 Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het medeleven na het overlijden van Jan Dingemanse heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Koudekerke, juli 2009 Familie Dingemanse Voor alle belangstelling na het overlijden van onze lieve vader en opa Pieter Laurus Geene willen wij u hartelijk danken. Familie Geene Wij voelen ons zeer gesteund door het enorme aantal hartverwarmende reacties, die wij hebben ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader en stiefvader Peter de Jonge Via deze weg willen wij u bedanken voor uw betrokkenheid. Sjaan de Jonge - Risseeuw en kinderen Schoondijke, juli 2009 Voor de velé hartverwarmende reacties die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder Siene de Jonge - Joosen betuigen wij onze oprechte dank. Tevens spreken wij onze grote dank uit voor de liefdevolle, toegewijde verzorging die moeder mocht ontvangen in zorgcentrum 'De Kraayert'. Familie de Jonge luli 2009 Hoe iets te zeggen, nu je er niet meer bent. Hoe raken we aan jouw afwezigheid gewend. Het was fijn om te mogen ervaren dat zo velen met ons mee leefden tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Frans Jonkman Het heeft de kinderen en mij bijzonder gesterkt en getroost bij dit grote verlies. Hartelijk dank daarvoor. Mies Jonkman - Dietrich kinderen en kleinkinderen Terneuzen, 25 juli 2009 Hierbij willen wij iedereen bedanken voor de vele kaarten, telefoontjes en blijken van medeleven bij het plotselinge overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Jaap Kaijser Het heeft ons echt goed gedaan. L. Kaijser-Dronkers kinderen en kleinkinderen Voor uw blijken van medeleven na het overlijden van onze man, vader en opa Pieter Simon Kok zeggen wij u hartelijk dank. M.A. Haenen Dochter en kleindochter *s-Heerenhoek, juli 2009 Diep getroffen door jullie warme belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van Jo Millenaar-Boone willen we jullie oprecht bedanken. We hebben gemerkt dat Ma ook in jullie hart een speciaal plekje heeft. Ma, wat zijn we trots op je! Door je liefdevolle zorgzaam heid blijf je voor ons een altijd stralende Ma! Bedankt voor alles Ma Namens de familie, Wim Millenaar Middelburg, juli 2009 Uw medeleven tijdens het ziekbed-en na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze lieve moeder Tru us Poortvliet-van Dalen en de overweldigende belangstelling bij de crematie, maken het voor ons heel moeilijk u allen hiervoor persoonlijkste bedanken. De vele lieve reacties en steunbetuigingen zijn een grote steun voor ons bij de verwerking van dit grote verlies. Op deze wijze willen wij u hiervoor bedanken. Het gemis zal altijd blijven Jaap Poortvliet De lege plek, het doet zo 'n pijn Maarten en Christy In gedachte en in ons hart Thijs en Monique Zal zij altijd bij ons zijn Koudekerke, juli 2009 Voor de zeer vele blijken van meeleven, betoond voor en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve, zorgzame vader en opa Gerrit Cornelis Prins betuigen wij u onze oprechte dank. Het heeft ons goed gedaan. L. Prins-de Bree Kinderen en kleinkinderen Grijpskerke, juli 2009 Wij willen u bedanken voor de wijze waarop wij samen afscheid hebben genomen van onze moeder, schoonmoeder en oma Antoinette f osepha Saman-Antheunis Dit heeft ons diep getroffen. Een speciaal woord van dank voor dr. R. van Berkel en personeel de Lange Akkers, zij zijn voor ons een grote steun geweest. St. Jansteen, 25 juli 2009 DANKBETUIGING Uw hartelijk medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk ontvangen na het overlijden van onze lieve ma, oma en omi Cornelia Janna Scheele heeft ons erg goed gedaan. Wij willen u hiervoor oprecht bedanken. Ada en Ronald de Groff-van Riesen Cindy en Andre Knuijt-de Groff Quinten Sas van Gent. juli 2009 Onze oprechte dank voor uw liefdevolle belangstelling en medeleven, tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve pa, opa en overopa Arnoldus Schipper Het heeft ons goed gedaan. Familie Schipper Lewedorp, juli 2009 T

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 64