omroep zeeland Deze dreumes smult letterlijk van de Vlissingse kermis. Er staat een attrac tie of veertig, maar daar heeft de smul paap even geen aandacht voor. Mirjam Mulder uit Oost-Souburg maakte de grappige foto. De kermis duurt nog tot en met morgen. Attracties begin nen om 10.00 uur en stoppen om mid dernacht. Heeft u ook een zomerse plaat geschoten? Stuur die op naar de Zomerkrant. Kies op www.pzc.nl/foto voor het album Zomerfoto 2009. Om te voorkomen dat de foto te klein is om af te drukken, vragen we u het ori ginele bestand te sturen. vrijdag 24 juli 2009 U koos gisteren Right Round van Flo-Rida feat. Kesha tot Zo merhit. Ook vandaag kunt u weer stem men op drie zomerhits. De Zo merkrant vraagt de bezoekers en inwoners van Zeeland naar hun favoriete zomerhit. Daar naast heeft Omroep Zeeland spe ciaal voor de Zomerkrant een Top 48 samengesteld. Luiste raars van Omroep Zeeland en le zers van de Zomerkrant mogen stemmen op de drie liedjes hier naast, die vanochtend tussen 9.00 en 12.00 uur bij de omroep worden gedraaid in het program ma 'Weekend'. U kunt vandaag tot 16.00 stemmen via de polls op www.pzc.nl en www.om- roepzeeland.nl. Het winnende liedje wordt om 17.25 uur ge draaid en staat rond die tijd op www.pzc.nl. O De bandleden van De Niro doen te genwoordig allemaal andere dingen. De band is namelijk al jaren uit el kaar. In het nummer Flushing Boule vard beschrijven ze de route van 'Panta Rhei tot Michael the Hors man' (Michiel de Ruyter): iconen van de Vlissingse boulevard die voor vrijwel elke Zeeuw herkenbaar zal zijn. „Dankjewel voor de zon van Skik is een heerlijk nummer als de zon schijnt", motiveert Koen Beekman (18) uit Middelburg zijn keuze. Hij heeft het nummer standaard op zijn mp3-speler staan en vindt het een ideaal liedje voor op de fiets. „Ik draai het regelmatig en ik krijg er altijd direct een zomergevoel van, zelfs in de winter." Michelle Esveldt (16) uit Hillegom heeft momenteel het liedje I gotta feelin' van The Black Eyed Peas voortdurend in haar hoofd zitten. „Het liedje heeft een heel vrolijke melodie waar je lekker op kunt dan sen", legt Michelle uit. Als ze het nummer op de televisie tegenkomt, is het feest. „Vervolgens zingt ze het de hele dag", aldus haar vriend.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 55