<3 opzegaienst mensenlinq.nl Adrie JÊL 26 I Vrijdag 24 juli 2009 kijk ook op Als er zo veel van je gehouden is als je zelf zo lief hebt gehad als je zoveel herinneringen achterlaat is het leven zinvol geweest Intens verdrietig moeten wij toch nog onverwacht afscheid nemen van mijn lieve man en onze lieve vader Adriaan Cornells Lobbezoo Adrie Krabbend ij ke, 22 januari 1955 Grijpskerke, 22 juli 2009 Treinie Lobbezoo - Dingemanse Sander en Nicole Chantal en Robin Liever geen bezoek aan huis. Er is gelegenheid om afscheid van Adrie te nemen op zondag 26 juli van 19.00 tot 20.00 uur in het rouwcentrum aan de Bachweg 2,4337 XD Middelburg. De samenkomst wordt gehouden op maandag 27 juli om 13.00 uur in de Michaëlskerk, Kerkring 26 in Grijpskerke. De crematie vindt aansluitend plaats om 14.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Loodhol 39 4364 CA Grijpskerke Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons gewaardeerd personeelslid, de heer A.C. (Adrie) Lobbezoo Ruim 18 jaar vervulde hij met veel inzet zijn werk zaamheden binnen onze organisatie. Wij wensen zijn familie veel sterkt.e toe om dit verlies te dragen. Wij zullen zijn betrokkenheid bij onze organisatie niet snel vergeten. Bestuur, directie en personeel CZ We leven mee met het verdriet van onze juf en collega Treinie en haar familie nu haar man Adrie Lobbezoo is overleden Kinderen, ouders en leerkrachten van de Bergpadschool te Grijpskerke Verdrietig hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve zoon, broer, zwager en oom Adrie Lobbezoo Gehuwd metTreinie Dingemanse Krabbendijke Grijpskerke 22 januari 1955 22 juli 2009 C. Lobbezoo in herinnering A.J. Lobbezoo-Clement Kees en Kitty Rob los en Marieke Nathalie Sabine Nieukerckestraat41 4413 EH Krabbendijke 1 And as we wind on down the road Our shadows taller than our soul There walks a lady we all know Who shines white light and wants to show How everything still turns to gold And if you listen very hard The tune will come to you at last When all are one and one is all To be a rock and not to roll Andshes buying a stairway to heaven. Led Zeppelin Wij zijn erg verdrietig door het toch nog onver wachte overlijden van onze zwager en oom. Adrie Lobbezoo Ineke en Gerard Wilfred en Winanda, Maartje en Huib Ricardo Manjeska en Bart, Jip en Puck Derkie Hesteren Marco, Luuk Maaike en Arjen Warner Emiel Jolanda en Harm Geertje Thijs Bea Jarno Marissa Edward en Anita Joost Teun Francisca en Paul Gijs Joppe Adrie we zullen je erg missen Vooral om wie je was. Grijpskerke, 22 juli 2009 Verdrietig geven wij u kennis van het toch nog plotseling overlijden van onze neef Adrie Lobbezoo Wij wensen Treini, de kinderen en onze zuster veel sterkte bij dit grote verlies. Ooms en Tantes, neven en nichten Fam. Clement Nooit meer een avond met z'n vieren, wat zal het leeg zijn zonder jou. Treinie en kinderen veel sterkte toegewenst. Frans en Ina j£t fHensenlinq.nl Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. Zwijgzaam.stil en zonder klagen, wilde jij je ziekte dragen. Je vocht met al je levenskracht, voor elke nieuwe dag en nacht. Zo ben je langzaafh... moegestreden, uit ons midden weggegleden, en na een dappere maar ongelijke strijd uit je lijden nu bevrijd. Zacht en kalm is door de Here tot Zich genomen mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en oma Neeltje Adriana de Vries-Bakker - Nel - Hoek, 25 juli 1936 Terneuzen, 22 juli 2009 Ik sla mijn ogen op naar de bergen, van waar komt mijn hulp? Mijn hulp komt van de HEER die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121:1,2 Terneuzen: Piet de Vries Svensby: Gooi en Wendy de Vries-Baert (Noorwegen) Gunnar, Sigri, Tony, Alexander Terneuzen: Emmie de Vries en Koos Abbenhuis Naomi en Tim, Michel en Elsemiek Terneuzen: Chris en Jeanet de Vries-van de Velde Richard, Sander, Simone, Jelle Terneuzen: Jan en Suzie de Vries-de Bruijne Pieter, Anne, Maarten Stuvesande 568 4532 ML Terneuzen Maandag 27 juli is er vanaf 13.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 13.30 uur de dienst van Woord en Gebed aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis "Ter Schorre" voor de bijzonder liefdevolle verzorging. Lieve Els Weinig nemen en veel geven. Altijd hartelijk en warm. Als de mensheid zoals jij was, was de wereld niet arm. We zullen je nooit vergeten. Kees en Hannie Westerweele-de Waele Angélique - Dave Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Je hebt het zo ontsettend moedig gedaan. Wie kan begrijpen en voelen wat je hebt doorstaan. Dag lieve Els Richard, Samantha, Justin en Milan Wij zijn diep ontroerd door het droeve bericht dat wij maandag avond ontvingen. Bijna 20 jaar was jij een gepassioneerde collega die die niet weg te denken was in Herna Vlissingen. De food was je lust en je leven, je hebt lief en leed met je collega's gedeeld. Jouw positief kritische kijk op leven en werk was vaak een inspiratie voor je collega's. Met groot respect denken wij aan jou, vooral tijdens je ziekte waarin je nog steeds tijd had voor je collega's, en troostende woorden sprak, terwijl je het meer andersom zou verwachten. Helaas heb je met alle vechtlust de strijd tegen deze vreselijke ziekte niet kunnen winnen. Bedankt Els, voor al die jaren. Rust zacht. Je colleea"s van Hema Vlissinsen De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 OOO voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 80