Familieberichten kük ook op Q lHensenlinq.nl 24 I Vrijdag 24 juli 2009 Enige en algemene kennisgeving Zeg me dat het niet zo is Zeg me dat het niet waar is Verbijsterd en intens verdrietig geef ik u kennis dat, door een tragisch ongeval, voor mij veel te vroeg, is overleden mijn allerliefste man, maatje Pieter Jacobus Anderiesse -Piet- Middelburg, 29 juli 1947 Rotterdam, 21 juli 2009 Vlissingen: R. Anderiesse-de Ridder 4381 KH Vlissingen Boulevard de Ruyter 236 De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Met grote verslagenheid delen wij u mede dat ten gevolge van een noodlottig ongeval uit ons midden is weggerukt onze jongste broer, zwager en oom Piet Anderiesse Wij wensen Rosita heel veel sterkte met dit verlies. Frans en Annie Anderiesse-Looise Annie en Jo Vogel-Anderiesse Kees en Traas Anderiesse-van de Broek Jan Anderiesse Neven en nichten Middelburg, 21 juli 2009 Piet Anderiesse Met ontsteltenis hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze maritieme vriend. World Ship Society - Zeeland branch Ik ben de Opstandingen het Leven; die in Mij gelooft zal leven, al ware hij ook gestorven; Johannes 1125 Intens verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn innig geliefde man en onze zorgzame vader, schoon vader en opa Adriaan Boot echtgenoot van Wilhelmina van Oossanen op de leeftijd van 75 jaar. Sint Laurens: W. Boot-van Oossanen Pijnacker: Nelly en Pieter Putten: Pieter en Clasien Arianne Willemieke en Anne Marijke Dineke Amersfoort: Rien en Alice Jisca Casper Thecla Bleskensgraaf: Arjon en Netty Marije Emma 23 juli 2009 Van Borsselenlaan 21 4333 LB Sint Laurens Op zaterdag 25 juli is er gelegenheid tot condoleren van 16.30 tot 17.00 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen die gehouden zal worden op D.V. maandag 27 juli om 14.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Torendijk 76 te Kortgene. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Kortgene om 15.00 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de kerk in Kortgene. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde broer en zwager Karei van Boven Australië: J. van Boven Krabbendijke: K. Weber-van Boven Krabbendijke: T. Schoutens-van Boven Bergen op Zoom: J. van Boven-de Wee Krabbendijke: J. Braam-Kloet In plaats van kaartjes. De warme steun, het medeleven, de vele bloemen en grote belangstelling na het overlijden van onze lieve Willy Bakker-Bleijenberg hebben diepe indruk op ons gemaakt en ons kracht voor de toekomst gegeven. Omdat het ons onmogelijk is om een ieder persoonlijk te bedanken, hopen wij dat u langs deze weg onze dank wilt aanvaarden. Mede namens de kinderen, klein- en achterkleinkinderen, Willem Bakker Oost-Souburg, juli 2009 Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht. Ik heb de berg beklommen die jullie nog moeten gaan. Huil daarom niet, geliefden, ik ben in vrede gegaan. Met al "zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle Fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en broer Walter Alois Emma van Daele "den Zoeten" echtgenoot van Paula Eugenia van Daele-Saman in de leeftijd van 7 5 jaar. Paula Saman Patrick van Daele en Rosette Baekelandt Rudi en Marijke van Daele-Selis Francis en Elsa van Daele- Rottier Hulst, 22 juli 2009 Wouterij 13,4576 AC Koewacht U kunt afscheid nemen van Walter op vrijdag 24 juli van 18.00 tot 18.30 uur in het uitvaartcentrum van DELA, v.d. Maelstedeweg 102b te Hulst. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 25 juli om 10.00 uur in de parochiekerk H.H. Philippus en Jacobus, Kerkplein 2 te Koewacht, gevolgd door de begrafenis op de Rooms-Katholieke begraafplaats Philippus, te Koewacht. Samenkomst in de kerk, waar voor aanvang van de mis gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begra fenisplechtigheid krijgt u de gelegenheid de familie achterin de kerk te condoleren. Geen bezoek aan huis. 't Verlies was er al voor het einde. De rouw, voordat het einde kwam. Ze verloor kracht en waardigheid. Maar haar spirit bleef tot het einde. Heden hebben wij afscheid genomen van onze lieve, zorg zame moeder en oma Maria Phaff-Sparreboom Riet weduwe van Pieter Phaff A Rotterdam, 30 mei 1920 t Koudekerke, 22 juli 2009 Middelburg: Adrie en Ria Phaff Sydney: Ernest Phaff en Elma Buskens Middelburg: Wim Phaff Kattendijke: Wouter en Corina Phaff Rohan, Keira Vlissingen: Leonie en Ronald van de Kreke Bart, Rick Onze speciale dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van verpleeghuis De Vliedberg (app. 20) voor de liefdevolle verzorging van tante Riet. De plechtigheid vindt plaats op zaterdag 25 juli a.s. om 14.00 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Correspondentieadres: Pieter Gootjesstraat 3 4333 CT Middelburg Altijd hard gewerkt, altijd voor ons klaargestaan. Ondanks de ongelijke strijd, steeds moedig doorgegaan. De laatste weken waren zwaar, bedankt voor alles, rust nu maar. Omringd door zijn dierbaren is, na een moedige strijd, van ons heengegaan mijn lieve man, onze lieve, zorgzame va der en opa Philemon van Hoeij echtgenoot van Valentina Emelie De Geest A Graauw en Langendam, f Hulst, 1 januari 1928 23 juli 2009 Hulst: Valentina van Hoeij-De Geest St.Jansteen: EricenAnkie Petra Rick Sjoerd en Rosie Jasper Een woord van dank aan dr. den Ouden voor de goede zorgen aan hem besteed. Mauritslaan 25,4561 WG Hulst U kunt afscheid nemen van hem in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op zondag 26 juli van 12.00 tot 12.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 27 juli om 13.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28-c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien ugeen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij zijn diep bedroefd met het overlijden van Ceriel de Nijs Wij wensen Carla, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Truus de Nijs-Kerckhaert Marcel - Bernadette Mickael, Roy Marie-Esmeralda - Edwin Sofie, Femke Chanta - Omer Jolien, Walter Met vrede in ons hart geven wij u kennis dat na een lang, actief leven is overleden onze lieve vader, schoonvader, opa en levensgezel Jacob Steur A 7 juni 1931 Noordwelle t 22 juli 2009 Bertie Steur Manouschka Bestebreurtje Julia en Sarah Wouta Smallegange-Ribbens Stoofweg 32, Noordwelle Correspondentie-adres: Laöne 1 4325 EG Renesse Maandag 27 juli om 13.30 uur zal er voor familie en belangstellenden een afscheidssamenkomst worden gehouden in het Dorpshuis, Smidsweg 9a te Noordwelle. Voorafgaand aan de plechtigheid is er van 12.30 to 13.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal aansluitend, omstreeks 14.30 uur, plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Noordwelle. Na de begrafenis is er in genoemd Dorpshuis gelegenheid tot condoleren. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom Jacob Steur Noordwelle: J.B. Steur-Prins Gean en Bé Huttinga-Steur en kinderen Middelburg: Kees en Elske Steur-van Hese en kinderen Renesse: T. Steur-Stuyts Noordwelle, 22 juli 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 78