omroep zeeland Wist u dat Rick Wisse uit Oostkapelle zulke grote spierbundels heeft? Zijn trotse vader Marco fotografeerde Rick op een bijzonder moment. „Hij wilde altijd al de sterkste man van Nederland zijn", schrijft Marco. Nou, die wens liet Rick op het strand in ver vulling gaan. Heeft u ook een leuke foto gemaakt? Stuur die dan op naar de Zomerkrant. Kies op www.pzc.nl/foto voor het al bum Zomerfoto 2009. Om te voorko men dat de foto te klein is om af te drukken, vragen we u wel het origine le bestand te sturen. U koos gisteren massaal voor Iknow you want me (Calle Ocho) van Pitbull tot zomerhit. Ook vandaag kunt u weer stem men op drie zomerhits. De Zo merkrant vraagt de bezoekers en inwoners van Zeeland naar hun favoriete zomerhit. Daar naast heeft Omroep Zeeland spe ciaal voor de Zomerkrant een Top 48 samengesteld. Luiste raars van Omroep Zeeland en le zers van de Zomerkrant mogen stemmen op de drie liedjes hier naast, die vanochtend tussen 9.00 en 12.00 uur bij de omroep worden gedraaid in het program ma 'De Ochtend'. U kunt van daag tot 16.00 stemmen via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. Het winnende liedje wordt om 17.25 uur gedraaid en staat rond die tijd op www.pzc.nl. O Dragonfly was de eerste Zeeuwse band met een landelijke hitnote ring. Ze bereikten de 33ste plaats in de lijst in 1968. Geproduceerd door de PiC. Hooftprijswinnaar Hans Verhagen uit Vlissingen. Ru dy de Queljoe (gitaar), Tony Quel- joe (bas), Huilt Pouwer (drums) en Johnny Caljouw (zang). Nu met de hit Celestial Dreams. De zomerhit van Danny van Schaik is 't Is weer voorbij die mooie zomer van Gerard Cox. De hit past goed bij het weer van de laatste dagen. Danny (46) uit Vlissingen heeft de hoop gelukkig nog niet opgegeven „Natuurlijk wordt het weer mooi weer", zegt hij. Hij koos de hit omdat het de eerste was die in hem opkwam. Right Round is één van de de fa voriete zomerhits van Rogier We zenberg (20) uit Spakenburg. De hit van Flo-Rida feat. Kesha vindt hij bij de zomer passen. „Omdat je er een beetje vrolijk van wordt", zo legt hij uit. „Hij is alleen vrolijk in de zomer", grapt zijn collega die ook bij Bakkerij 't Stoepje werkt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 51