81 buitenland Hm?! Berlusconi doet hét zonder, Italië ligt niet wakker Spaanse 'goudkust' in vlammen WMmm INCLUSIEF 2-/3-/4-daagse autovakanties BOEK ONLINE of bel 0900-9697 f donderdag 23 juli 2009 waarom zou je meer betalen Patrizia D'Addario zou betaald zijn voor seks met Berlusconi, foto EPA ROME - Italianen hebben niets met condooms: 53 procent weigert het rubber te gebruiken, 38 pro cent kent het voorbehoedsmiddel niet. Silvio Berlusconi is ook op dit terrein de perfecte doorsnee Ita liaan: zijn leverancier van prosti tuees moet tegen de vrouwen zeg gen dat de premier 'het altijd zon der doet'. Berlusconi dacht na het succes van de G8 af te zijn van de seksschan dalen, maar deze week duiken elke dag tapes op met gesprekken tus sen de premier en de prostituee Pa trizia D'Addario. De vrouw had al eerder verteld over haar nachten met de premier en het bestaan van de tapes, maar nu zijn die ook op het internet te beluisteren. Wie het materiaal heeft doorge speeld naar de krant La Repubbli- ca en het zusterweekblad L'Espres- so, is een raadsel. Het parket van Bari, dat onderzoek doet naar cor ruptie bij ondernemer Gianpaolo Tarantini en daarbij stuitte op diens rol als hofleverancier van ge willige vrouwen, zegt de tapes nog steeds verzegeld en al in de kluis te hebben liggen. Iedereen beluistert de gesprekken, weet inmiddels dat Berlusconi D'Addario zegt op hem te wach ten in 'het bed van Poetin', een trio voorstelt en geen condooms wil gebruiken. De verbazing en on rust over dit laatste bij D'Addario wordt door Tarantini weggewuifd met: „Maar het is Berlusconi." Er wordt gelezen, geluisterd en ge keken naar pikante foto's van D'Addario deze week in een rod delblad, maar bijna niemand ziet een schandaal. Zelfs een Berlusco- ni-hater als ondernemer Virgilio Tarquini zegt dat ook La Repubbli- ca jaloers is: „Iedereen in zijn plaats zou hetzelfde doen. Er is geen enkel moreel probleem zoals bij jullie in het noorden." Berlusconi heeft besloten zich nog meer vast te houden aan zijn ada gium 'de Italianen nemen me zo als ik ben'. Ze weten, zo voegde hij daar gisteren aan toe ten overstaan van een volle zaal met onderne mers en politici uit Noord-Italië, 'dat ik geen heilige ben'. De zaal lag plat, en Berlusconi kreeg de be vestiging van zijn morele onaan tastbaarheid. „We houden van hem omdat hij meer op ons lijkt dan we willen toegeven", verklaart schrijver en journalist Beppe Se- vergnini het feit dat de Italianen de grillen accepteren. „Ook wij zijn enthousiast, incoherent, niet te vertrouwen en kennen geen on derscheid tussen publiek en pri vaat." MADRID - Het bergachtige gebied bij de Costa Dorada (de goudkust) in de regio Catalonië is nog steeds in de greep van bosbranden. Vele brandweerlieden gaan het vuur te lijf, maar tot nu toe zonder succes. Eergisteren nog kwamen vier brand weermannen om het leven toen ze een bosbrand bestreden in natuur park Els Ports. Het vuur daar greep razendsnel om zich heen en sloot de mannen in. In het gebied is het Zie www.kras.nl/26053 Zie www.kras.nl/26050 Zie www.kras.nl/26175 Aankomstdata: do., vr., za. en zo. van 31/7 t/m 31/10 Prijzen zijn p.p. o.b.v. 2 pers. Res.kosten 17,50 per boeking (verplicht). Aankomstdata: vrijdag van 31/7 t/m 30/10 Prijzen zijn p.p. o.b.v. 2 pers. Res.kosten 17,50 per boeking (verplicht). Aankomstdata: maandag en vrijdag van 31/7 t/m 30/10 Prijzen zijn p.p. o.b.v. 2 pers. Res.kosten 17,50 per boeking (verplicht). BRUSSEL v.a. 39 Courtyard by Marriott Brussels**** Ligging: op ca. 15-20 min. rijden van het centrum. Faciliteiten: restaurant, bar en gratis parkeergelegenheid! Tip: St. Goedelekerk, Manneken Pis en de Grote Markt. ANTWERPEN v.a. 79 Crowne Plaza Antwerp**** Ligging: op ca. 3 km afstand van het historisch centrum. Faciliteiten: lift, restaurant, bar en lounge. Tip: Onze Lieve Vrouwenkathedraal, havengebied en de Meir. GENT v.a. 139 Marriot Gent**** Ligging: gelegen in de gezellige binnenstad van Gent. Faciliteiten: restaurant, bar en terras met uitzicht op de stad. Tip: de 5 vroegere abdijen, een boottocht en het Gravensteen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 8