PZC Familieberichten In jVirUiJoriimi Jan Zuidweg Düuiü^ÈufëillM Colofon Familieberichten opzegaienst W 26 Donderdag 23 juli 2009 kijk ook op ni9ns9niinq.nl Lieve Oma, Toen ik vanochtend was opgestaan, kwam er een zonnetje kijken door mijn raam, het gaf me liefde, licht en warmte, net zoals jij altijd hebt gedaan. Maar toen ik 's avonds net voor het slapen gaan, door het raam keek in de donkere nacht was het warme zonnetje veranderd in 'een mooie fonkelende ster, daardoor weet ik... jij bent nog steeds dichtbij mij en helemaal niet ver. Dus als ik nu met Mama of Papa kijk naar de helderste ster in de donkere nacht en het lijkt net of die ster naar me knipoogt, dan weet ik dat jij ook aan mij dacht. Lieve Oma, ik hou van jou en zal je nooit vergeten. Je kleinzoon Tyler Altijd lief en belangstellend. Geweldige vrouw en moeder Els we zullen je missen. Zoutelande: Harry de Waele Lisa en Nout Oost-Souburg: Kristyn Sander en Hannah Charéll Ligve dochter Zover we konden zijn we met jou meegegaan, tot het einde toe hebben we je bijgestaan. Je was een schat voor ons allen, je te moeten missen zal ons heel zwaar vallen. Pa en Ma Lieve Els Veel fijne herinneringen, verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart. Pa Ma Cevaal-Hup Coby t Frans Cevaal-Onderdijk Yvonne Rody Geschiere-Onderdijk Miquel Monique Stefan Jan Wilma Cevaal-Stroo Marloes Jeffrey Bas Jasmin Erik Elise Wilma Marcel Cevaal-Koopman Chantal Michael Natascha Rémon Enrique Conny Leo Cevaal-Notebaart Amanda Mario Myrthe William Jolanda Cevaal-Zwart Sebastiaan Ashley Luke Calvin 21-07-2009 Lieve Els de Waele-C'evaal Deze strijd was niet te winnen Je moest je laten gaan Omringd door jouw lieve gezin Dat al die tijd jou zo intens heeft bijgestaan Dag allerliefste schoonzus en tante Altijd in ons hart. Frans de Waele Marita Pieters Mariskade Waele Ishar Geuze Danny de Waele f Dankbaar dat zij niet verder meer hoeft te strijden, maar verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve nicht Els de Waele-Cevaal Familie Cevaal, neven en nichten Middelburg, juli 2009 Els Een warm en vrolijk mens heeft ons verlaten Jo en Elly de Waele Ilona en Arjen Jennifer, Dylan Yvonne en Martin Kimberley, Danzell John en Nathalie Joey Bedankt voor de fijne vriendschap. We zullen je missen. Lieve schat, we houden van je. Mars en Wil Blijvend is jouw warmte in ons hart. Vlade, Cindy en Dunja Lieve Els Dag lieve zus. Leo en Conny Lieve Els we zullen je missen. Dikke kus William en Jolanda Bedroefd delen wij u mede dat na een moeizame periode plotseling is overleden onze oudste broer, zwager en oom Wij wensen Marie en de kinderen veel sterkte. Kattendij'ke: Joziasen Marjan Biezelinge: HansenCorrie Neven en nichten Voor uw belangstelling tijdens de ziekte en na het over lijden van onze lieve oudste zus, schoonzus en tante Pietertje Willempje Vingerling willen wij u hartelijk bedanken. Namens de familie: A.P. Vingerling Goes, juli 2009 IN LIEFDEVOLLE HERINNERING 23 juli 1999 23 juli 2009 Hans Siesse Zoveel tijd verstreken zoveel gebeurd, herinneringen die niet verbleken, maar juist zijn gekleurd. Verlies en nieuw leven liggen zo dicht bij elkaar, Zoveel tijd verstreken, was jij er nog maar. Corrie Kees, Jeanet en Jan, Marijke en Yvon, Arno en Corina en kleinkinderen Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden enjj telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailop&bchtlmjgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v.'télefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenefnieuwshiedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13,00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.r Meer informatie op www.pzc.nl III0ns0nunq.nl Met MensenUnq Opzegdienst kunt u een overlijden in eén keer aan talloze Instanties doorgeven. Ga naar www.menserilinq.nl en meld u aan. 3^? Je hebt ons veel liefde en warmte gegeven en stond altijd heel sterk in het leven Toen kwam er een andere tijd het werd een moeilijke strijd Je hebt het als een moedige vrouw gedaan maar nu moeten we je laten gaan Van ons is heengegaan onze geliefde schoondochter, schoonzus en tante Els de Waele-Cevaal Pa en ma de Waele Jo en Elly de Waele-Bour Hannie en Kees Westerweele-de Waele Tineke v.d. Broeke-de Waele (in herinnering) Marinus en Nelly v.d. Broeke Frans de Waele en Marita Pieters Harry de Waele en Kristyn Narloch Nichten en neven In ons leven zijn er momenten waarop we afscheid moeten nemen van een geliefd persoon Verdriet en het besef dat er ook praktische zaken geregeld moeten worden, strijden dan om voorrang, PZC kan u ondersteunen als het gaat om het op de hoogte brengen van uw omgeving. I- van groot belang dat u zorgvuldigrespectvol en op persoonlijke manier uiting kunt geven aan uw gevoel Neem voor meer informatie contact met ons op Telefoon 088 013 9999 of kijk op www.pzc.nl/dekrant/adverteren www.pzc.nl/dekrant/adverteren

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 88