Familieberichten (H fT1ensenlinq.nl Maarten Jan Visscher Maarten 26 I Donderdag 23 juli 2009 kijk ook op Groot is de leegte die hij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Omringd door alle liefde en zorg die hij zo verdiende heeft waardig afscheid genomen van het leven sinds 24 augustus 2007 weduwnaar van Johanna Adriana Visscher-van Baaien in de leeftijd van 83 jaar. Kruiningen: Marti en Arie Martijn Wendy v en Ward, Jayden Krabbendijke: Wim en Annelies Waarde: Els en Klaas Daniël en Veronique Krabbendijke, 22 juli 2009 Correspondentieadres: Clercqswegje 2, 4416 BN Kruiningen De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden op maandag 27 juli om 13.00 uur in het crematorium 'Zoomstede', Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Voor de aanvang van de plechtigheid is er gelegen heid tot afscheid nemen in het crematorium. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samen zijn in de condoléanceruimte van het crematorium. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerk(st)ers van afdeling 1 van Nieulande te Krabbendijke voor hun liefdevolle verzorging. Mijn leven wcis nog lang niet af. Te horen dat ik kanker had was dan ook een zware slag, maar ondanks mijn geknok en steun van iedereen, kreeg ik te horen; je gaat spoedig heen. Niet de dood maakte me bang, maar m'n allerliefsten achterlaten is een zware gang. Els Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen en na alle fijne jaren die we samen mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn liefste vrouw, onze zorgzame moeder en onze schat van een oma Elizabeth Jacoba de Waele-Cevaal Els echtgenote van Piet de Waele in de leeftijd van 52 jaar. Grijpskerke, 8 januari 1957 r Oost-Souburg, 21 juli 2009 Oost Souburg: Piet de Waele Monster: Miranda en Kees van der Kruijk Tyler Oost-Souburg: Sabrinaen Peter Haasbroek Jason, Brandon Buteuxstraat 48 4388 CW Oost-Souburg Els is thuis, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen donder dag 23 juli van 14.30 tot 15.00 uur en van 19.30 tot 20.00 uur. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden vrijdag 24 juli om 09.00 uur in het Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 10.00 uur op de begraafplaats Oost-Souburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Optimistisch tot het laatste niet moeilijk maken voor je naasten, gesloopt van al je krachten, bleef je op een betere dag wachten. Wij waren je lusten je leven, maar er is je geen tijd meer gegeven. Jij streed vol moed en kracht. Lieve schat rust nu maar zacht. Piet In een ogenblik van stilte Bij een groot verdriet Is het fijn dat men er is En hoeven woorden niet In een ogenblik van stilte Vooral na zo'n groot gemis Zegt aanwezigheid voldoende En weetje weer wat liefde is.. Lieve mama en oma We houden van je en missen je nu al Kees, Miranda en Tyler van der Kruijk Er zijn geen woorden voor iemand van wie je weet zij redt het nietje streelt haar wang, je ziet haar ogen, je bent bevangen door verdriet. Flink was je, je hele leven Sterk ben je tot het eind gebleven. Vergeten doen we je niet. Lieve mam, rust zacht, we weten dat er iemand op je wacht Sabrina en Peter Ik heb vannacht een ster uitgezocht. voor mijn oma die moest gaan. een ster voor iemand zó bijzonder dat die eigenlijk alleen moest staan. Nu kijk ik naar de sterren, en huil ik naar de maan, dan straalt daar weer die éne ster, dus is mijn oma eigenlijk nooit weggegaan. Lieve oma ik hou van je en zal je nooit vergeten. Jason Lieve oma Te klein ben ik om te begrijpen te klein ben ik om.te weten te klein ben ik om je te moeten verliezen maar groot ben ik om van je te houden. Brandon Lieve Oma, Toen ik vanochtend was opgestaan, kwam er een zonnetje kijken door mijn raam, het gaf me liefde, licht en warmte, net zoals jij altijd hebt gedaan. Maar toen ik 's avonds net voor het slapen gaan, door het raam keek in de donkere nacht was het warme zonnetje veranderd in een mooie fonkelende ster, daardoor weet ik... jij bent nog steeds dichtbij mij en helemaal niet ver. Dus als ik nu met Mama of Papa kijk naar de helderste ster in de donkere nacht en het lijkt net of die ster naar me knipoogt, dan weet ik dat jij ook aan mij dacht. Lieve Oma, ik hou van jou en zal je nooit vergeten. Je kleinzoon Tyler Lieve dochter Zover we konden zijn we met jou meegegaan, tot het einde toe hebben we je bijgestaan. Je was een schat voor ons allen, je te moeten missen zal ons heel zwaar vallen. Pa en Ma Lieve Els Veel fijne herinneringen, verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart. Pa Ma Cevaal-Hup Coby f Frans Cevaal-Onderdijk Yvonne Rody Geschiere-Onderdijk Miquel Monique Stefan Jan Wilma Cevaal-Stroo Marloes Jeffrey Bas Jasmin Erik Elise Wilma Marcel Cevaal-Koopman Chantal Michael Natascha Rémon Enrique Conny Leo Cevaal-Notebaart Amanda Mario Myrthe William Jolanda Cevaal-Zwart Sebastiaan Ashley Luke Calvin Lieve schat, we houden van je. Marsen Wil Lieve Els Dag lieve zus. Leo en Conny Lieve Els we zullen je missen. Dikke kus William en Jolanda Je hebt ons veel liefde en warmte gegeven en stond altijd heel sterk in het leven Toen kwam er een andere tijd het werd een moeilijke strijd Je hebt het als een moedige vrouw gedaan maar nu moeten we je laten gaan Van ons is heengegaan onze geliefde schoondochter, schoonzus en tante Els de Waele-Cevaal Pa en ma de Waele Jo en Elly de Waele-Bour Hannie en Kees Westerweele-de Waele Tineke v.d. Broeke-de Waele (in herinnering) Marinus en Nelly v.d. Broeke Frans de Waele en Marita Pieters Harry de Waele en Kristyn Narloch Nichten en neven Altijd lief en belangstellend. Geweldige vrouw en moeder Els we zullen je missen. Zoutelande: Harry de Waele Lisa en Nout Oost-Souburg: Kristyn Sander en Hannah Charéll 21-07-2009 Lieve Els de Waele-Cevaal Deze strijd was niet te winnen Je moest je laten gaan Omringd door jouw lieve gezin Dat al die tijd jou zo intens heeft bijgestaan Dag allerliefste schoonzus en tante Altijd in ons hart. Frans de Waele Marita Pieters Mariska de Waele Ishar Geuze Danny de Waele t Dankbaar dat zij niet verder meer hoeft te strijden, maar verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve nicht Els de Waele-Cevaal Familie Cevaal, neven en nichten Middelburg Juli 2009 Els Een warm en vrolijk mens heeft ons verlaten Jo en Elly de Waele Ilona en Arjen Jennifer, Dylan Yvonne en Martin Kimberley, Danzell John en Nathalie Joey Bedankt voor de fijne vriendschap. We zullen je missen. Blijvend is jouw warmte in ons hart. Vlade, Cindy en Dunja

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 78