kijk ook op 0 fHensGnlinq.nl Ovarian T.» czJ~ 24 Donderdag 23 juli 2009 Uit onze familiekring werd weggenomen onze geliefde zwager en oom Karei van Boven echtgenoot van Willy Grootjans Anna Koeman-Grootjans Bram Koeman (in herinnering) Koos en Ko Veerhoek-Grootjans )anny en Thijs Sinke-Grootjans Maatje en Bram Dees-Grootjans Lieven en Marie Grootjans-van den Berge Wim Grootjans-Willy Gebraad Neven en nichten Kruiningen, 21 juli 2009 ALGEMENE KENNISGEVING Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor heeft betekend, heeft de Heere plotseling uit ons midden weg genomen onze lieve zoon, neef, achterneef en goede vriend Johan Buize A Zuidzande, 24 april 1942 t Terneuzen, 21 juli 2009 Temeuzen: Dhr. J.P. Buize f Mevr. J. Buize-Vt Gilde Neven en nichten Familie van Damme Oostelijk Bolwerk 83 Correspondentieadres: Rodenbachstraat 53 4532 CX Terneuzen De samenkomst wordt gehouden op zaterdag 25 juli om 10.30 uur in het uitvaartcentrum te Temeuzen, Hughersluys 22. Aansluitend zal omstreeks 11.15 uur de begrafenis plaats vinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat 28b. te Terneuzen. Voorafgaande aan de samenkomst is in het uitvaart centrum vanaf 10.00 tot 10.20 uur nog gelegenheid tot afscheid nemen. Als ik de dingen niet meer weet. Als ik de namen niet meer ken en wat ik weet meteen vergeet zodat ik onherkenbaar ben. Denk dan aan de weg door mij gegaan, zo heb ik het niet voor niets gedaan. Heden is heel vredig uit ons midden weggenomen mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Franciscus Karmelk Frans echtgenoot van Maria Wilhelmina Karmelk-Herbold A Amsterdam, 21 maart 1930 t Terneuzen, 21 juli 2009 Temeuzen: M.W. Karmelk-Herbold Terneuzen: Karin Karmelk (aap Donze Rick, Kwint Temeuzen: Jacqueline Houg-Karmelk Eric Houg Devon, Demi Genève: Nils Karmelk Overslag: Wilko Karmelk Helen Lewis Ryan Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van "Ter Schorre". Houtmanstraat 29,4535 AK Terneuzen De dienst van woord en gebed wordt gehouden op maan dag 27 juli om 10.45 uur in de aula van de Zuiderbegraaf plaats, Bellamystraat 28-c te Temeuzen, gevolgd door de begrafenis op genoemde begraafplaats. Voor aanvang van de dienst kunt u vanaf 10.30 uur afscheid van Frans nemen. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie persoonlijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Altijd hard gewerkt, altijd voor ons klaargestaan. Óndanks de ongelijke strijd, steeds moedig doorgegaan. De laatste weken waren zwaar, bedankt voor alles, rust nu maar. Dankbaar voor de liefde waarmee hij ons heeft omringd, delen wij u verdrietig mede dat is overleden mijn lieve man, vader en opa Cyrille Petrus de Nijs echtgenoot van Carla Judith Pharilda van Acker A Walsoorden, t Kloosterzande, 25 april 1929 22 juli 2009 Kloosterzande: Carla de Nijs-van Acker Walsoorden: Ronald en Nicole Kevin, Ruben Oosterhout: Veronique en Bram Sander, Frederiek John F. Kennedysingel 26 4587 AM Kloosterzande Cyrille is thuis, alwaar nog gelegenheid is om afscheid van hem te nemen op vrijdag 24 juli van 19.00 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op zaterdag 25 juli om 14.30 uur in de parochie kerk van H. Martinus aan de Groenendijk te Kloosterzande. Aansluitend zal de crematie plaatsvinden in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. U kunt de familie persoonlijk condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Wiltu, indien ugeen kennisgeving beeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschou wen. Lieve Opa.... Wij hadden het zo fijn. Ook al zijn we nog zo klein, we beseffen het wel. Zoveel nog hadden we met je willen doen. Opa, een hele hele dikke zoen. Kevin, Ruben, Sander, Frederiek Met groot verdriet delen wij u mede, dat na een lang en gelukkig leven, is overleden onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder )osina Ridder gehuwd geweest met Adriaan Antonie Dekker A 27 november 1914 t 21 juli 2009 Amsterdam: Conny Dekker Jan van Hensbergen Assendelft: Karlijn van der Linde Anna Correspondentieadres: Liendenhof 229 1108 HP Amsterdam De crematie zal plaatsvinden op zaterdag 25 juli om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenhéid elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Maria Helena Goosen Marilène Mies Hilversum, 30 mei 1921 Rotterdam, 15 juli 2009 Moeder Omoe is overleden in verpleeghuis Antonius Binnenweg te midden van haar familie- Met liefde en zorg omgeven door de verzorgenden van Mattheus is ze rustig ingeslapen. Solange en Michel Angélique en Gerard, Juliette, Suzanne Nelleke en Ad, Freek, Lotje en Jonathan Patrick en Christel Antonnique en Jan, Klaartje en Rudy, Jan Marie-Louise en Mieke Marilène heeft haar lichaam ter beschikking gesteld aan de wetenschap. Er is een herdenkingsbijeenkomst in besloten kring. Solange Boel, HL Breenkade 3, 2465AL Rijnsaterwoude De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 OOO voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Mensen, hun dagen zijn als gras, zij bloeien als de bloemen in het open veld, dan waait de wind en ze zijn verdwenen. Op 82-jarige leeftijd is in het streekziekenhuis "De Honte" te Terneuzen overleden onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Elza Maria van der Klooster weduwe van Josephus Leonardus van Laere Hulst: Ronald van Laere Nijmegen: Paul van Laere Nelleke Dinnissen Bas, Bram Breda: Erwin van Laere Cecilia Steens Niek, Tim, Inez Hulst, 21 juli 2009 Correspondentieadres: Mostaertstraat 10,4561 LG Hulst De uitvaartdienst zal plaatshebben op zaterdag 25 juli 2009 om 13.30 uur in de kapel van de "De Blaauwe Hoeve", Truffinoweg 2 te Hulst, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aan de van der Maelstedeweg te Hulst. Afscheid nemen van moeder is mogelijk zaterdag vóór de uitvaartdienst van 12.30 uur tot 13.00 uur in het mortuarium bij "De Blaauwe Hoeve", familiekamer 1, Blaauwe Hofke 90 te Hulst. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Na een lange lijdensweg is overleden, mijn vrouw, onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Tilly Maria Borm echtgenote van Antonius Steenbergen Graauw en Langendam, Kloosterzande, 30 mei 1923 21 juli 2009 Kloosterzande: A. Steenbergen Zaamslag: E. Verschoor-Steenbergen H. Verschoor Jenny Jordy Hengsdijk: M. de Waal-Steenbergen 1. de Waal Annelies, Peter, Kay en Mara A Cindy, Henk, Fabian Rudi en Jolien 4587 BP Kloosterzande Dahliastraat 11 De uitvaartdienst zal plaatshebben op zaterdag 25 juli om 11.00 in de kapel van Woon en Zorgcentrum St. Antonius, Pastoor Vesterplein 1te Kloosterzande. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28C te Terneuzen. Na afloop ontmoeten we elkaar in de ontvangkamer van het crematorium. Tilly is opgebaard op haar eigen kamer, 203 in St. Antonius alwaar gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 23 juli van 19.00 tot 19.30 uur. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze uitnodiging als zodanig te beschouwen. Lieve oma, we zullen je missen. Annelies, Peter, Kay, Mara lenny Cindy, Henk, Fabian Jordy Rudi. Jolien WWW.SGl_l.nL De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 OOO voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden www. sou .nu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 76