a Heilig vertrouwen in Been Boek snel... VOL VOL! sport33 SE AZ sluit af met nederlaag tegen HSV Mexicaanse bokser overleden Marianne Vos is gele leiderstrui kwijt donderdag 23 juli 2009 ALKMAAR AZ heeft gisteravond de laatste oe fenwedstrijd in de voorbereiding op het nieuwe seizoen verloren. De landskampioen moest in het DSB Stadion zijn meerdere erken nen in Hamburger SV (o-i). Mla- den Petric maakte na een kwartier spelen het enige doelpunt voor de club uit de Bundesliga. Marcus Berg maakte zijn debuut voor HSV. MEXICO-STAD De Mexicaanse profbokser Marco Antonio Nazareth is gisteren over leden aan de verwondingen die hij opliep in het gevecht in het super- lichtgewicht tegen Omar Chavez. Deze sloeg hem zondag in de vier de ronde knock-out na een reeks zware treffers op het hoofd. De 23-jarige werd dezelfde avond geo pereerd aan een hersenbloeding. GERA Marianne Vos is de gele leiderstrui in de tweede etappe van de Ronde van Thüringen kwijtgeraakt aan Luisa Tamanini. De 29-jarige Itali aanse wielrenster finishte in de rit over 126 kilometer met start en fi nish in Gera als tweede achter de Duitse Charlotte Becker. Vos, dins dag winnares van de openingsrit, werd op 46 seconden derde. FEYENOORD De Kuip is maar weer eens gevuld met hoop en optimisme De ingrediënten zijn voorspel baar, maar dat weerhoudt tien- I duizenden supporters van Feye- noord er niet van de open dag van hun club te bezoeken. De laatste jaren is de sfeer ook steeds vergelijkbaar. Hoop en op timisme overheersen. door Barry van der Hooft ROTTERDAM - Het heilige geloof dat dit wél een seizoen vol succes sen wordt, is bij de aanhang van Feyenoord alom aanwezig. Niet door de samenstelling van de selec tie, maar vanwege de nieuwe trai ner. 'Super Mario' galmt het door de Kuip. Het is even na half drie als de heli- j kopter over het stadion vliegt. De onvermijdelijke Lee Towers is net in de catacomben verdwenen. Kin deren wapperen met hun vlagge tjes, in de vakken van de harde kern wordt hartstochtelijk gezon gen. Leuk, zie je ze denken, die drie nieuwe spelers. Maar ze ko men toch vooral voor de verloren zoon die weer is teruggekeerd. Aleksandr Ignjatovic kijkt een beet je beduusd als hij uitstapt, Dani Fernandez toont een brede glim- m lach, Sekou Cissé loopt bescheiden naar de zijlijn. De ruim dertigduizend fans trakte- 'Verloren zoon' Mario Been krijgt een warm onthaal op de open dag van Feyenoord. foto Ed Oudenaarden ren hen op een warm welkom, de helikopter stapt. Zijn voorgan- maar ze draaien de volumeknop gers zijn tijdens de open dag altijd pas echt open als Mario Been uit stuk voor stuk op de grond geble ven. Been niet. Hij wil wel mee in de helikopter. Hij is ongekend po pulair onder de 'aanhang. Been wordt gekoesterd door de fans, bijna bemind lijkt het wel. Een paar uur eerder wandelt hij nog ge woon tussen hen door buiten het stadion. Hij gaat op de foto, maakt een praatje en deelt handtekenin gen uit. Been heeft als 'kind van de club' bijzonder veel krediet en maakt wat los bij de nummer zeven van het afgelopen seizoen. Anderhalve week voor de start van de competi tie is de grens van dertigduizend verkochte seizoenkaarten al gepas seerd. Vermogende fans hebben er voor gezorgd dat de selectie met drie spelers is uitgebreid en de kans is aanwezig dat ze op korte termijn nog een keer een zak eu ro's beschikbaar stellen. Feyenoord zou nog wel een spits en/of een keeper kunnen gebruiken. Als die niet komen, moet de trai ner het met de huidige selectie doen. Zondag, in de oefenwed strijd tegen Sampdoria, wil hij met zijn sterkste elf beginnen. Die dag moet het startschot klinken van 'het seizoen van de revanche', zoals de speaker het tijdens de open dag door het stadion schreeuwt. De fans hebben er in ie der geval een heilig vertrouwen in. En dat komt vooral door de aanwe zigheid van 'Super Mario'. Romantisch Parijs 4-daagse autovakantie Aankomst juli t/m okt Ind.: verblijf in Suite Hotel Porte de Pantin***. Vanuit het hotel bent u binnen enkele minuten in hartje centrum. A „6etiS=^ Zie stipreizen.nl/demph Zie stiprelzen.nl/bvhcg daavsen 1 sVOU Zie stipreizen.nl/nlgtt Zie stfpreizen.nl/frpan Zie stlpreizen.nl/thart boek online of bel 020 - 66 22 222 .stipreizen.nl. Prijzen p.p. o.b.v. 2 pers. per kamer excl. Calamiteitenfonds/reserveringskosten. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden 'voorwaarden allerlaagste prijsgarantie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 35