Familieberichten fHensentinq.nl ÜVET Jsttell Wanne van Alphen Maria Helena Goosen Mieke van der Moere - Gorsse Maarten Jan Visscher Maarten 24 I Donderdag 23 juli 2009 kijk ook op Wij ontvingen het droeve bericht dat is overleden onze altijd meelevende bure Pou en Corrie Lous Ko de Pagter-Roelse Ko Louwerse Peter van Dongen Jo en Nele Lievense Jaap en Corrie van Vaardegem Hans en Ria Minderhoud Hans en Jo Verstraate Daan en Margreet de Pagter Uit onze familiekring werd weggenomen onze geliefde zwager en oom Karei van Boven echtgenoot van Willy Grootjans Anna Koeman-Grootjans Bram Koeman (in herinnering) Koos en Ko Veerhoek-Grootjans Janny en Thijs Sinke-Grootjans Maatje en Bram Dees-Grootjans Lieven en Marie Grootjans-van den Berge Wim Grootjans-Willy Gebraad Neven en nichten Kruiningen, 21 juli 2009 Met groot verdriet delen wij u mede, dat na een lang en gelukkig leven, is overleden onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Josina Ridder gehuwd geweest met Adriaan Antonie Dekker 27 november 1914 t 21 juli 2009 Amsterdam: ConnyDekker Jan van Hensbergen Assendelft: Karlijn van der Linde Anna Correspondentieadres: Liendenhof 229 1108 HP Amsterdam De crematie zal plaatsvinden op zaterdag 25 juli om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium Marilène Mies Hilversum, 30 mei 1921 Rotterdam, 15 juli 2009 Moeder Omoe is overleden in verpleeghuis Antonius Binnenweg te midden van haar familie. Met liefde en zorg omgeven door de verzorgenden van Mattheus is ze rustig ingeslapen. Solange en Michel Angélique en Gerard, Juliette, Suzanne Nelleke en Ad, Freek, Lotje en Jonathan Patrick en Christel Antonnique en Jan, Klaartje en Rudy, Jan Marie-Louise en Mieke Marilène heeft haar lichaam ter beschikking gesteld aan de wetenschap. Er is een herdenkingsbijeenkomst in besloten kring. Solange Boel, HL Breenkade 3, 2465AL Rijnsaterwoude Op 16 juli j.l. is overleden'onze lieve moeder, oma en omi Adriaantje Jonker-Bal weduwe van Hendrik Lambertus Jonker De crematie heeft plaatsgehad op woensdag 22 juli. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Zoli Rust zacht Jo, ïeanet, Bianca, Ylva, [örn Heden overleed zacht en kalm onze zuster, schoonzuster en tante Zoetje Elisabeth Harts-Dominicus weduwe van Hans Harts in de leeftijd van 85 jaar. Westkapelle: Foort en Wanne Alphen a/d Rijn: Piet en Janny in herinnering Zoutelande: Ko en Corri Westkapelle: Adrie en Janny Ysselstein: Kees en Geertje in herinnering Middelburg: Free in herinnering en Lenie ïo en Corrie Neven en nichten Aalsmeer, 22 juli 2009 Voor haar een verlossing Voor anderen groot verdriet Erg hard heeft zij gevochten meer kracht was er niet Bedroefd zijn wij na het overlijden van Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Jakko, Sander, Evelien, Martijn, haar moeder en verdere familie de buren: Louis en Jacqueline Peter en Elly Jan-Joost en Nina Klaas en Tabitha Hans en Henriette en kinderen Groot is de leegte die hij achterlaat mooi zijn de herinneringen die blijven. Omringd door alle liefde en zorg die hij zo verdiende heeft waardig afscheid genomen van het leven sinds 24 augustus 2007 weduvynaar van Johanna Adriana Visscher-van Baaien in de leeftijd van 83 jaar. Kruiningen: Marti en Arie Martijn Wendy en Ward, Jayden Krabbendijke: Wim en Annelies Waarde: Els en Klaas Daniël en Veronique Krabbendijke, 22 juli 2009 Correspondentieadres: Clercqswegje 2, 4416 BN Kruiningen De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden op maandag 27 juli om 13.00 uur in het crematorium 'Zoomstede', Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Voor de aanvang van de plechtigheid is er gelegen heid tot afscheid nemen in het crematorium. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samen zijn in de condoléanceruimte van het crematorium. Onze speciale dank gaal uit naar de medewerkfstjers van afdeling 1 van Nieulande te Krabbendijke voor hun liefdevolle verzorging. Mijn leven was nog lang niet af. Te horen dat ik kanker had was dan ook een zware slag, maar ondanks mijn geknok en steun van iedereen, kreeg ik te horen; je gaat spoedig heen. Niet de dood maakte me bang, maar m'n allerlief sten achterlaten is een zware gang. Els Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen en na alle fijne jaren die we samen mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn liefste vrouw, onze zorgzame moeder en onze schat van een oma Elizabeth Jacoba de Waele-Cevaal Els echtgenote van Piet de Waele in de leeftijd van 52 jaar. A Grijpskerke, 8 januari 1957 t Oost-Souburg, 21 juli 2009 Oost Souburg: Piet de Waele Monster: Miranda en Kees van der Kruijk Oost-Souburg Tyler Sabrina en Peter Haasbroek Jason, Brandon Buteuxstraat 48 4388 CW Oost-Souburg Els is thuis, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen donder dag 23 juli van 14.30 tot 15.00 uur en van 19.30 tot 20.00 uur. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden vrijdag 24 juli om 09.00 uur in het Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 10.00 uur op de begraafplaats Oost-Souburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Optimistisch tot het laatste niet moeilijk maken voor je naasten, gesloopt van al je krachten, bleef je op een betere dag wachten. Wij waren je lust en je leven, maar er is je geen tijd meer gegeven. Jij streed vol moed en kracht. Lieve schat rust nu maar zacht. Piet In een ogenblik van stilte Bij een groot verdriet Is het fijn dat men er is En hoeven woorden niet In een ogenblik van stilte Vooral na zo'n groot gemis Zegt aanwezigheid voldoende En weetje weer wat liefde is.. Lieve mama en oma We houden van je en missen je nu al Kees, Miranda en Tyler van der Kruijk Er zijn geen woorden voor iemand van wie je weet zij redt het niet, je streelt haar wang, je ziet haar ogen, je bent bevangen door verdriet. Flink was je, je hele leven Sterk ben je tot het eind gebleven. Vergeten doen we je niet. Lieve mam, rust zacht, we weten dat'er iemand op je wacht Sabrina en Peter Ik heb vannacht een ster uitgezocht. voor mijn oma die moest gaan. een ster voor iemand zó bijzonder dat die eigenlijk alleen moest staan. Nu kijk ik naar de sterren, en huil ik naar de maan, dan straalt daar weer die éne ster, dus is mijn oma eigenlijk nooit weggegaan. Lieve oma ik hou van je en zal je nooit vergeten. Jason Lieve oma Te klein ben ik om te begrijpen te klein ben ik om te weten te klein ben ik om je te moeten verliezen maar groot ben ik om van je te houden. Brandon

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 26