Familieberichten fTlensenlinq.nl Joziiia Jacomina Rijk 22 Dinsdag 21 juli 2009 kijk ook op Lieve Janny, Moeder, Oma Beetje bij beetje moest jij ons verlaten. Wij konden niet zo goed meer met je praten. Die blikdie stilte deed vaak zeer. De vrouw, moederen oma van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan, zeggen wij "Bedanktvoor alles wat je hebt gedaan. Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij omringd door allen die haar lief waren afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Jannetje Janse-van Solingen echtgenote van Henk Janse in de leeftijd van 84 jaar. IJzendijke: H. Janse Culemborg: Nel en Jannes Geleedst-Janse Nanda - Pablo, Carmen Ellen en Paul - Bart Oost-Souburg: Jan en Diny Janse-de Plaa Martij n Biervliet: Conny en Sjaak de Visser-Janse Ramon Marco Kimberly 19 juli 2009 Handboogstraat 6, kamer 107 4515 CW IJzendijke De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 24 juli om 13.30 uur in kerkgebouw 'De Open Haven' aan het Oranjeplein te Oost-Souburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats aan de Molenweg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Ark', naast de kerk. Onze dank gaat uit naar het personeel van verzorgingshuis Emmaus voor alle zorg en aandacht. Zondag 19 juli is vredig overleden in de leeftijd van 84 jaar onze zus, schoonzus en tante Janny Janse-van Solingen Rotterdam Frans van Solingen Ad van Solingen - Berkelaar Oost Souburg Dick van Solingen Riet van Solingen - Schoe Neven en Nichten Geheel onverwachts overleed onze lieve schoonzus en tante Janny van Scholingen Echtgenote van Henk Janse Oud-Sabbinge: Almelo: Heinkenszand: Emmeloord: Hellange (Lux.): Yerseke: Ni j kerk: Middelburg: Marknesse: Veere: Marknesse: Lobith: Ijzendijke, 19-07 -2009 Izaak en Catrien t Kees en Annie Adriaan t en Catrien Corrie en Maarten Piet t en Koos Nel en Simon Suzan Neeltjeen Wim Jan en Marietje Mien en Adrie t Janus en Ietje Maatje Nichten en Neven Verdrietig, maar dankbaar dat zij zolang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat op de zeer hoge leeftijd van 99 jaar, vredig is ingeslapen onze tante Loura Pieternella Verbeek Neven en nichten Vlissingen, 1 5 juli 2009 Correspondentie-adres: Jan Vaderstraat 26, 4365 BH Meliskerke Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum "Ter Reede" en "Weyevliet", voor de liefdevolle verzorging. De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Die in de schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten, die zal vernachten in de schaduw des Almachtigen. Psalm 91:1 Rustig is in vol vertrouwen van ons heengegaan mijn zeer geliefde man, onze lieve zorgzame pa, opa en overopa Adriaan Jeremiasse ■sV 6-10-1920 Wemeldinge 120-7-2009 A.N. Jeremiasse-van Nieuwenhuizen Wim Sarien en Kées Jos en Tina Anne-Wil en Sander, Hugo Mark Tonnie en Liesbeth Adrian en Stephanie Paul en Ilya Anja en Sjaak Lianne Bennie en Iris Noordelijke Achterweg 48 4424 EG Wemeldinge De dankdienst wordt donderdag 23 juli om 13.30 uur gehouden in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er in de Maartenskerk gelegenheid tot condoleren. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van de thuiszorg van Cederhof. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig, maar met fijne herinneringen aan zijn zorg en vriendschap hebben wij kennis genomen van het overlijden van Oom Adrie Jeremiasse Wemeldinge: Wim Baarends in herinnering Sarien Baarends - Penne Janina en Ferrie Evans, Tijn, Siem Antoine en Mariël, Fleur Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan, mijn moeder, schoonmoeder en oma José 'weduwe van Petrus van Meer Ar Schore 27 mei 1920 Zegge 19 juli 2009 Zegge: Jac en Veerle van Meer-van den Berghe Nikki Familie Rijk Familie van Meer Correspondentie adres: Molenstraat 7 4735 SN Zegge. Moeder is opgebaard in rouwcentrum Coppens, Vijf- huizenberg42 te Roosendaal. Avondwake woensdag 22 juli om 19.00 uur in de parochiekerk van de H.Maria Boodschap te Zegge, waarna u afscheid van haar kunt nemen in het rouw centrum. De uitvaartdienst zal plaatsvinden 23 juli om 10.30 uur in voornoemde kerk, waarna begrafenis volgt op het parochiekerkhof aldaar. Samenkomst in de kerk. Schriftelijke condoleances voor aanvang van beide diensten in de kerk. Gelegenheid tot persoonlijk condo leren in zaal Kerkzicht, O.L.Vrouwestraat 110 te i Heeft u onverhoopt geen rouwbrief ontvangen wilt u deze advertentie dan als persoonlijk bericht beschouwen. Verbijstering, ongeloof, ons bestuurslid en sportvriend Gerard Planken is overleden Wij zullen zijn inzet en vriendschap erg missen Bestuur en teams Zomeravondvoetbal Vlissingen Soms zou ik willen dat gisteren nooit voorbij ging, omdat vandaag alles zo anders is. Na alle fijne jaren die wij met haar hebben gehad, geven wij u met veel verdriet kennis van het overlijden van onze lieve Maria van der Sluijs-Slabber echtgenote van Nol A 29 januari 1933 Westkapelle 19 juli 2009 Vlissingen Koudekerke: A.K. van der Sluijs Vlissingen: Karia Cracau-van der Sluijs Sal Cracau Yardo Deventer: Etina van der Sluijs Ritthem: Marja Droste-van der Sluijs Gérard Droste Waddinxveen: Liana van der Sluijs Holger Gerschau- De Ruyterstraat 59, 4371 BB Koudekerke U kunt afscheid van haar nemen op donderdag 25 juli van 19.00 tot 19.30 uur en vrijdag 24 juli van 12.45 tot 13.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 24 juli om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er de mogelijkheid toi condoleren en elkaar te ontmoeten in het eerdergenoemde uitvaart centrum te Vlissingen. Wilt u haar bloemen geven, dan graag één enkele bloem. Liever geen bezoek aan huis. Geen rouwkleding. Verdrietig zijn we door het overlijden van mijn zus en onze tante Maria van der Sluijs-Slabber Johanna Bakker-Slabber Jan Arend Bakker t Bernard Patricia Koen Wendy Mark Hélène Karla Wilfred Neefjes en nichtjes Ik zal je missen. Je zus. Met droefheid geven wij u kennis dat, na een kortstondige ziekte, is overleden, onze dierbare zus, schoonzus en tante Magdalen a Vermue in de leeftijd van 91 jaar. Ovezande: M. Vermue Dronten: N. Gielleit-Vermue M.M. Gielleit neven en nichten Wij willen alle medewerkers van thuiszorg Allévo en Zorgcentrum 'Ter weel', die haar liefde en zorg hebben geschonken hartelijk dankzeggen. 19 juli 2009 Hollestelleweg la, 4441 TS Ovezande De uitvaartdienst wordt gehouden donderdag 23 juli om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats achter de kerk. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 10.00 tot 10.20 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in "De Jeugdhoeve" gelegenheid tot condoleren. Eenieder die geen rouwbrief ontvangen heeft, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 62