O omroep zeeland maandag 20 juli 2009 „Nijntje is ook van de partij!", mailt Yvonne Maljaars uit Kapelle aan de Zo merkrant. Jammer dat de mooie crea tie weer wordt verzwolgen door de zee. Yvonne maakte deze foto en stuurde die op naar de zomerredactie. Heeft u een bijzondere gebeurtenis vastgelegd of een typisch zomerse plaat gemaakt? Stuur die foto dan op naar de Zomerkrant. Kies op www.pzc.nl/fotq voor het album Zo- merfoto 2009. Om de foto in de krant af te kunnen drukken, hebben we wel het originele bestand nodig, om te voorkomen dat de foto te klein is. U koos gisteren Het werd zo mer van Rob de Nijs tot Zomer hit. Ook vandaag kunt u weer stemmen op drie zomerhits. De Zomerkrant vraagt de bezoekers en inwoners van Zeeland naar hun favoriete zomerhit. Daar naast heeft Omroep Zeeland spe ciaal voor de Zomerkrant een Top 48 samengesteld. Luiste raars van Omroep Zeeland en le zers van de Zomerkrant mogen stemmen op de drie liedjes hier naast, die vanochtend tussen 9.00 en 12.00 uur bij de omroep worden gedraaid in het program ma 'De Ochtend'. U'kunt van daag tot 16.00 stemmen via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. Het winnende liedje wordt om 17.25 uur gedraaid en staat rond die tijd op www.pzc.nl. De Vlissingse Eva Auad zingt, speelt toetsen en schrijft al sinds haar twaalfde haar nummers zelf. Ze won al de Kunstbende en de Zeeuw se Belofte. Het wachten is nu op haar eerste album. Dit Roll it over me is het resultaat van het Pop aan Zee bandcoaching-traject van vorig jaar, waarvoor ze samen met haar band een reeks optredens gaf. Als het aan de vierjarige Noa Bar- entsen uit Yerseke ligt, zingt ze het liefst de hele dag. Op dit moment is het nummer Wanneer de avond dan voorbij gaat van Jan Smit één van haar favoriete liedjes. Volgens haar moeder kan Noa het zomerse liedje woord voor woord meezin gen. „Noa is echt het zonnetje in huis." Volgens Brechtje van Zanten (62) uit Oost-Souburg is Summer in the city het zonnigste lied waar ze aan kan denken. Maar eigenlijk vindt ze dat geen leuk nummer. Daarom kiest ze In the summer time van Mungo Jerry: „Hij zingt In the sum mer time, when the wheather is high. Dat hopen we dan ook maar voor Zeeland."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 43