de emotie... O M familieberichten fTlensen inq.nl Wat blijft is de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 Colofon Familieberichten m opzegaienst familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant 24 I Dinsdag 21 juli 2009 kijk ook op "Laat de kinderen tot Mij komen Na een moeizame levensavond heeft de Here, voor ons toch nog onverwachts, tot Zich genomen mijn geliefde zus, onze schoonzus en tante Adriana Verspoor Adrie Draagster van de eremedaille, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau 29 december 1924 t 18 juli 2009 Rotterdam, A. Verspoor Bruinisse, L.C. Verspoor-Quist Bruinisse, G. Verspoor-Koster neven en nichten Zierikzee, Allévo "Cornelia" Correspondentieadres: Boomdijk 16 4311 BM Bruinisse De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden donderdag 23 juli om 13.30 uur in het "Stilte centrum" van "In 't Opper", Dr. de Kockstraat 13 te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraaf plaats "Molenhof" aan de Molenweg te Bruinisse, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het "Stilte centrum We willen in het bijzonder alle medewerkenden van "Corneliaafd. "Zandplaat" dankzeggen voor de goede zorg en aandacht. Daar boven juicht een grote schaar, Van kind'ren voor Gods troon, Verlost van zond' en van gevaar, Tot eer van 's Vaders Zoon. Nu klinkt hun lied: de Heer zij prijs, Die aan het kruishout stierf. En in het hemels Paradijs Een plaats voor ons verwierf. Wie zingmee, nummer 190. Met ontroering geven wij u kennis van het overlijden van Adriana Verspoor Juffrouw Adrie van de Hervormde Zondagsschool Bruinisse. Vanaf mei 1952 tot 2003 is juffrouw Adrie aan de Zondagsschool verbonden geweest. Ze heeft aan vele kinderen van de Zondagsschool de geschiedenis van het volk Israël en van de Heere Jezus vertelt. Op haar eigen wijze heeft ze een belangrijke bijdrage aan de Zondagsschool geleverd. Juffrouw Adrie zal altijd in onze herinnering blijven. Namens de Hervormde Zondagsschool Bruinisse, Bettina Berrevoets, Joke Kieviet, Beppie Koning, Marjan van Hekke, Willeke Verwijs, Wim Verwijs Niemand weet hoeveel je hebt geleden. Velen weten hoeveel je hebt gestreden. Ons bereikte afgelopen zaterdag het droevige bericht dat de vrouw van ons bestuurslid Ed, Christien Willemse-Schuts de ongelijke strijd tegen haar ziekte heeft verloren en op 17 juli 2009 is overleden. Wij wensen Ed, Don, Andrea, Marcel, Marjolein, Jasmijn, pa en ma Willemse en verdere familie veel kracht en liefde toe bij de verwerking en het dragen van dit grote verlies. Bestuur en leden Tennisvereniging Brouwershaven Wij danken iedereen voor de belangstelling, vele brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze vader, schoonvader en opa Willem Goudswaard Wim Met liefde kijken wij terug op de mooie en waardige afscheidsdienst in de Lutherse kerk. "nooit was ik ergens aangenamer dan te Zierikzee Multatuli Pa was graag in Zierikzee Ineke en Wim Marianne Marcel en Anja kleinkinderen en achterkleinkind Zierikzee, juli 2009 Voor uw belangstelling tijdens de ziekte en na het over lijden van onze lieve oudste zus, schoonzus en tante Pietertje Willempje Vingerling villen wij hartelijk bedanken. Goes, juli 2009 Namens de familie: A.P. Vingerling /f REQUIEM uitvaartverzorging Informatiecentrum en uitvaartwinkel. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden ea| telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdfajfttitrijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren rï.a.v: telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsijedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088 - 013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.r Meer informatie op www.pzc.nl mi i&l fflens0nhnq.ni a Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. w anim

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 26