fehvre Overleden Eva 20 I Dinsdag 21 juli 2009 kijk ook op |H [fl9flS9n|jnq nl ïi fi i 4#*® Bedroefd, maar dankbaar dat er nu voor haar een einde is gekomen aan haar lichamelijk en geestelijk lijden, geven wij kennis van het overlijden van mijn dochter, onze zus, schoonzus en tante Bettie Borstlap-Leijten weduwe van Wil Borstlap Chnge, 24 december 1943 Vlissingen, 15 juli 2009 Middelburg: M.J. Leijten-Ruytenburg H. Leijten (in herinnering) Hans (in herinnering) Heinkenszand: Cor en Ineke de Bruin-Leijten Annemarie (in herinnering) Robin Kapelle: Henri Marieke en Anne (in-herinnering) Evi Goes: Martina en Erik Romy Raul Heinkenszand, Jacob Valckestraat 19 4451 AW Heinkenszand Bettie is op maandag 20 juli 2009 in besloten kring gecremeerd. IN MEMORIAM Wij zijn diep getroffen door het plotselinge overlijden van onze inmiddels gepensioneerde medewerkster en collega. Bettie Borstlap Bettie genoot sinds het begin van dit jaar van haar pensioen. Op 1 januari 2000 is zij bij de samenvoeging van enkele kantoren van de Sociale Verzekeringsbank niet meegegaan naar de nieuwe vestiging. Bettie was een markant persoon bij het kantoor in Middelburg. Zij stond positief in het leven en dicht bij haar medewerkers. Met name degenen die met haar samengewerkt hebben kunnen hierover meepraten. Bettie was tot haar vertrek manager van de afdeling AKW en ruim 35 jaar werkzaam bij de Sociale Verzekeringsbank, kantoor Middelburg. Het verlies is groot. Wij wensen haar familie en vrienden heel veel sterkte bij de verwerking van dit verlies. Directie, medewerkers en oud collega's Sociale Verzekeringsbank Vestiging Breda Met respect gedenken wij onze dierbare oud-directeur Mr. W.D. de Bruine Zijn waardevolle en vooruitstrevende inzichten hebben geleid tot de bloei van het bibliotheekwezen in Zeeland. Door zijn inzet is een hecht samenwerkingsverband tussen de bibliotheken in Zeeland gerealiseerd. Het totstandkomen van de Zeeuwse Bibliotheek in 1985 was de kroon op zijn werk. Wij herinneren ons W.D. als een gedreven, betrokken directeur, een bescheiden mens met veel gevoel voor humor. Directie en medewerkers Zeeuwse Bibliotheek Dolgelukkig zijn wij met de geboorte van ons bijzondere dochtertje en zusje 18 juli 2009 Oscar en Annelies Elshout - Sturm Ravi en Olaf Koningin Julianalaan 15 4354 BB Vrouwenpolder Heden bereikte ons het droevige bericht dat overleden is onze oud-collega Willem David de Bruine Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens het bestuur, de directie en de medewerkers van het Scheldemond College H.J. van Arenthals bestuurder - rector Dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij met droefheid kennis van het overlijden van onze zeer geliefde en zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Cornelia Dekker-Becu Groede 7 november 1921 Knokke 15 juli 2009 weduwe sinds 1976 van Jan Pieter Dekker Brasschaat (B): F. Dekker C.F. Dekker-Koster Windlesham (UK): Jean Pierre en Serena Emily en Isabella London (UK): Francois Willem Zurich (CH): Jolien Knokke (B): J.B. Dekker Correspondentieadressen: Zegersdreef 47 B - 2930 Brasschaat Klaverlaan 9 B-8300 Knokke Op maandag 20 juli 2009 hebben de uitvaartplechtigheid en aansluitend de bijzetting in het familiegraf plaatsgevonden op de algemene begraafplaats te Axel. Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. ]e hebt het als een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen hoeveel je hebt geleden en wie kon voelen wat je hebt doorstaan? Omringd door zijn dierbaren is, na een moedige strijd, van ons heengegaan mijn lieve man, onze lieve, zorgzame vader, trotse opa en overgrootopa Wilhelmus Jacobus Hoondert -Willem - echtgenoot van C.M. Verdonk in de leeftijd van 78 jaar. Heinkenszand: C.M. Hoondert-Verdonk Schore: Marian en Leen Claudia en Boy Lex Amy 's-Heer Arendskerke: Peter en Monique Rowan en Bertus, Shorraya Zita Goes: Sjaco en Monique Nick en Patricia Sharon en Ramon Leroy en Britt Kruisland: Ruud enMarjoleine Diego Vienna Heinkenszand: William en Mirjam Sam Ernst Julia Lewedorp: André en Judith Pirn Floor 20 juli 2009 Dorpsstraat 98,4451 AC Heinkenszand Willem is thuis. Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren aldaar op woensdag 22 juli van 19.00 tot 21.00 uur. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 23 juli om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Wegens familieomstandigheden is op donderdag 23 juli 2009 Uw Kiptraiteur HO-Vers de hele dag gesloten. Gasthuisstraat 7,4461 JSGoes Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze broer, zwager en oom Willem Hoondert echtgenoot van Sien Verdonk Lewedorp: Heinkenszand: Lewedorp: Heinkenszand: Heinkenszand: Heinkenszand: Goes: 's-Heer Arendskerke: 20 juli 2009 Piet en Sien Jan en Joke Mientje en Kees Annie en Henk Adrie en Lenie Jo en Bas Betsie f Kot Gepke en Bas Neven en nichten Intens verdrietig zijn wij door het toch nog onverwachte overlijden van onze zwager, broer en oom Willem Hoondert man van onze zus Sien 's Heerenhoek: Rinus Goes: Jaap en Nelly Kloetinge: Matty en Jo 's Heerenhoek: Adrie Heikenszand: Leny en Adrie Neven en nichten Familie Verdonk, 21 juli 2009 Willem Hoondert Veel verdriet is er en wij zullen hem ook heel erg missen. Met "bewondering" voor hoe hij was, "onze buurman". Buurvrouw en familie, heel veel sterkte. laantje en Piet Rijk fanny en Cor Cappon Woorden van troost schieten altijd tekort, maar onze gedachten zijn bij jullie. Namens Pieter en Cock Hazelager Zoveel soorten van verdriet, ik noem ze niet Maar éénhet afstand doen en scheiden En niet het snijden doetzo'n pijn, maar het afgesneden zijn Intens verdrietig moeten wij toch nog onverwacht afscheid nemen van mijn lieve man, onze lieve vaderen trotse opa Jakob Hengst (Jaap) Westkapelle Vlissingen 19 maart 1936 20 juli 2009 A.E. Hengst-Verhulst Annelies Hogeweg-Hengst Jan Hogeweg Thomas en Manon Leo Hengst Correspondentieadres: Koestraat 102,4361BJ Westkapelle Liever geen bezoek aan huis De samenkomst wordt gehouden om 12.30 uur in de aula van de begraafplaats Westelijke Oude Havendijk3 in Middelburg. De begrafenis vindt plaats op vrijdag 24 juli om 14.45 uur op de algemene begraafplaats in West kapelle. Aansluitend na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Hotei De Valk, Zuidstraat 97 in Westkapelle. Een ieder die geen rouwkaart heeft ontvangen, maar zich verbonden voelt met Jaap en zijn gezin is van harte welkom. Nooit meer heyoop Liefs, Thomas en Manon

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 22