Familieberichten kijk ook op fTlensenlinq.nl Jacobus de Hondt Ko gerard planken O TP familieberichten Ik lees jouw naam in de sterren overal waar ik ga, ben of sta. Fluisterend hoor ik van verre jouw geluid. Je leeft nog elke dag. Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven hebben wij afscheid moeten nemen van mijn allerliefste man, onze pa en opa Een tevreden man ☆Oost-Souburg 26-01-1931 t Vlissingen 17-07-2009 Oost-Souburg Willy de Hondt-Kaaisteker Vlissingen Leo de Hondt Janneke de Hondt-Szymanski Ronald Christian Dijkstraat 36, 4388 CL Oost-Souburg Mijn man, pa en onze opa is opgebaard in het rouwcentrum aan de Bachweg 2, 4337 XD in Middelburg, waar gelegenheid is tot afscheid nemen op maandag 20 juli van 19.30 tot 20.00 uur. Wij willen zijn leven herdenken op woensdag 22 juli om 11.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB in Middelburg. Na afloop is er gelegenheid ons te condoleren. Een ieder die geen rouwkaart heeft ontvangen maar zich wel verbonden voelt met Ko en zijn gezin is van harte welkom. Informatie MAREA UVB 06-40796513 Heden bereikte ons het droeve bericht dat onze oud-medewerker en mede-opbouwer van ons bedrijf Jacobus de Hondt is overleden. Ko was tot zijn pensioen een begrip op ons bedrijf. Wij wensen Wil en de kinderen veel sterkte toe. Rene en Inez Melis Alle oud-collega's van campingresort"de Meerpaal" 8 j Maandag 20 juli 2009 Op maandag 27 juli 2009 zijn onze lieve ouders, groot- en overgrootouders J.W. Kusee en H. Kusee-van Noorden 70 jaar getrouwd. Zij hopen dit blij en dankbaar te vieren in familiekring. Molenstraat 14, app. 226, 4543 CM Zaamslag know you only by hearsay, but now I see you with my own eyes Job 42.5 Verdrietig, maar met grote dankbaarheid voor al de gelukkige jaren, geven wij u kennis dat na een werkzaam leven vol liefde en zorg voor allen, die hem dierbaar waren, van ons is heengegaan mijn lieve man, onze toegewijde vader, opa en overgrootvader Willem David de Bruine oud-bibliothecaris van de Zeeuwse Bibliotheek 13 maart 1924 17 juli 2009 Vlissingen Middelburg Middelburg: Ineke de Bruine-Hillebrand Amsterdam: Anthonie en Carla Guinevere en Michiel Isa Den Haag: Wouter Den Haag: Frank en Sian Lucia, Sophia, Suzanne Vlissingen: Nehalennia Middelburg: Quinten en Suzanne Rosa Onze speciale dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van 't Gasthuis, afd. Watertoren alsmede naar Residence Molenwater voor de liefdevolle verzorging. Zuidsingel 84,4331 RV Middelburg De dienst van dankbaar gedenken zal worden gehouden donderdag 23 juli om 11.30 uur in de Koorkerk, Koorkerkhof te Middelburg. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 10.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in besloten familiekring plaatsvinden. In plaats van bloemen graag een donatie aan Diabetes Vereniging Nederland, hiervoor zal worden gecollecteerd tijdens de dienst. Geen toespraken. In plaats van kaarten Serooskerke (W) Goes 8 september 1923 17 juli 2009 onze Moeder en Oma Hendrika Paulina Geldof Is Thuis. Voor ons blijft de herinnering. De manier waarop Riekje de laatste tijd werd verzorgd in unit 5 van verpleeghuis Ter Weel, was in één woord fantastisch. Onze dank en respect daarvoor is enorm. Kees en Marianne Boogaard Linda, Rick De Tol 10 4462 AZ Goes 0113-211793 Psalm 23 Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van mijn geliefde zuster, schoonzuster en tante Eva Maria Riemens in de leeftijd van 81 jaar. J.W. Polderman - Riemens F. Polderman Neven en nichten "Onze dank gaat uit naar "Ter Schorre voor de liefdevolle verzorging" Terneuzen, 18 juli 2009 Correspondentieadres: Voorborch 24 4335 AV Middelburg. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 22 juli 2009. Om 14.00 uur zal de rouwdienst zijn in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen, daarna zal de begrafenis plaatsvinden in Hoek, dan is er gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum te Hoek. Een heel goede vriendin is van ons heengegaan. We zullen haar heel erg missen. Nellie de Fouw Wij wensen Claudia en Patrick en de verdere familie heel veel sterkte. Fam. de Waal-Schipper Colijnsplaat Enige en algemene kennisgeving. Wat blijft Ik heb je niet verloren, daarvoor gaf je mij teveel. Wat jij me zei, dat blijf ik horen. Van wat ik ben, ben jij een deel. Ik kan je overal nog horen, In wat ik doe, in wat ik laat. Jij was en blijft voor mij een zegen, waarvan het spoor steeds verdergaat Intens verdrietig, niet begrijpend wat ons is overkomen, geven wij u kennis, dat van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame Adje, lieve papa, lieve stiefvader, mijn geliefde zoon, onze broer, zwager en oom Adrie Duijster in de leeftijd van 49 jaar Maya Duijster - Minnaard Ellis, Lenny, Anne Sarina en Albert, Leony Moe Duijster Broers en zussen, neven en nichten Krabbendijke, 18 juli 2009. Noorddijk 17 4413 NE Krabbendijke Er is gelegenheid om thuis -van Adrie afscheid te nemen op dinsdag 21 juli van 19.00-20.00 uur. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bloemen. Pijn is, jou niet meer horen praten. Pi jn is. jou niet meer horen lachen. Jou missen is onze grootste pijn. Jou vergeten kunnen we niet. XI Wij leven dan ook in stil verdriet. Wij wensen agata en dariusz heel veel sterkte met dit groot verlies van gerard planken gerard Tiny Patrick Rinaldo Ramon en Desiree Darren De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 8