c omroep zeeland maandag 20 juli 2009 We waren er niet bij, maar naar ver luidt voerden de koe en het meisje hier een zomers gesprek. Ingewijden fluisteren dat het meisje zou hebben gevraagd of het dier het niet te warm had. Elvira Blok-Notebaart uit Bres- kens schoot de foto. Heeft u ook een memorabele gebeurtenis vastgelegd of een zomerplaat gemaakt? Stuur die dan op naar de Zomerkrant. Surf naar www.pzc.nl/foto en kies voor Zomerfo- to 2009. Om de foto in de krant af te kunnen drukken, hebben we wel het originele bestand nodig. Dit om te voorkomen dat de foto te klein is. U koos in het weekeinde Outta here van Esmee Denters tot Zo merhit. Ook vandaag kunt u weer stem men op drie zomerhits. De Zo merkrant vraagt de bezoekers en inwoners van Zeeland naar hun favoriete zomerhit. Daar naast heeft Omroep Zeeland spe ciaal voor de Zomerkrant een Top 48 samengesteld. Luiste raars van Omroep Zeeland en le zers van de Zomerkrant mogen stemmen op de drie liedjes hier naast, die vanochtend tussen 9.00 en 12.00 uur bij de omroep worden gedraaid in het program ma 'De Ochtend'. U kunt van daag tot 16.00 stemmen via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzeeland.nl. Het winnende liedje wordt om 17.25 uur gedraaid en staat rond die tijd op www.pzc.nl. O De energieke Walcherse band Going Dutch kondigde het in 2008 al aan: The Dutch are coming, want zo heet het album. En de bandleden krijgen gelijk, want de heren staan in de Zeeuwse 40 met On the highway. Afgelopen zo mer fietste de band van Middel burg naar Amsterdam voor een goed doel in Tanzania. De vrolijke Fons Wouters (51) uit Antwerpen, die een dagje Yerseke bezoekt, denkt dat Het werd zo mer van Rob de Nijs het beste zo mernummer is. Hij legt uit dat hij het een goed lied vindt met een mooie tekst. Het lied brengt ook de nodige herinneringen met zich mee. „Maar die zijn privé", zegt hij lachend. De hit Summertime door Dl Jaz zy Jeff The Fresh Prince, wordt door Sylvia Sturm (33) tot één van haar favoriete zomerhits gerekend. Ze vindt het 'een zwoel zomer nummertje'. Verder geniet Sylvia ook van de melodie en de zomer se tekst. Toch was het moeilijk kie zen want de hit 'Lady' van Modjo vindt ze ook erg goed.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 67