321 sport
M—Mi
RBC wint oefenduel van Doto
maandag 20 juli 2009
UIT
AUTOSPORT
Biervliet. Derde wedstrijd open ZK en tweede
duel om Zeeland Bokaal. Regioklasse 1600cc: 1. Ja
nus Rokven, 2. Maickel de Jonge, 3. Marco Fieman.
Regioklasse 2000cc: 1. Adrie Rijk, 2. Lennard Kats-
man, 3. Pieter Koeman. Toerwagens 1600cc: 1. Wim
Broere, 2. Machiel Zijlstra, 3. Daan Kuijstermans. Toer
wagens 2000cc: 1 Marcel Simons, 2. Mario Potter, 3.
Peter de Hullu. SOOOcc klasse: 1. Menno Klaassen, 2.
Wilco Nieuwenhuijse, 3. Wim Capello. Kevers: 1
Jeroen Ferket, 2. Luc de Vriese, 3. Clark Mulder.
Sprinters: 1. Johan van Duren, 2. Bas Rademakers, 3.
Bart Strumpel. Jeugd: 1. Jimmy de Rond, 2. Rens van
der Linde, 3. Joey de Rond. Crossauto's: 1. Johan
Swinnen, 2. Peter Ghijsens, 3. Jan Vereck. Publieks-
klasse: 1 Mike Karelse, 2. Cora Verhelst.
p- BILJARTEN
Goes. Eindstanden Baarends driebanden toernooi
A-groep: 1. Piet Koek 16 punten, 0.667; 2. Jan Goen-
se 14, 0.640; 3. Wim de Kok 14, 0.624; 4. Frans de
Koek 12, 0.681; 5. Arjo Hollestelle 8, 0.507; 6. Ad
Menheere 8, 0.461; 7. Rinus Kramer 8, 0.457; 8.
Bram de Waard 8, 0.411B-groep: 1Rob Jacobs 10,
0.501; 2. Ellen Remijn 10, 0.467; 3. Sjaak Zuidhof 8,
0.483; 4. Wim Zandee 8, 0.478; 5. Piet Schrier 7,
0.529; 6. Emiel de Witte 6. 0.475; 7. Jan de Jonge 6,
0.417; 8. Rinus Baarends 1, 0.400. C-groep: 1. Rienes
Hijman 12 0.279; 2. Jan Rentmeester 10, 0.388; 3.
Wim van Gilst 8, 0.344, 4. Adrie de Keijzer 8, 0.244.
DUIVENSPORT
Vroegste meldingen provinciaal concours Chateau-
roux (4074 duiven/1512 m/m): 1,3,14,18. gebr.
Scheele (Terneuzen), 2. P. Oele (Oudelande), 4,15. J.
van Goethem (Clinge), 5. L. van Wallenburg (Oost
Souburg) 6,8,9,20. K. Minderhoud (Koudekerke), 7.
W Vergauwen (Clinge), 10. gebr. van Beveren (Nieuw
Namen), 11. JJ. Bolier (Scherpenisse), 12. comb.
Derycke/Schieman (Axel), 13. comb. C&H. de Beule
(Kapellebrug), 16. G. de Nooijer, 17. W. Segboer (bei
den Arnemuiden), 19. comb. A. van Daalen&Zn.
PAARDENSPORT
Nieuw- en Sint Joosland. Springen Stal de Kroo.
Paarden klasse Z/ZZ: 1Sandy den Exter, Capitalice
VM (Kortgene) 0/0/36.92; 2. Carolein van de Plasse,
Delta Mossels So Lovely (Yerseke) 0/0/41.75; 3. Kris-
ta van Oers, Personality (Heerle) 2//98.50 M: 1. Kris-
ta van Oers, Vanilla Ice, 0/0/34.18; 2. Anouk Kort,
Ventje (Lewedorp) 0/0/35.71; 3. Marlies Bek, Uniek
(Hoedekenskerke) 0/0/43.26. L: 1. Ellen Briquet, Maz
zel (Zaamslag) 0/0/32.78; 2. Anouk Kort, Wincenti-
no, 0/0/33.43; 3. Yvonne Jakobsen, Zsa Zsa (Melisker-
ke) 0/0/33.85.
Pony's klasse Z cat. DE: 1. Thalita Gommers, Udetta
(Rucphen) 0/0/33.99. Z cat. C: 1. Amy Poppelaars,
Kadanza (Breda) 0/0/24.83. M cat. DE: 1. Geert-Jan
Boer, Valinqueur (Wateringen) 0/0/27.59 M cat. C:
1. Sjoerd Kommers, Sky Dancer (Lepelstraat)
0/0/26.34. L cat. DE: 1 Stephanie Hoondert, Rosita
(Arnemuiden) 0/0/35.49.
Vrouwenpolder. Dressuur RV Seros. Paarden klas
se Z2: 1. Evelien de Kesel, Voulz-Vous (Haringr.) 214,
2. Maxime Lefeber, Embleme Du Defey (Scheldestad)
212, 3. Linda Mater, Marock (Schouwse R.) 203.
Tweede proef: 1. Evelien de Kesel, Voulez-Vous, 222;
2. Iris Schunselaar, Ruby's Tequila (Se-Ros) 209; 3. Lin
da Mater, Marock, 208. Z1: 1. Jessica Nijpjes, William
(Se-Ros) 226; 2. Barbara Timmermans, Sharon
(Se-Ros) 201Jolanda van Dijke, Nick A (Scheldestad)
197 Tweede proef: 1. Jessica Nijpjes, William, 221;
2. Jolanda van Dijke, Nick A, 208; 3. Barbara Timmer
mans, Sharon, 207. M2: 1 Marieke Schnebeli, Casper
(Scheldestad) 181; 2. Jeske Bouwman, Twinckle
(Schouwse R.) 181; 3. Diana Hajee, Wonderman
Wickey (Scheldestad) 178. Tweede proef: 1. Elna Rid
derbos, Uno-Negro (Se-Ros) 190; 2. Diana Hajee,
Wonderman Wickey, 187; 3. Jeske Bouwman, Twinck
le, 185. M1: 1. Jessica Nijpjes, Vigo, 200; 2. Elizabeth
Roelse, Tammy (Vroonr.) 190; 3. Inger van Boven, Zig-
bey Black (Weelr.) 187 Tweede proef: 1. Inger van
Boven, Zigbey Black, 188; 2. Jessica Nijpjes, Vigo,
179; 3. Miranda de Bruine, Rowen Heze (Se-Ros) en
Katja de Groes, Uriant (Walcheren) 173. L2: 1. Carin
van de Velde, Austin (Gouwe Reyers) 195; 2. Sama-
tha Miltenburg, Cruch Z (Walcheren) 192; 3. Corine
Wodergem, Withacella (Oranjezon) 190. Tweede
proef: 1. Astrid Marinisse, Zarouche (Se-Ros) 189; 2.
Rivka Koudenburg, James Bont (Se-Ros) en Corine
Wondergem, Witchacella, 188. L1: Rebecca van den
IJssel, Odette (Se-Ros) 189; 2. Miriam Coomans,
Sjans (Oranjezon) 189; 3. Suzanne Alting, Whisper
(Se-Ros) 187 Tweede proef: 1. Renske Hioolen, Pa-
bin (Gouwe Reyers) 190; 2. Petra Broeksema, Reine
M (Gouwe Reyers) 187; 3. Rebecca van den IJssel,
Odette en Miriam Coomans, Sjans, 187. Pony's Z2
cat. D: 1. Sharon de Kok, Lady Dy (Walcheren)
63.61%. Tweede proef: 1. Sharon de Kok, Lady Dy,
60.26%. M1 cat. DE: 1. Bianca Dekker, Pavarotti
(Se-Ros) 189. Tweede proef: 1. Annaliza Lange-
beeke, Mandy van Lu. (Se-Ros) 180. M1 cat. B: 1
Quinty van Tatenhove, Ronald (Gouwe Reyers) 181.
Tweede proef: 1. Quinty vam Tatenhove, Ronald,
175. L2 cat. CDE: 1. Maartje Overweel, Moreno
(Schouwse R.) 184. Tweede proef: 1Quinty van Ta
tenhove, Peter van de Welsi., 198. L2 cat. B: 1. Fa-
bienne Schot, Fab's Andros (Schouwse R.) 191 Twee
de proef: 1Fabienne Schot, Fab's Andros, 188.
TENNIS
Middelburg. Open jeugdtoernooi. Finales. Jongens
enkelspel T/m 12 jaar: R. van der Heijden-J. Hendrik-
se 6-0 6-4. T/m 14 jaar: M. de Kroo-M. van der Meer
6-3 7-5 Meisjesenkelspel T/m 12 jaar: P. Eren-
treich-L. Siderius 6-0 7-6. T/m 14 jaar: I. Droogers-S.
de Jager 6-3 6-0. T/m 18 jaar: Y. Tran-S. de Jager 6-2
6-4. Jongensdubbelspel. T/m 12 jaar: R. van der
Heijden/J. Stevens-Y. Oppatja/J. van Ruiten 6-0 6-4.
T/m 14 jaar: D. Teuwsen/T. van der Vlugt-S.
Bekkers/A. Wessel 6-1 6-7 7-6. T/m 18 jaar: V.
Giese/S. de Korte-J. Koppejan/M. de Kroo 6-0 6-4.
Meisjesdubbelspel T/m 12 jaar: V. Maat/J. Otto-I.
van Rijs/K. Wolff 6-1 6-1. T/m 14 jaar: B. du Pon/A.
Szymanski-E. den Hollander/M. Plaizier 6-2 7-6. T/m
18 jaar: I. Droogers/E. Ovaa-M. Goense/L. Rijk 7-6
6-0.
Kruiningen. Veteranentoemooi (40+). Finales.
Mannenenkelspel. HE5: C. Versteeg-T. Snijders 6-3
6-3. HE7: L. Westdorp-A Schoemaker 6-4 6-2. HE8:
J. van Liere-L. VTIlee 6-2 6-2 Mannendubbelspel.
HD5: R. de Klerk/C. Versteeg 4-6 7-6 10-6. HD6: E.
Bank/E. Liefbroer-P. van den Dries/C. Vleugel 7-5 6-4.
Vrouwendubbelspel. DD5: A. Eckhardt/J. Ganse
man-C. Dagevos/E Weststrate 6-0 6-3 DD7: J.
Riedijk/J. Verwei-N. de Neef/M. Smolders 6-3 6-3. Ge-
mengddubbelspél. GD5: E. Wypkema/K van den En
gel-A. Eckhardt/D. van de Velde 6-4 6-4. GD7: K. de
Punder/W Verbeek-B. Boutens/A. Schoemaker 6-3
0-6 10-5. GD8: J. Dek/R. Nieuwenhuize-A Paauwe/A.
Dek 6-2 7-6.
WIELRENNEN
Ronde van Philippine, 80 kilometer, eliterenners,
beloften, amateurs A. 1Ferdinand Boogaard (Vlissin-
gen), 2 Bradley Hall (Perth, Australië), 3. Bob Rasen-
berg (Terheijden), 4. Danny Vrolijk (Schipluiden), 5. Ja
cob Wijnstra (Heinkenszand 6. Didier Delannoy (Bel
gië), 7. Davy Jaspers (Sint Willebrord), 8. Chris Beeck
(Australië), 9. Marco Kuijvenhoven fs-Gravenzande),
10. Mitchell Boet (Mijnsheerenland), 11. Sven van
Luijk (Naaldwijk), 12. Bert Dewispelaere (België), 13.
Arjen de Baat (Puttershoek), 14. Pieter Israel (Kruinin
gen),! 5. Martijn Simons (Roosendaal), 16. Lenn Harre-
velt (Delft), 17. Wally Buurstede (Sint Willebrord),
18. Eric Vereecken (Hulst), 19. Rens Trommels (Poor-
tugaal), 21. Johnny van der Klooster (Lewedorp), 22.
Tjeerd Dudok (Wagenberg), 23. Raoul Poortvliet
fs-Heerenhoek), 24. Rick Craenen (Nederweert), 25.
Henk Bom ('s-Gravenzande), 26. Alex Gresnigt (Kapel-
Ie), 27. Danny Schaut (Sas van Gent), 28. Rob Mei-
land (Hoogerheide), 29. Danny Janssen (Hoeven), 30.
Nico Ringelberg, 31. Peter Tol (Kapelle), 32. Arie van
't Geloof (Dirksland), 33. Bob Verkooijen (Chaam),
34. Robbert Vleugel (Wemeldinge), 35. Huib van
Noorden (Yerseke), 36. Thomas Polak (Prinsenbeek),
37. Roland Rozenveld (Numansdorp).
Ronde van Lewedorp. Amateurs A: 1. Ruud Haver-
mans (Nieuw-Vossemeer), 2. Richard Slabbekoorn
(Hoogerheide), 3. Michel Stroosnijder (Hansweert), 4.
Christian Kik (Kruiningen), 5. Johan Padmos (Wissen-
kerke), 6. Roelof Tolman (Lewedorp), 7. Edwin Franse
(Goes), 8. Johan Peemen (Rijsbergen), 9. Jordy Suijker-
buyk (Sprundel), 10. Thierry Everaert (B).
Amateurs B: 1. Remy Potappel (Sint-Maartensdijk),
2. Jesse van Maldegem (Oostkapelle), 3. Robin Collen-
teur (Bergen op Zoom), 4. Gert-Jan van Dijke (We
meldinge), 5. Willem Ruijzing (Dinteloord) Ama
teurs 40+: 1Jack van der Horst (Oost-Souburg), 2.
Matti de Baat (Nieuw-Vossemeer), 3. Ko de Meul-
meester (Heinkenszand), 4. Riny van Zundert
(Sint-Willebrord), 5. Wim Oosse (Middelburg).
S/P-klasse: 1. Jordy Leenknecht (Hulst), 2. Ronald
van Velzen (Oostkapelle), 3. Randy van Gils (Vlissin-
gen), 4. Arjen Klaasse (Schore), 5. Gino Evers (Et-
ten-Leur).
Noorbeek. NK Mountainbike. Zeeuwse deelne
mers: Elite: 6. Ramses Bekkink (Zierikzee). Masters
40+: 53. Jan Minnaard (Wemeldinge). Beloften: 4.
Marco Minnaard (Wemeldinge). Junioren: 8. Matthijs
Eversdijk (Wilhelminadorp); 21. Johan Oosterhuis
(Vlissingen) Nieuwelingen: 23. Joost Geluk. Nieuwe
lingen-meisjes: 10. Marquerite de Neve (Middel
burg).
Laarne. Waod-wedstrijd. Categorie B: 6. Sjacco Mat
hijs (Terneuzen). Cat. D: 7. Ko Harms (Zuiddorpe).
Cat. E; 2. Wim de Waal (Axel), 8. Rob Ocraft (Terneu
zen) Cat. F: 14. Rudi Lammens (Oostburg). Cat. G:
9. Edward Batersby (Vlissingen).
Vrasene. Open Kampioenschap Waod. Categorie
B: 10. Rudi Rabout-(Heinkenszand).
ZWEMMEN
Middelburg. 7e Open water wedstrijd 'langs de los-
kaai'. 250 meter vrije slag.
Jongens, 6/7 jaar; 1. Jeroen Aerssens (Schelde-
stroom) 5.18.73; 2. Ricardo Kloosterman (Bevelan
ders) 6.21.23.
500 meter vrije slag.
Jongens, minioren 4: 1Thijmen van de Beek (Koe
wacht) 9.38.28; 2. Michael Vrolijk (Scheldestroom)
9.47.43; 3 Robin Davidse (Luctor et Emergo)
9.48.46; 4 Joey Sinke (Bevelanders) 10.19.41; 6 Mi-
ka Mathia (Luctor et Emergo) 10.28.06; 7 Nathan
Bun (Luctor et Emergo) 10.45.73; 8. Jurgen Hiel (Koe
wacht) 11.22.17 Jongens, minioren 5 en 6: 1. Cas
per Zwier (Luctor et Emergo) 7.10.28; 2. Wouter
Stap (De Stormvogel) 7.46.40; 3. Jonathan Davidse
(De Stormvogel) 8.01.48; 5. Alex Breel (De Stormvo
gel) 8.38.59; 6. Arco Nahon (Bevelanders) 8.53.07; 8.
Arjen Hiel (Koewacht) 9.39.36; 9. Ruben de Kraker
(Scheldestroom) 9.43.55; 10. Enrique van Opdurp
(Koewacht) 9.44.72; 11Carlo Fieret (Scheldestroom)
9.52.38; 13. Thijs Mallekote (Bevelanders) 12.08.09
Meisjes, minioren 5 en later: 1 Brighid van Uffelen
(Wvz) 8.22.63; 2 Hinke Oosterhoff (Luctor et Emer
go) 8.26.25; 3. Nikita van den Ouden (Luctor et Emer
go) 8.27.71; 5. Manon Aerssens (Scheldestroom)
8.38.54; 8. Fleur Wijdeveld (Bevelanders) 9.13.51; 9.
Marloes van der Vlies (Luctor et Emergo) 9.14.74;
10. Lisa Davidse (Luctor et Emergo) 9.15.83; 12.
Romy Bonte (Koewacht) 9.29.84; 13. Shanice Beek
man (Luctor et Emergo) 9.32.41; 14. Stephanie de
Roos (De Honte) 10.50.73; 15. Daphne de Jonge (De
Stormvogel) 11.13.55; 16. Daphne Louws (De Storm
vogel) 11.25.41; 17. Sylvana Vogel (De Stormvogel)
11.29.85; 18. Anne de Meurichy (De Honte)
11.59.68; 19. Marenne Huigh (Scheldestroom)
13.07.44.
500 meter schoolslag.
Jongens, junioren 2 en later: 1. Diego de Meyer
(Bruinvis) 8.23.14; 2. Tijmen Schaapherder (Torpedo)
8.43.48; 3. Loek van Houtert (De Dommelbaarzen)
8.50.22; 4. Lennard Breel (De Stormvogel) 9.15.29; 5.
Levy Kort (De Stormvogel) 9.32.63; 7. Tom van Gils
(Luctor et Emergo) 9.35.64; 9. Nicky Joosse (Luctor
et Emergo) 10.18.61; 11. Kylian de Munter (Bruinvis)
11.33.42. Jongens, junioren 3 en 4: 1. Simon Eden-
burg (Luctor et Emergo) 7.24.09; 2. Remy den Boer
(De Warande) 7.49.00; 3. Timo Dinkelberg (Vlaardin-
gen) 8.01.57; 10. Tim Tramper (Bevelanders)
9.06.06; 12. Tibor Jansen (Bevelanders) 9.35.17.
Meisjes, 11-12 jaar: 1. Romy Hoogendijk (Luctor et
Emergo) 8.52.55; 2. Asmara Ritmeijer (Vlaardingen)
8.55.75; 3. Aylin van Uffelen (WVZ) 8.59.26; 4. Demi
van de Werf (De Stormvogel) 8.59.83; 5. Manon
Kloosterman (Bevelanders) 9.11.11; 6. Rowena de
Kok (Stormvogel) 9.39.4111Lisa Pieters (Bevelan
ders) 10.24.71, 12. Vera de Regt (Bevelanders)
11.03.63. Meisjes, junioren 3: 1. Larissa Jansen (Be
velanders) 9.26.34; 2. Jonna Epker (ZV Hoorn)
9.39.88; 3. Naomi van Gooi (De Lansingh) 10.11.07;
4. Ilona Vrolijk (Scheldestroom) 11.00.38.
1000 meter vrije slag.
Jongens, jeugd 2 en later: 1. Hans Peter Hartog
(Daw-Finenzo) 11.33.87; 2. Marco van der Stel (Vlaar
dingen) 11.46.11; 3. Gerben Fiere (De Warande)
12.17.95; 12. Angelo de Meijer (Bruinvis) 14.11.22;
13. Roderick van Doeselaar (Koewacht) 14.30.27; 15.
Paul van den Driest (Luctor et Emergo) 16.04.63. Jon
gens, junioren 2 en later: 1 Maarten Brzoskowski
(PSV) 13.09.44; 2. Meivin Prins (MNC Dordrecht)
13.19.60; 3. Loek van Houtert (De Dommelbaarzen)
13.48.81; 6. Diego de Meyer (Bruinvis) 14.19.88; 7.
Levy Kort (De Stormvogel) 14.52.80; 9. Tom van Gils
(Luctor et Emergo) 15.07.00; 14. Nicky Joosse (Luc
tor et Emergo) 16.51.90; 16. Rik Rozendaal (Luctor
et Emergo) 18.23.43; 17. David Smeele (Luctor et
Emergo) 18.25.35. Jongens, junioren 3 en 4: 1. Mar
cel Schouten (Rapido'82) 11.49.84; 2. Timo Dinkel
berg (Vlaardingen) 12.04.96; 3. Ruben Dekker (De
Dolfijn) 12.07.15; 10. Sven Ivens (Bruinvis) 14.04.34;
12. Steven Uijl (Luctor et Emergo) 14 17.80; 13. Ro
bin Nahon (Bevelanders) 14.54.64; 16. Tibor Janssen
(Bevelanders) 16.44.08; 17. Ivan Dellaert (Schelde-
stroom) 17.31.31. Mannen, senioren open. 1.
Alexander Hulleman (De Zijl/LGB) 11.36.11; 2. Mat
thijs Dekker (De Dolfijn) 11.38.69; 3. Niek de Ridder
(Luctor et Emergo) 12.12.25; 8. Kevin Hondsmerk
(De Honte) 12.36.39; 11Charles Potin (Luctor et Em-
ego) 13.02.01; 14. Joeri van Wallenburg (Luctor et
Emergo) 14.18.26. Mannen, Masters. 19-23 jaar: 1.
Koen Florijn (MNC Dordrecht) 12.45.15. 24-28 jaar:
1. Alexander Hulleman (De Zijl/LGB) 12.21.88; 4.
Jeroen Dellebeke (De Stormvogel) 13.59.73. 29-33
jaar: 1. Martijn Butter (Oeza) 12.47.09 34-38 jaar:
1. Robin Sprinkhuizen (De Zijl/LGB) 13.54.65. 39-43
jaar: 1. Joost Kuijlaars (MNC Dordrecht) 12.18.30; 3.
Tonny Vinke (Scheldestroom) 16.30.17; 7. Jaap de
Munck (Zeelandia) 19.26.66. 44-48 jaar: 1. Hans
Kwaks (De Krabben) 13.12.40; 2. Jan Brink (De
Stormvogel) 13.32.29; 8. Peter de Lange (De Storm
vogel) 16.17.98. 49-53 jaar: 1. Richard Broer (Plons)
13.11.00. 54-58 jaar: 1. Freek Stam (SG Zaanstad
26.19.06. 59-63 jaar: 1. Donald Uijtenbogaart (Het
Y) 13.25.46. 64-68 jaar: 1. Ruud Sloof (De Rijn)
18.27.69 69 jaar en ouder: 1 Nic Geers (Van
Uden-De Gouwe) 16.06.93. Meisjes, jeugd 2 en la
ter: 1. Leonie van Noort (De Zijl/LGB) 12.54.14; 2. Ju
dith Stap (De Stormvogel) 12.56.09; 3. Priscilla Meer
man (Luctor et Emergo) 13.13.84; 6. Manon Minne-
boo (De Stormvogel) 14.12.32; 11. Lotte Boone
(Scheldestroom) 16.29.13. Meisjes, 11-12 jaar: 1.
Lotte Dalmeijer (Luctor et Emergo) 14.12.16; 2. Dè-
lenn van Oostrom (De Meer) 14.31.96; 3. Romy
Hoogendijk (Luctor et Emergo) 14.34.97; 9. Sophie
Bonte (Koewacht) 14.58.43; 10. Demi van de Werf
(De Stormvogel) 14.59.04; 11. Charlotte Bral (Koe
wacht) 15.10.53; 13. Manon Kloosterman (Bevelan
ders) 16.20.10; 14- Femke Hiel (Koewacht) 17.21.32,
15. Maartje Osterhoff (Luctor et Emergo) 17.27.65;
18. Vera de Regt (Bevelanders) 19.33.68; 19. Lisa Pie
ters (Bevelanders (19.33.95). Meisjes, junioren 3: 1.
Maya Kingma (sbc2000) 13.37.03; Jonna Epker (ZV
Hoorn) 14.27.05; 3. Larissa Jansen (Bevelanders)
14.52.10; 10. Laura Reijm (De Honte) 18.10.25. Vrou
wen, senioren open: 1. Bianca de Bruijn (De Devel)
12.51.37, 2. Desiree Emmen (De Vennen) 13.0914;
3. Katinka van Vastenhoven (Nva/Hhc) 13.18.84; 5.
Danique van Peenen (De Stormvogel) 14.38.59; 8.
Jaimy Kort (De Stormvogel) 15.07.00; 10. Miriam van
Noorden (Bevelanders) 15.12.52; 11. Linda Vink (De
Honte) 15.17.40; 12. Kelsey Onderdijk (Luctor et
Emergo) 15.20.00; 14. Leonie Edenburg (Luctor et
Emergo) 15.35.15; 15. Joy Tramper (Bevelanders)
16.58.92; 16. Sabina van Doeselaar (Koewacht)
17.10.77. Vrouwen, Masters. 19-23 jaar: 1. Bianca
van Ringelestijn (PSV) 14.26.25; 5. Sabine van Waes
(Koewacht) 15.08.35; 6. Eline Nijskens (Koewacht)
15.09.27; 7. Sabina van Doeselaar (Koewacht)
17.11.01. 24-28 jaar: 1. Bianca de Bruijn (De Devel)
13.18.93; 6. Ellen Michielsen (Scheldestroom)
19.50.84; 7. Els Dommanschet (Zeelandia) 23.13.18.
29-33 jaar: 1. Katinka van Dongen (De Devel)
15.05.22; 4. Corina Baaij (De Stormvogel) 19.59.55.
34-38 jaar: 1. Karin Stein (Vlaardingen) 13.51.00, 3.
Therese de Munck (Zeelandia) 16.48.33; 5. Bianca
Smet (Zeelandia) 23.35.63 39-43 jaar: 1. Laura Staal
(Oceanus) 14.10. 78; 4. Margreta Jansen (Zeelandia)
17.15.25). 44-48 jaar: 1. Rini Zeijpveld (De Berkeldui-
kers) 16.57.31. 49-53 jaar: 1. Patty Verhagen (AquA-
migos) 14.38.52; 2. Marijke van Hoek (De Stormvo
gel) 16.59.09; 3. Ingrid van Assche (De Honte)
18.36.26. 54-58 jaar: 1 Conny Boer-Buys (Vlaardin
gen) 15.17.96. 69 jaar en ouder: 1. Annie de Vos
(Old Dutch) 25.05.89.
1000 meter schoolslag.
Mannen, masters. 19-23 jaar: 1. Thijs de Swart (SZV
Aquifer) 19.50.48 24-28 jaar: 1. Rob van Vliet (WZK
Zwemmen) 16.41.31. 34-38 jaar: 1. Wouter van der
Stelt (Den Doorn) 19.23.34. 39-43 jaar: 1. Harold
Matla (PSV) 17.41.13; 2. Tonny Vinke (Schelde
stroom) 19.15.88; 4. Arjan Dekker (Koewacht)
20.32.94. 44-48 jaar: 1. Hans Kwaks (De Krabben)
16.42.64; 5. Rens Davidse (Luctor et Emergo)
20.41.29. 49-53 jaar: 1. Albert Boonstra (AquaNo-
vio'94) 17.05.26. 54-58 jaar: 1Hans Oudendijk (Oe
za) 20.37.35 59-63 jaar: 1. Donald Uijtenbogaart
(Het Y) 18.34.68. 54-68 jaar: 1. Rob Hanou (PSV)
19.21.31. Vrouwen, masters. 19-23 jaar: 1. Larissa
Brak (De Zijl/LGB) 17.01.26; 2. Anouk Meesen (Koe
wacht) 18.35.46; 4. Dorien Vasseur (Scheldestroom)
21.35.17. 24-28 jaar: 1. Linda Hoogendam (D'Elft)
20.56.39; 3. Els Dommanschet (Zeelandia) 27.33.71.
29-33 jaar: 1. Jolanda van Gendt (PSV) 20.22.16
34-38 jaar: 1. Karin Stein (Vlaardingen) 17.45.26.
39-43 jaar: 1. Karin van den Heuvel (AquAmigos)
18.38.78; 2. Margreta Jansen (Zeelandia) 21.58.02.
44-48 jaar: 1 Riny Zeijpveld (De Berkelduikers)
21.37.17, 49-53 jaar: 1 Ingrid van Assche (De Hon
te) 20.35.97; 2. Marijke van Hoek (De Stormvogel)
21.38.66; 3. Annette Meesen-Roctus (Koewacht)
23.42.65, 54-58 jaar: 1. Mieke van der Fluit
(sbc2000) 18.41.54. 54-68 jaar: 1. Liesbeth ter
Laak-Braun (Katwijk) 30.03.00. 69 jaar en ouder: 1
Annie de Vos (Old Dutch) 35.36.13.
2000 meter schoolslag.
Vrouwen, jeugd 2 en later. 1. Seline Koek (LZ 1886)
35.33.58; 2. Marissa Minkman (De Krabben)
35.53.20; 3. Amira Fathi (De Stormvogel) 39.00.29;
5. Rodi Vanhijfte (Scheldestroom) 39.38.62). Vrou
wen, senioren open: 1. Larissa Brak (De Zijl/LGB)
34.04.23; 2. Astrid Koert (MNC Dordrecht) 34.06.21
3. Eline Nijskens (Koewacht) 36.23.42; 4. Anouk Mee
sen (Koewacht) 36.25.44; 5. Ryan Verplanke (Schelde
stroom) 36.43.21; 6. Emke Erpelinck (De Honte)
39.06.21; 8. Nicky Vanhijfte (Scheldestroom)
41.16.38. Mannen, senioren open: 1. Paul Ouden
dijk (Oeza) 32.06.62; 2. Tim van den Berg (De Kemp
vis) 32.26.74; 3. Alex Eversdijk (Bruinvis) 32.36.48.
2500 meter vrije slag. Mannen, jeugd 2 en later: 1
Hans Peter Hartog (Daw-Finenzo) 30.08.80; 2. Marcel
Schouten (Rapido'82); 3. Marco van der Stel (Vlaar
dingen) 30.48.22; 13. Vincent Keijmel (Schelde
stroom) 36.25.79; 14 Christoph Bral (Koewacht)
36.50.16; 15. Paul van den Driest (Luctor et Emergo)
44.26.25. Mannen, senioren open: 1. Matthijs Dek
ker (De Dolfijn) 30.09.74; 2. Alexander Hulleman (De
Zijl/LGB) 30.17.77; 3. Joost Kuijlaars (MNC Dord
recht) 30.44.57; 5. Niek de Ridder (Luctor et Emer
go) 31 33.40; 7. Kevin Hondsmerk (De Honte)
32.17.68; 12. Charles Potin (Luctor et Emergo)
33.33.15; 14. Roel Dellaert (Bruinvis) 35.53.60; 15.
Alex Eversdijk (Bruinvis) 35.57.49; 20. Martijn Egger-
mont (Scheldestroom) 40.31.57; 21. Robin Dellaert
(Scheldestroom) 41.38.41; 22. Robbert Dellaert
(Scheldestroom) 41.39.60 Vrouwen, jeugd 2 en la
ter: 1Leonie van Noort (De Zijl/LGB) 32.49.05; 2. Ju
dith Stap (De Stormvogel) 33.40.29; Priscilla Meer
man (Luctor et Emergo) 33.47.38; 8. Kirsten de Boe-
vere (Scheldestroom) 38.30.05; 14. Ilse van Noorden
(Bevelanders) 3.38.55. Vrouwen, senioren open: 1.
Bianca de Bruijn (De Devel) 32.48.66; 2. Carmen de
Ridder (Bruinvis) 33.41.03; 3. Desiree Emmen (De
Vennen) 33.42.77; 10. Marlinda Eggermont (Schelde
stroom) 37.42.08; 13. Danique van Peenen (De
Stormvogel) 38.34.45; 14. Miriam van Noorden (Be
velanders) 38.40.15; 17. Evi Erpelinck (De Honte)
38.51.92; 18. Sabine van Waes (Koewacht) 38.53.85;
23. Eline Nijskens (Koewacht) 39.10.87; 24. Linda
Vink (De Honte) 39.14.92; 26 Veronique Vasseur
(Scheldestroom) 42.02.78; 27. Cynthia Potin (Luctor
et Emergo) 43.35.97..
SINT-MAARTENSDIJK - RBC Roosendaal heeft za- voor de keeper, die afrondde. De Roosendarlers gens hands. Na rust stelde RBC alsnog orde op za
terdag in Sint Maartensijk de oefenwedstrijd te- kregen daarna goede mogelijkheden om uit te lo- ken. Felino Jardim (vrije trap) en nogmaals Rema-
gen zaterdaghoofdklasser Doto met 3-0 gewon- pen naar een monsterscore, maar faalden steeds cle legden de eindstand vast op 3-0.
nen. Al na vijf minuten opende RBC de score, in de afwerking. De eerstedivisionist kreeg zelfs
Tholenaar John Schot zette Jordan Remacle vrij een tegendoelpunt, maar dat werd afgekeurd we- foto Chris van Klinken