televisie 135
ze naar de finish strompelen'
'Het is zo zwaar. En dan ook nog eens vier dagen achter elkaar.'
Evelien de Bruijn, verslaggever Vierdaagse
maandag 20 juli 2009
06:55 Planet's funniest
animals 08:20 Trauma
centrum 08:55 SUUS,
jouw winkel 09:10
Tommy Teleshopping
11:55Thedog whispe
rer 12:55 Planet's fun
niest animals 13:25 Vin
ger aan de poot 13:55
Verbouwen verko
pen 14:55 De grote ver
huizing 15:50 The Cosby
show 16:25 According
to Jim 16:45 The bold
and the beautiful 17:10
Monk
07:30 Suerte 08:00 RTL
Nieuws 08:15 Tele-
shop 7: Suerte 08:45
RTL Nieuws 09:00 RTL
Z Nieuws 12:20 Special:
De kijker aan zet 12:40
RTL Z Nieuws 14:20 Ik
begin voor mezelf 14:40
RTL Z Nieuws 15:20 Stu
dio E W15:40 RTL Z
Nieuws
07:00 Tel sell 17:10 De
familie Stokstaart 17:40
Oprah Winfrey show
06:55 Disney feest 07:30
Move that body 08:00
Suddenly Susan 08:30
Hotel 09:00 Move that
body 09:30 Born2Cook
10:00 Tommy Teleshop
ping 11:00 Astro TV
13:00 The Drew Carey
show 13:30 Roseanne
14:00 Love, Ine 14:25 ER
15:30 Disney feest 15:55
The Drew Carey show
16:25 Love, Ine 16:50 Ro
seanne 17:20 Yes, dear
17:45 3rd Rock from
the sun
09:00 JETIX: Kinderpro
gramma's, met onder
meer Kim Possible, To
tally spies, Pokemon
battle dimension, Re
cess, A kind of magic,
Phineas Ferb, The sui
te life of Zack and Cody,
Casper's griezelschool,
The replacements,
Monster Buster club,
Fillmore, Totally spies,
World of quest, Matt's
monsters, Recess, Jackie
Chan, The suite life of
Zack and Cody, Phine
as Ferb
o
r>
BSEMQ
Omroep Zeefand
18:00 De grote verhui
18:00 TheDukesof
18:35
Dr. Phil, talkshow
18:10 Suddenly Susan,
18:00
Sneak, filmupdate
zing, realityserie
Hazzard, comedy
comedyserie (h)
18:05
Politieachtervol-
serie
18:40 Judging Amy, dra
gingen, serie re
maserie
portages
18:10
Spin city, comedy
serie
18:40
According to Jim
19:00 Hart van Neder
19:00 De politie op je
19:30
Debbie's face
19:35 Grey's anatomy,
19:05
Will Grace, co
land - Vroege
hielen!, serie re
lift voor je huis,
dramaserie
medyserie
editie, nieuwspro
portages
woonprogramma
19:35
Friends, comedy
gramma
serie
19:20 Shownieuws-
Vroege editie, het
laatste nieuws
20:00 Trauma centrum,
20:00 Stom, stommer,
20:30 The wiz,familie-
20:30 McLeod's daugh
20:00
Off centre, come
realityprogramma
stomst!, reality
film
ters, dramaserie
dyserie
20:30 The Pacifier, actie
programma
20:30
NCIS, detectivese
komedie
20:30 The arrival, thriller
rie
21:25 McLeod's daugh
21:30
Two and a half
ters, dramaserie
men, comedyserie
21:55
Two and a half
men, comedyserie
22:30
Hart van Neder
22:40 Snakes on a pla
22:25 Law Order:
22:20 According to Jim,
land - Late editie,
ne, actiefilm
Special Victims
comedyserie
reportages
Unit, dramaserie
22:50 Het Montre
22:45
Piets weerbe
al Just for laughs
richt, weerbericht
festival, registratie
22:50
Shownieuws -
Late editie
23:15
De Nijmeegse
23:00 As the world
23:15 Criminal intent,
23:45 Friends, comedy
Vierdaagse 2009,
turns,soap
dramaserie
serie (h)
programma
23:50 Oprah Winfrey
23:40
Gevangen in het
show, talkshow
buitenland, serie
(h)
documentaires
00:35 The Force
00:45
Stom, stommer,
00:40
Teleshop 8
00:10
Medical detecti
00:15
Veronica poker
01:05 Late night
stomst!
00:41
Sneak preview
ves
01:15
Nachtprogram
01:10
Teleshop 7
02:00
Erostijl
00:35
3rd Rock from
mering
01:11
Nachtlounge
05:30
Car tracks
the sun (h)
02:00
Poker after dark
03:00
Sneks
01:05
Nachtprogram
02:45
Nachtprogram
05:30
Car tracks
04:00
mering
Hart van Nederl.
mering
00
O
10
O
NI
O
NI
NI
NI
NI
W
n
Ik heb veel respect voor ze, ik vind
het mooi om te zien hoe iedereen
het beste uit zichzelf naar boven
probeert te halen."
De Vierdaagse staat ook nog op
haar eigen 'to-do lijstje', al gaan de
marathon van New York - en het
werk natuurlijk - momenteel even
voor. „Mijn vader heeft vroeger
een aantal keer de Vierdaagse gelo
pen en het liefst zou ik het een
keer samen met hem doen. Al ben
ik bang dat het hem op zijn leeftijd
nu niet meer lukt. Maar ik weet
dat hij enorm trots op me zou
zijn."
De Nijmeegse Vierdaagse 2009, vanavond
t/m vrijdag SBS 6, 23.15 uur; De Nijmeeg
se Vierdaagse 2009 intocht, morgen t/m
vrijdagSBS 6, 18 uur; Het gevoel van de
vierdaagse, vanavond t/m vrijdag, Neder
land 1, 19.25 uur
11:00
Omroep Zeeland Dag-
tv
18:00
Zeeland nu
18:15
Weer
18:20
Nu aan tafel
18:30
Zeeland nu
18:45
Weer
18:50
Regioned
19:00
Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Zomerbeelden. 11:10
Tour 2009.12:00 12:15 De
rode loper. 12:35 De premieja
gers. 13:10 Het journaal. 13:35
Het weer. 13:40 1000 Zonnen.
14:00 Thuis. 14:25 Cruiseline
Caribbean. 14:50 Iron road.
16:15 Vlaanderen vakantieland.
17:00 Buitengoor. 17:40 Buren.
18:00 Het journaal. 18:10
Meesterchef. 18:40 De rode lo
per. 19:00 Het journaal. 19:35
1000 Zonnen. 19:55 Het weer.
20:00 De premiejagers. 20:30
F.C. De Kampioenen. 21:10
Het leven zoals het is: De Zoo.
21:45 Tour 2009.22:35 Het
journaal laat. 22:56 KENO-uit-
slagen. 22:57 Het weer. 23:00
Baantjer. 23:50 The bill.
België 2
07:00 Hopla. 07:05 Nellie en
Cezar. 07:15 Tweenies. 07:35
Kleine Einsteins. 08:00 Samson
en Gert. 08:30 SamSam. 08:40
Lazytown. 09:05 De avonturen
van Bibi Tina. 09:30 Kika
Bob. 09:45 De 5.10:05 Pat
&Stan. 10:15 Smos. 10:30
Sprookjesboom. 10:35 De
Snorkels. 11:00 SamSam.
11:10 Lazytown. 11:35 De
avonturen van Bibi &Tina.
12:00 Kika Bob. 12:15 De 5.
12:35 Pat Stan. 12:45 Smos.
13:00 Sprookjesboom. 13:05
De Snorkels. 13:30 Inspecteur
Gadget zijn laatste zaak. 14:40
Stafari. 14:55 Tom. 15:20 New
adventures of Lucky Luke.
15:45 Code Lyoko. 16:10 Beu-
gelbekkie. 16:30 Disney's The
emperor's new school. 16:55
Lockie Leonard. 17:20 Spring.
17:45 Stafari. 18:00 Disney's
Phineas and Ferb. 18:15 Go
IV. 18:50 Spring. 19:15 En
daarmee basta. 19:30 Flight 29
down. 19:59 CANVAS. 20:10
Terzake. 20:55 De canvascrack.
21:25 Top gear. 22:15 Belga
sport. 23:10 Comedy Casino
Cup. 00:00 Waking the dead.
RTBF1
09:20 Jamais sans mon
livre. 09:25 Family mix. 09:50
Télétourisme hebdo. 10:15
Maigret: Signé Picpus. 11:52
Questions d'argent. 11:55
Table des terroirs. 12:05 Feux
de I'amour. 12:50 Weerbericht.
12:54 Questions d'argent.
12:56 Strandweerbericht.
13:00 Message royal. 13:10
Nieuws. 13:50 Weerbericht.
13:55 Télétourisme quotidien.
14:05 Le renard. 15:10 La
balleau bond. 16:45,17:40
Arabesque. 18:30 Le 6 minu
tes. 18:40 Weerbericht. 18:45
Le Tour au quotidien. 19:20
Strandweerbericht. 19:21
Weerbericht. 19:30 Message
royal. 19:40 Nieuws. 20:20
Weerbericht. 20:30 En bonne
compagnie. 22:20 Concert
prélude a la Fête Nationale.
23:35,00:20 Eleventh hour.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 12:37
Questions d'argent. 12:40 Plus
belle la vie. 13:10 Génial génie.
13:30,13:55 La vie de familie.
14:20,14:45 Les Griffin. 15:05
Histoires fantastiques. 15:35
BattlestarGalactica. 16:20
Seaquest DSV. 17:05 Tout le
monde veut prendre sa place.
17:55 Toute une histoire. 19:00
Plus belle la vie. 19:30 Message
royal. 19:40 Family mix. 20:10
Expédition lune. 21:05 Tank sur
la lune. 22:00 The office. 22:27
KENO. 22:30 Le 12 minutes.
22:46 Beursberichten. 22:50
Weerbericht. 22:51 Journal des
Francofolies. 00:15 Doorlo
pende herhaling.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:15 Heir
hunters. 11:00 Homes under
the hammer. 11:55 Nieuws en
weerbericht. 12:00 To buy or
not to buy. 12:30 Trash to cash.
13:10 Nieuws en weerbericht.
13:15 Cash in the attic. 14:00
Nieuws en weerbericht. 14:30
Regionaal nieuws en weerbe
richt. 14:45 Doctors. 15:15 Di
agnosis murder. 16:00 Nieuws
en regionaal nieuws. 16:05
Mister Maker. 16:25 Bear
behaving badly. 16:50 League
of super evil. 17:00 Thumb
wrestling federation. 17:05
Best of friends. 17:35 M.I. High.
18:00 Newsround. 18:15 The
weakest link. 19:00 Nieuws en
weerbericht. 19:30 Regionaal
nieuws en weerbericht. 20:00
The One show. 20:30 Air me
dics. 20:57 BBC News. 21:00
EastEnders. 21:30 Panorama.
22:00 The street. 23:00 BBC
News. 23:25 Regionaal nieuws
en weerbericht. 23:35 Moving
•on: Drowning not waving.
00:20 The gigolos.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30
Teletubbies. 07:55 Doodle Doo
making moments. 08:00 Lunar
Jim. 08:10 Kerwhizz. 08:35
Lazytown. 09:00 Who wants
to be a superhero? 10:00 Wol
verine and the X-men. 10:20
League of super evil. 10:35
Krypto the superdog. 10:45
The secret show. 11:00 Only
in America. 11:30 Sam and
Mark's guide to dodging disas
ter. 11:35 Serious ocean. 12:05
The Flintstones. 12:30 Castle
in the country. 13:00 Open
gardens. 13:30 Working lunch.
14:00 Car booty. 14:30 Seven
little Foys. 16:00 Murder, she
wrote. 16:45 Flog it! 17:30 Put
your money where your mouth
is. 18:15 Escape to the country.
19:00 Eggheads. 19:30 Bargain
hunt famous finds. 20:00
Legends. 21:00 University chal
lenge. 21:30 What to eat now.
22:00 The supersizers eat....
23:00 How not to live your life.
23:30 Newsnight. 00:15 Weer
bericht. 00:20 The wire.
Duitsland 1
09:00 heute. 09:05 Rote
Rosen. 09:55 ARD-Wetter-
schau. 10:00 heute. 10:03
Brisant. 10:15 Musikanten-
Dampfer. 12:00 heute mittag.
12:15 ARD-Buffet. 13:00
ZDF-Mittagsmagazin. 14:00
Tagesschau. 14:10 Rote Rosen.
15:00Tagesschau. 15:10 Sturm
der Liebe. 16:00 Tagesschau.
16:10 Giraffe, Erdmannchen
Co. 17:00 Tagesschau urn fünf.
17:15 Brisant. 18:00 Verbotene
Liebe. 18:25 Marienhof. 18:50
GroRstadtrevier. 19:50 Das
Wetter im Ersten. 19:55 Börse
im Ersten. 20:00 Tagesschau.
20:15 Geld.Macht.Liebe.
21:00 Mahlzeit Deutschland.
21:45 Report Mainz. 22:15
Tagesthemen. 22:43 Das
Wetter im Ersten. 22:45
Reine Geschmacksache. 00:20
Nachtmagazin.
Duitsland 2
09:00 heute. 09:05 Voile
Kanne - Service taglich. 11:15
Forsthaus Falkenau. 12:00
heute mittag. 12:15 dreh-
scheibe Deutschland. 13:00
ZDF-Mittagsmagazin. 14:00
heute - in Deutschland. 14:15
Die Kiichenschlacht. 15:00
heute - Sport. 15:15 Dresdner
Schnauzen. 16:00 heute - in
Europa. 16:15 Alisa - Folge
deinem Herzen. 17:00 heute
- Wetter. 17:15 hallo deutsch
land. 17:45 Leute heute. 18:05
SOKO 5113.19:00 heute.
19:20 Weerbericht. 19:25
WISO. 20:15 ZDF SPORTextra:
Voetbal. 22:15 Basic instinct.
00:15 heute nacht.
Discovery
07:40 Dirty jobs: Chimney
sweeper. 08:30 Hot rod
apprentice: Judgement Day.
09:20 Wrecks to riches USA:
The firemen's ball. 10:10,
10:35 Beetle crisis. 11:00
Overhaulin'. 11:50 Sci-trek:
New York earthquake. 12:40,
13:05 How it's made. 13:30
Prototype this: Traffic busting
truck. 14:25 Man made
marvels Asia: Taipei 101.15:20
Chop shop: Angel cab. 16:15
American chopper: Military
bike-Part 1.17:10,17:40 Fifth
gear. 18:05 LA Ink: Funny farm.
19:00 Mythbusters: Cement
mix-up. 20:00 World's tou
ghest jobs: Underwater welder.
21:00 Extreme loggers. 22:00
Against the elements. 23:00
Destroyed in seconds. 23:30
Shocking survival video's: Sea
cave rescue. 00:00 Die Ludolfs.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
11:59 National Geographic
Channel. 12:00 Salvage code
red: Deep trouble. 13:00
NASCAR: Racing to America
- Montoya's chase. 14:00 Ri
chard Hammond's engineering
connections: Airbus A380.
15:00 Hunter hunted: Baboons.
15:59 Animal SOS. 16:00
Animal house. 17:00 Animal
patrol: The raccoon attack.
18:00 I didn't know that. 18:30
Food lovers guide to the pla
net: The new French revolution.
19:00 By any means: Ireland
to Turkey. 20:00 NASA's worst
disasters: History's secrets:
Hidden horrors of the moon
landings - The secret history.
20:59 Travel monday. 21:00
Light at the edge of the world:
Keepers of the dream. 22:00
By any means: India to Nepal.
23:00 Ancient megastructures:
St Paul's Cathedral. 00:00
Light at the edge of the world:
Keepers of the dream.
TMF
08:00 TMF in de mix. 09:00
Your chart. 10:00 De video
theek. 11:00 Beach beauty.
11:30 Sascha's streetchal-
lenge. 12:00 TMF Superchart.
14:00 De videotheek. 15:00
serveert. 15:30 Your chart.
16:30,17:00 Wakker worden
op vakantie. 17:30 Willy de
stad uit. 18:00 Beach party.
19:00 De videotheek. 20:00
Your chart. 21:00serveert.
21:30 Best of TMF. 22:00 TMF
Pure. 23:00 De videotheek.
00:00 Midnight.
MTV
09:00 Rewind. 10:00 M is for
music. 11:00 Top 11 at 11.
12:00 Sound of sunshine.
13:00 Whitney: From The
Hills to The City. 14:20,14:45,
15:10 The city. 15:30 Made
16:25,16:50 My super sweet
16 UK. 17:20,17:45 The hills.
18:10 America's next best
dance crew. 19:05 Pimp my
ride". 19:30,20:00 Hogan
knows best. 20:25 Cribs. 20:50
Room raiders. 21:20 A shot at
love with Tila Tequila. 22:10,
22:40,23:05,23:30 Viva la
Bam. 00:00 MTV live: Slipknot.
TV 5
08:45 Canadees nieuws. 09:10
TV5Monde I'info. 09:15TiVi
5.09:45 Cöté maison. 10:10
TVSMonde I'info. 10:15 Cité
guide: Miami. 10:45 Des
chiffresetdes lettres. 11:10
Tout Ie monde veut prendre sa
place. 12:00 TV5Monde I'info.
12:05 Les chefs cuisiniers.
12:30 Plus belle la vie. 13:00
Vénus et Apollon. 13:25 Les 10
ans du cabaret. 13:30 Belgisch
nieuws. 14:00 King Guillaume.
15:35 L'annulaire (gauche).
16:00 Nieuws. 16:30 Les
claquettes, quel pied! 17:30
Questions pour un champion.
18:00 Nieuws. 18:30 Le journal
de l'éco. 18:35 Vénus et Apol
lon. 18:55 C dans I'air. 20:00
Zwitsers nieuws. 20:30 Frans
nieuws. 21:00 Envoyé special.
23:00 Nieuws. 23:10 Afrikaans
nieuws. 23:25 Panique dans
l'oreillette.
Eurosport
08:30 Autosport. 09:30,10:00
Zwemmen. 13:15 Wielrennen:
Tour de France. 14:15,17:15,
18:00 Zwemmen. 19:45 Wiel
rennen: Tour de France. 20:00
Planet Armstrong. 20:15 Clash
time. 20:20 WATTS. 20:30
PAL/NAL. 21:00 Pro wrestling:
This week on world wrestling
entertainment. 21:30 Pro
wrestling: Vintage collection.
22:25 Clash time. 22:30 Total
KO. 23:30 Planet Armstrong.
23:45 Zwemmen.
CNN
08:30 World sport. 09:00 CNN
today. 09:30 World business
today. 10:30 World report.
11:00 Larry King. 12:30 World
sport. 13:00 World news Asia.
14:30 i Report for CNN 15:00
World business today. 16:00
Your world today. 17:30 World
sport. 18:00 International
desk. 19:30 i Report for CNN.
20:00 Quest means business.
21:00 International desk. 22:00
Connect the world with Becky
Anderson. 23:00 BackStory.
23:30 World sport. 00:00 The
situation room.
Evelien de Bruijn brengt verslag uit over de Vierdaagse op SBS 6.
foto Nick van Ormondt/GPD