zeeland 113 waar Middelburgs volksfeest jQelok Zeventig jaar rond de zee initiatiefnemers om van grasveld een bijzondere ontmoetingsplaats te maken Deltaband scoort hoog in Kerkrade Medioburgum viert veertigjarig jubileum OPENING maandag 20 juli 2009 fBsmsgaammmm Zinken en koperen goten, kunststof dakbedekking! WARMTE LOODGIETERSWERKEN [Uneto-Vni Alles op maat: net als uw offerte! VLISSINGEN De Vlissingse Deltaband oogstte gistermiddag veel lof op het We reld Muziek Concours in Kerkrade. De drumfanfare, een onderdeel van de Koninklijke Harmonie Ons Genoegen, haalde 82,73 punten, goed voor een eerste prijs. Meer dan honderd meegereisde suppor ters waren getuige van de succes volle show in het bijna volle Park stad Limburg Stadion met de mar sen Gibraltar en Straight Forward. MIDDLBURG De Middelburgse Folkloristische Dansgroep Medioburgum viert het veertigjarig bestaan met een acht daagse trip naar Litouwen. Daar wordt meegedaan aan de 46ste Eu- roppeade. De groep vertrekt mor gen. Op vrijdag 4 september volgt een feestavond in de Karolingenburcht te Oost-Souburg. Diverse groepen treden daar dan op in een tent. Een dag later wordt daar het negende Folklore Festival Walcheren gehou den. Dc Speö«-al?ü<t mygo<mter0- Daniëlsweg 44 - Heinkenszand Tel. 0113-568491 Aad Storm en Miep de Poter zijn vandaag 70 jaar getrouwd. Gisteren vier den ze dat met de hele familie in Ter Reede. foto Ruben Oreel Het laatste nieuws uit uw regio www.pzc.nl/walcheren door Henk Postma VLISSINGEN - Zeventig jaar ge trouwd zijn ze vandaag. Eigenlijk pas veertig, want Aad Storm (97) en Miep de Poter (92) leven pas echt goed bij elkaar sinds zijn pen sionering. Daarvoor leefde Aad vooral op zee, of aan de andere kant van de wereld, vooral in Zuid-Oost-Azië. Hij begon als werktuigbouwkundige op de tan kers van Shell's diepzeevloot. En klom daar op tot hoofd van de we reldwijde onderhoudsdienst. Het platina bruidspaar is geboren en getogen is in de omgeving van Schiedam, maar woont nu al bijna veertig jaar - sinds zijn pensione ring - in Vlissingen. Met de zee bin nen handbereik. Vorig jaar verlieten ze hun huis aan de Mozartlaan om in Ter Ree- de te gaan wonen, hij in het ver pleeghuis, en zij in een apparte ment, zodat ze nog dagelijks met el kaar omgaan. Gisteren kwam de hele familie (drie kinderen, zes kleinkinderen, vijf achterkleinkinderen, plus aan hang) naar Ter Reede om het plati na feest te vieren. MEEST CELEZEN 1. Relletje na samenscholingsverbod 2. Vliegeraar botst op strandhokje 3. Southpark Festival op stoom STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl Bluesband The Juke Joints uit Kwadendamme brengt de stemming er al in als het festival nog maar nauwelijks is begonnen. foto's Ruben Oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 13