7- ÉÊm omroep zeeland zaterdag 18 juli 2009 vergetelijke moment liet ze een mooie foto maken. Heeft u ook een memora bele gebeurtenis vastgelegd of ge woon een mooie zomerplaat geno men? Stuur die dan op naar de Zomer- krant. Surf naar www.pzc.nl/foto en kies voor Zomerfoto 2009. Om de fo to in de krant af te kunnen drukken, hebben we wel het originele bestand nodig. Het Zeeuwse strand is er natuurlijk voor jong en oud. Ada Hommel-Silvis uit Zierikzee schrijft aan de Zomerre- dactie: „87. En met je zus genieten van het Zeeuwse strand." Van dit on- U koos gisteren 4T was aan de Cos ta del Sol' van de Zangeres Zonder Naam tot Zomerhit. Ook vandaag kunt u weer stem men op drie zomerhits. De Zomer- krant vraagt de bezoekers en inwo ners van Zeeland naar hun favoriete zomerhit. Daarnaast heeft Omroep Zeeland speciaal voor de Zomer- krant een Top 48 samengesteld. Luisteraars van Omroep Zeeland en lezers v^n de Zomerkrant mogen stemmen op de drie liedjes hier naast, die vanochtend tussen 9.00 en 12.00 uur bij de omroep wor den gedraaid in het programma 'Weekend'. U kunt vandaag tot 16.00 stemmen via de polls op www.pzc.nl en www.omroepzee- land.nl. Het winnende liedje wordt om 17.25 uur gedraaid en staat rond die tijd op www.pzc.nl. Twi Meeuwen is het relaas van de fa milie Meeuw in de buurt van Neeltje Jans. Anja Kopmels zingt erover, puur en recht uit het hart. Op haar cd Diek uit 2005 liet ze zich begeleiden door on der anderen Wolfert Jumelet (accor deon en hammondorgel) en David Eg- ter van Wissekerke (viool). Als Jacolien Slabbekoorn (17) uit Yer- seke aan het werk is bij de kapper en het lied Outta here van Esmée Denters hoort 'zingt ze gelijk mee', vertelt ze enthousiast. Daarom is dit lied ook haar ultieme zomerhit. Ze legt nog uit dat het lied zo 'lekker zo mers klinkt' en dat ze vrolijk wordt wanneer ze het hoort. De hit Vamos a la playa van Miranda komt gelijk bij Arjan de Groot (42) naar boven als hij een zomerhit pro beert te bedenken. De hit was het eerst uitgebrachte nummer van Miran da's debuutalbum 'Fiesta'. Arjan heeft verder geen zomerherinneringen aan het lied maar vindt het 'gewoon een lekker nummertje'. O

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 99