w Familieberichten Daülbsrufëifté fïlensenLinq.nl kijk ook op 26 I Zaterdag 18 juli 2009 TMijn laatste groet is voor hen die van mij hielden, ondanks mijn fouten. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar ontvangen, geven wij u kennis dat is heengegaan ons mam Petronella Maria de Fouw-Tijssen weduwe van David Johannes de Fouw in de leeftijd van 66 jaar. Claudia en Patrick Colijnsplaat, 16 juli 2009 Correspondentieadres: Pioentuin 3. 2662 DB Bergschenhoek Gelegenheid tot afscheid nemen van haar, maandag 20 juli van 19.00 tot 19.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden dinsdag 21 juli om 11.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Verdrietig nemen wij afscheid van onze goede vriendin - Nel de Fouw Wat zullen we haar missen! Wij wensen Claudia, Patrick en verdere familie veel sterkte toe! Olga, Fritz en Monika Kees Hanna en Hannelore Adri, Mary, Roy en Paul Herbert en Waltraud Peter en Gerda WANNEER IK 'SAVONDS NAAR DE STERREN KIJK KNIPOOGT ER ALTIJD EENTJE TERUG /c Bij het overlijden van Veerle hebben wij de warmte gevoeld van vele mensen rondom ons. Wij willen u allen oprecht danken voor uw aanwezigheid bij de uitvaart, de mooie bloemen, de warme brieven en de talrijke kaarten met herinneringen aan Veerle. Dit is ons allemaal tot steun en troost in deze moeilijke tijd. Luc en Monique Brems, Pieter Brems Maarten van Groótel Maarten De Vuyst en Irene Jansen Hulst, juli 2009 Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het mede leven na het overlijden van onze lieve zus en tante Jobina van den Dries heeft ons enorm goed gedaan. Onze hartelijke dank hier voor. Familie van den Dries 's Heerenhoek Juli 2009 Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze broer, zwager, oom en oudoom Hubrecht van den Dries betuigen wij u onze oprechte dank. In plaats van kaarten We willen u langs deze weg van harte bedanken voor uw blijken van medeleven, zowel persoonlijk al schriftelijk, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve, zorgzame man, onze vader en opa Cornell's Jannis de Voogd Cor Het heeft ons enorm gesteund en getroost en het geeft ons de kracht om verder te gaan. Catrien de Voogd-Wondergem Kinderen en kleinkinderen Serooskerke, juli 2009 De vele blijken van medeleven en belangstelling die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk, hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve zus, onze moeder en oma Jeanne Wijnen-Bliek hebben ons erg goed gedaan. Wij hebben dit zeer gewaar deerd en willen u hiervoor hartelijk bedanken. Marina Bliek Jan en Anita Hanny Ruud Marina en Koen Kleinkinderen Vlissingen, juli 2009 DANKBETUIGING Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, Tnissen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overopa Frans de Wilde Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat hij bij zo velen geliefd was. Een speciaal woord van dank aan Uitvaartverzorging Vera Quataert. Anna de Wilde-de Die Kinderen en kleinkinderen Oostburgjuli 2009 Omdat het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze papa. opa en overopa Willem Willeboordse betuigen wij langs deze weg onze oprechte dank. Het heeft ons getroffen te ondervinden dat hij bij zo velen een plekje in het hart heeft. Dit biedt ons troost en geeft ons kracht om verder te gaan. Namens de familie J. Willeboordse-Kleyn kinderen Willeboordse kinderen Hollebrandse klein- en achterkleinkinderen Arnemuiden, juli 2009 Voor het medeleven en de belangstelling, zowel schrif telijk als persoonlijk, na het overlijden van onze vader, schoonvader en opa Ko Fransooi willen wij u hartelijk danken. Uit aller naam: Nel de Hoop-Fransooi Zoutelande, juli 2009 DANKBETUIGING Een kaart, een bloem, een lieve groet. Het deed ons allemaal zo goed na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze ma en oma Jenny Ferket-de Groene Onze hartelijke dank hiervoor. Rudy Ferket- kinderen en kleinkind DANKBETUIGING Omdat het onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven na het overlijden van onze bijzondere moeder en oma Adriana Herman-de Reu bedanken wij u langs deze weg. Sjaak Herman, kleinkinders en achterkleinkinders Sluis, juli 2009. Uw hartverwarmende blijken van medeleven zijn ons tot grote steun geweest na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootvader Benjamin Cornells Janse Wij willen U hiervoor hartelijk bedanken. Lena Janse-van Nieuwenhuijzen Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Arnemuiden, juli 2009 Mijn lijden is voorbij, Mijn rust is gekomen. Herinner mij zoals ik was. Bedankt voor alle goede zorgen, Liefs en een dikke knuffel van Phil. Lieve familie, buurtjes, vrienden en kennissen, ik wil jullie langs deze weg allemaal hartelijk bedanken voor jullie warme belangstelling en vriendschap tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van mijn liefste maatje Phil Tramper-Uitterhoeve Ook de vele kaartjes die ik na haar overlijden heb ontvangen hebben mij zeer veel steun gegeven, dit alles voelde voor mij als een warme deken om mij heen. Nogmaals hartelijk dank hiervoor. Theo Tramper Hoedekenskerke, juli 2009 Familie van den Dries Ovezande, juli 2009 Voor alle belangstelling na het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader en opa post Jannis Abraham van Hanegem zeggen wij u hartelijk dank. S.A van Hanegem-Zonnevijlle en familie Aarden burg, juli 2009 De hartelijke wijze van medeleven en de grote belang stelling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn dierbare man, onze zorgzame, vader en lieve opa Marinus Frans Zuijdweg heeft ons heel erg gesteund. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. M.L. Zuijdweg-Bouwens Marian Petra en Wim Kleinkinderen Kortgene, juli 2009 De hartelijke wijze van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk, van u mochten ohtvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en overopa 4 Jacobus Huissen heeft ons erg gesteund. Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. M. Huissen-Stroosnijder kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, juli 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 76