fllensen.inq.nl öebure/i Fenna Pieternella Wilhelmina UDJJSUffl GETROUWD Overladen 24 I Zaterdag 18 juli 2009 kijk ook op Geboren Dochter van Kaschenka en Richard Beije Zusje van Noël 13 juli 2009 Hartoogstraat 10 4401 GAYerseke Bedankt, voor de vele kaartjes, telefoontjes, bloemen en kado's bij ons 50-jarig huwelijk. Jo en Roos Morcus 18-4-2009 Once in your life you find" someone. Who will turn your world around. Love is all that I need. And I found it there in your heart. 18 juli 2009 Heden ging na een kortstondige ziekte van ons heen Pieter Simon Kok In leven leraar Nederlands aan de Van Dusseldorpschool te Goes. Amsterdam, 24-10-1926 Goes, 16-7-2009 's-Heerenhoek: M.A. Haenen Amsterdam: Marianne Saskia Steven t Laustraat 54,4453 AX 's-Heerenhoek Onze man, vader en opa is overgebracht naar rouw- centrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar geen gelegenheid tot bezoek. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 21 juli om 14.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Met eerbied en respect gedenken wij dat is overleden Carla van der Linden-van Roosmalen Zij was de oprichter van Wasserij "De Dageraad", later "Rentex Schelde-Lin". Onze gedachten en medeleven gaan uit naar haar kinderen, kleinkinderen en overige familieleden. Directie CleanLeaseFortex medewerkers locatie Hulst 15 juli 2009 Met droefenis hebben wij kennisgenomen van het overlijden van oud-collega Albert Romijn Albert is ruim 40 jaar werkzaam geweest bij de Sociale Verzekeringsbank voorheen Raad van Arbeid te Middel burg op de afdeling AOW/AWW. Bij zijn 40-jarig ambtsjubileum benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau. Albert kenmerkte zich door zijn grote betrokken heid en collegialiteit. Collega's en oudcollega's hebben goede herinneringen aan de tijd dat zij met Albert hebben samengewerkt. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar echtgenote, kinderen, kleinkind, verdere familie en vrienden. Directie, medewerkers Sociale Verzekeringsbank, Vestiging Breda Verdrietig en verslagen vernamen wij dat in zijn woonplaats Paramaribo plotseling is overleden onze vader en opa P.C.Sterkens Piet Ginneken 31-03-1941 Paramaribo 16-07-2009 Voor altijd in ons hart Goes Petra Eduard Vermaas- Sterkens Linda Martin Minderhout- Sterkens Edwin Sonja Sterkens- JCorsuizen en kleinkinderen correspondentie adres: Fam. Minderhout-Sterkens R.Schumanlaan 49 4463 BD Goes Wij zijn geschokt door het plotselinge overlijden van Eneida Valéria de Figueiredo Andrade echtgenote van onze medewerker Hans Bliek Wij wensen Hans, Laurens, Danilo en familie veel sterkte toe. Directie en medewerkers Cargill, Sas van Gent Diep bedroefd hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Eneida Valéria de Figueiredo Andrade echtgenote van onze collega Hans We willen Hans, Laurens, Danilo en overige familie heel veel sterkte toewensen om dit verlies te dragen. Namens de collega's QA/QC laboratorium Cargill, Sas van Gent Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medewerker, de heer A.M. Goudzwaard op de leeftijd van 54 jaar. De heer Goudzwaard heeft ruim 23 jaar bij het Marinebedrijf gewerkt. Het laatst in de functie medewerker lassen en branden van de afdeling scheepsconstructie staal. Wij wensen zijn partner, kinderen en kleinkinderen veel sterkte en kracht toe om dit verlies te verwerken. De algemeen directeur en medewerkers Marinebedrijf Den Helder Wij zijn diep geschokt door het overlijden van onze collega Ad Goudzwaard Wij zullen Ad als een zeer gewaardeerde en fijne collega missen. Ons medeleven gaat uit naar Willy, kinderen en klein kinderen en allen die hem dierbaar waren. Collega's Marinebedrijf Scheepsconstructie staal Herfst Het laatste blad viel van de tak Er zal geen nieuwe meer groeien De tak sterft af, net als het blad En nimmer zal hij meer bloeien Bedroefd en toch dankbaar dat aan zijn lijden nu een einde gekomen is, deel ik u mede dat na een langdurige ziekte, die hij op bewonderenswaardige wijze heeft gedragen een einde is gekomen aan het leven van mijn lieve man Gerardus Achilles Matthijs echtgenoot van Louisa Dorothea Blaakman in de leeftijd van 82 jaar. Oostburg: L.D. Matthijs - Blaakman 17 juli 2009 Weststraat 21 4501 JE Oostburg De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op woensdag 22 juli om 10.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Alleen schriftelijke condoleance Geen bezoek aan huis. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn schoonzuster en onze tante Jacomina Provoost-Geertse Domburg: S. Bogers-Provoost Vlissingen: P.L. Harthoorn-Bogers P.L. Harthoorn Kinderen en kleinkinderen Verdrietig zijn we door het overlijden van mijn zwager en onze oom Piet Wetsteijn We zullen zijn vriendschap missen. P. Sulsters Neven en nichten Goes, 16 juli 2009 De heldenmoed van helden die doet het altijd goed hoewel men veel te zelden spreekt van heldinnen-moed. Met droefheid geven wij u kennis, dat in alle rust van ons is heengegaan onze lieve Corrie Cornelia Schaap A 27 mei 1915 te Huizen t 13 juli 2009 te Zierikzee Nick Simon Henkt Gees t Zierikzee, zorgcentrum "De Wieken" Correspondentieadres: Rollandthof 57 4301 KH Zierikzee Maandag 20 juli zal er om 11.30 uur een korte samenkomst worden gehouden in de kapel van de algemene begraafplaats "Crooswijk", Kerkhoflaan 1/5, te Rotterdam. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben. Dag Henk Aan onze lange vriendschap kwam veel te vroeg een eind. Bram

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 42