'luxueus wonen in Goes' N C H iggw R www. villavalckcnl Villa Valcke: Locatie, locatie en locatie. Het zijn de drie belangrijkste dingen waar je op moet letten bij het aanko pen van een huis. Dat geldt zeker voor Villa Valcke, een nieuw kleinschalig complex met tien luxe ap partementen aan de Jacob Valcke straat in Goes. 44 I Zaterdag 18 juli 2009 ars Dat Goes een aantrekkelijke locatie is om te wonen, is genoeg zaam bekend. Minder bekend is wellicht de ligging van Villa Valcke in de gemeente. Namelijk aan de rand van het stadscen trum, vrijwel op 'kruipafstand' van het station en winkelcentrum Schuttershof. Binnen drie minuten lopen sta je hier in hartje Goes. Het is ook de plek waar de Veste zich tussen de bestaande woningen en bomenpartijen slingert. Het nieuwe complex is omringd door weelderige begroeiing en water, met alle stede lijke voorzieningen binnen handbereik. Juist deze combinatie van stads wonen in een rustige parkachtige omgeving is tegen woordig zo geliefd. Statig Als je aan de Veste bouwt, moet dat een bepaalde uitstraling hebben. De 'villa' wordt onder architectuur gebouwd, in een stijl die aansluit op de aanwezige majestueuze landhuizen met ruime overstekken en grote ramen. "Veel mensen zouden dit als 'jarendertigstijl' type ren, maar ik noem het liever statig en passend in de omge ving", aldus Wim Dodmond van makejaardij Het Nieuwbouwhuis. Kopers mogen wat hem betreft hoge verwachtingen hebben bij dit project. "Met oppervlakten variërend van 125 tot 260 m2 spreek je niet zomaar van appartementjes. De bewoners krijgen heel veel vierkante meters voor hun geld. De appartementen, die vrijwel allemaal gelijkvloers zijn, beschikken over een ruim- balkon of tuin; sommige hebben zelfs meerdere buitenruimtes. Een voordeel voor kopers is dat ze mogelijkheid krijgen om individuele woonwensen te realiseren. Een hoogwaardige af werking en een overkapte privé-parkeerplaats op eigen terrein zijn onderdeel van de geboden luxe." Villa Valcke zal bij een brede doelgroep aanslaan, verwacht Dodmond. "Luxueus wo nen tussen stad, water en groen, op een plek die echt uniek is - daar is steeds meer belangstelling voor in Nederland." Voor meer informatie kunt u terecht bij Het Nieuwbouwhuis, telefoon 0113 - 27 19 77. Luxe 3- tot 5 kamerappartementen van 125 m2 tot 260 m2 Kleinschalig complex in de binnenstad van Goes Luxe keuken en sanitair Eigen berging en privé parkeerplaats Koopsommen vanaf 422.000,- v.o.n. IVim Dodmond makelaars in niéuw wonen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 128