Investeren in vastgoed? 40 I Zaterdag 18 juli 2009 "Nu is de tijd van bewust leven. A/leer dan ooit voelen wij de behoefte intens te leven, onze vrije tijd in te vullen met bijzondere momenten, inspirerende ervaringen en verrassende ontmoetingen." Misschien niet de meest voor de hand liggende introductie van een vastgoedproject. Wel vertelt het in essentie wat men mag verwachten van een grand hotel aan de Zeeuwse kust, dat echt iets nieuws wil brengen - voor de particuliere en de zakelijke hotelgast. Tegen de glooiing van het duin in Burgh-Haamstede realiseert DPP Vastgoed Groep BV het Grand Hotel Ter Duin Burgh- Haamstede, Hogeweg 55. Een luxueus hotel-congrescentrum met 89 suites, 24 appartementen, een 4 sterren hotel-restau rant en 8 congresruimtes. Een markant gebouw op een unieke locatie: 18 kilometer strand, duinen en de grootste bossen van Zeeland. Of men hier nu koopt om zelf tijd aan de Zeeuwse kust door te brengen of om te profiteren van inkomsten uit verhuur: voor wie waardevast wil investeren, is nu het moment. Door de eeuwen heen is een Zeeuws 'buiten' altijd een rijk bezit geweest. En dat is het nog altijd. In de Westhoek van Schouwen vindt men de ideale ambiance om op niveau te genieten van zon, zee en zilte zaligheden. Investeren in deze unieke omgeving van nationale parken, duinen en pittoreske dorpsgezichten heeft zich bewezen als een stabiel en aantrekkelijk alternatief voor beleggingen. Voldoende voor DPP Vastgoed Groep BV om voor de eerste 5 jaar een nettorendement van 7% op uw investering in de koopsuites te garanderen. Juist nu. Koos Schreuder Directeur Sinke Komejan Makelaars Op 10 en 11 juli 2009 ging de verkoop van start. Vanaf dat moment zijn er bijna 25 eenheden verkocht. Heeft u deze verkooppresentatie gemist? Dan nodigen wij u van harte uit voor de volgende presentatie op zaterdag 25 juli a.s. tussen ïi.oo en 15.00 uur in restaurant Molenberg, Hogeweg 53, 4328 PB Burgh-Haamstede naast de locatie van het toekomstige Grand Hotel Ter Duin Burgh-Haamstede). 89 suites tot 50 m!, v.a. 89.000,-„<i. mw 24 appartementen tot 130 m', v.a. 269.000.- *,1.u» Ruime mogelijkheden eigen gebruik bij verhuur 4-Sterren Grand Hotel Fitness/wellness Meer informatie kunt u vinden op de website: www.grandhotelterduin.nl of u kunt contact opnemen met Sinkë Komejan Makelaars 0111-451500. Toch is Grand hotel Ter Duin Burg-Haamstede vooral ook onderscheidend door de frisse kijk op gastvrijheid. Hier komt men niet zomaar een congres bijwonen, overnachten of dineren. Hier wordt men geraakt met eerlijke streek producten, een oorspronkelijke ambiance en oprechte aandacht. Om ongemerkt te worden verleid nog een dagje te blijven, of nog eens terug te komen bij een andere gelegenheid. Elk moment, elke dag van elke maand wordt leven beleven in Grand Hotel Ter Duin Burgh-Haamstede. Grand Hotel II- llf; BURGH-HAAMSTEDE De architectuur van Grand Hotel Ter Duin Burgh-Haamstede is monumentaal met een knipoog naar 'art nouveau' - de tijd dat Zeeland het trefpunt was voor de avant garde in de kunst. In de gevel maar ook in het interieur speelt het Grand Hotel op haar eigen wijze met het Zeeuwse licht. De sfeer in de verdiepte lounge wordt gecreëerd met boven lichten en de riante appartementen (tot 130 mJ) en suites (tot 50 m2!) vangen het zonlicht via de balkons met uitzicht op de aangrenzende golfbaan of het open binnen-carré. De exploitatie komt in handen van het management van hotel-congrescentrum De Zeeuwse Stromen in Renesse. De unieke horecavisie voor Grand Hotel Ter Duin Burgh- Haamstede is ontwikkeld in De Zeeuwse Stromen, waarbij personeel wordt uitgedaagd het begrip gastvrijheid van binnenuit uit te dragen. Dat gasten dit merken en waar deren blijkt uit de hoge bezettingsgraad en het feit dat het hotel werd uitgeroepen tot ANWB Kampioen hotel 2003 en Kampioen congreshotel 2005.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 124