IJ fV /Openings Aktie 1 Openings Aktie 2 bbo Segeersstraat 70 4331 JP Middelburg 0II8 - 870 000 Zaterdag 18 juli opent Zeelands leukste winkel voor jonge gezinnen! Kom langs in onze winkel en maak kans op een tweetal geweldige openingsakties! Voel je goed! Win een Beautybehandeling bij Beautyline! sepnine mode cadeau mama café There's no love like Beebielove... www.proudmary.eu ESPRI' Op de gehele zomercollectie van Queen Mum 25 korting! 8 I Zaterdag 18 juli 2009 Nieuw in Middelburg: een winkel met zwangerschapsmode en mama café! MIDDELBURG Zaterdag 18 juli opent Zeelands leukste winkel voor jonge gezinnen. Proud Mary heeft een ruime keus in positiemode en vele leuke kraamcadeau's. In hetzelfde pand is het mama café gesitueerd: een ruimte waar jonge gezinnen hun baby kunnen voeden en verschonen onder het genot van een kopje koffie of thee. r;/' Mama café Naast de winkel biedt Proud Mary plaats aan het mama café, een zelf bedacht concept ontstaan uit eigen behoefte. Het idee van het mama café is jonge gezinnen tijdens hel winkelen een plaats te bieden om in alle rust hun baby te voeden en te verschonen. Onnodig te zeggen dat alles daarop ingericht is: zo is alles gelijkvloers. Geen gedoe met jc baby op een trapje naar een toilet. Er is een commode om je baby veilig en hygiënisch te verschonen, een magnetron voor het opwarmen van een flesje of hapje en er is een plekje om discreet borstvoeding te geven. Uiteraard is ook gedacht aan de oudere broertjes of zusje die mee komen. Speciaal voor hen is er een leuke speelhoek waar van alles te doen is. Met het mama café voorziet Proud Mary in een behoefte die nog niet beschikbaar is in Middelburg. Wie is Proud Mary? Allereerst is Proud Mary natuurlijk de trotse moeder in wording. En trots zijn ook de oprichters erachter. Natalie Nieuwdorp en Margreet Geschiere, beiden moeder en geboren Middelburgers. Natalie is moeder van twee kinderen en had vooral het gemis ervaren van het kopen van leuke kleding in de buurt en daarna de ergernis van het verschonen tijdens het winkelen. Margreet was zwanger in Singapore en ondervond daar de luxe van alle baby verschoonruimtes in de winkel centra en de kindvriendelijke winkels. Eenmaal terug kwamen de schoonzussen tot het idee van het opzetten van Proud Mary. Spetterende openingsaktle! Speciaal voor de opening pakt Proud Mary groots uit. Alle zwangere vrouwen maken bij elke aankoop kans op een beauty behandeling. Bovendien kan iedereen die iets koopt uit de collectie kraamcadeau's kans maken op een setje babykleding. ■N Ma neei Rj ^Lao&fr Wocwlsttaal MwttfrBomg. - 0118-623051 www.beautyniatch^^ Openingstijden Maandag: gesloten Dinsdag: 9.30 - 17.30 uur Woensdag: 9.30 - 17.30 uur Donderdag: 9.30 - 17.30 19.00 - 21.00 uur Vrijdag: 9.30 - 17.30 uur zaterdag: 9.30 - 17.00 uur Win een setje babykleding van het merk beebielove! beebielove Kijk voor de aktievoorwaarden op onze website: www.proudmary.eu Wij voeren de volgende merken: O maternity ueert mum Met de komst van Proud Mary heeft het pand op de hoek van de Hout kaai en de Segeersstraat haar winkelfunctie weer terug. Zwangerschapskleding In de winkel wordt positiekleding verkocht voor de zwangere vrouw die er ook in deze fase van haar leven modieus en verzorgd uit wil blijven zien. De kleding was al te koop, maar in Zeeland was er nog geen adres met zo'n ruime keus als bij Proud Mary. Er is gekozen voor drie modemerken zodat iedere vrouw zeker zal slagen. Noppies is een merk van eigen bodem, dat irymiddels internationaal verkocht wordt. Naast de gewone collëctie bieden zij ook tal van basics waaronder hét onmisbare kledingstuk: de jeans, shirts met lange en korte mouw en tops en vestjes. Alles van prima kwaliteit. Esprit behoeft geen nadere intro ductie en heeft een collectie met dezelfde uitstraling als de reguliere kleding. Als derde merk heeft Proud Mary het Nederlandse label Queen Mum ingekocht. Een trendy collectie uitgevoerd in mooie prints en stoffen. Kraamcadeau's Met een ruime collectie kraam cadeau's is de winkel ook zeer toe gankelijk voor iedereen die op zoek is naar een leuk cadeau voor een baby. Zo kun je er de babykleding van het merk Beebielove kopen, een vrij nieuw merk dat nog niet verkocht werd in Middelburg. Hun collectie bestaat uit kleding van zachte materialen met originele details. Naast kleding kun je bij Proud Mary ook terecht voor leuke cadeau's voor de pasgeboren baby. Men heeft bij het inkopen altijd in gedachten gehouden of je er echt wat aan hebt, niet de zoveelste knuffel op rij maar een fijne serie artikelen die functioneel en origineel zijn. De meeste merken worden nog niet in Middelburg verkocht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 100