Familiebe OvsrJstlsn 24 Zaterdag 17 juli 2009 kiik00k°P fTl9nSeoi1nq.nl Ps 7 08:5 'Hemelhoog is uw liefde tot aan de wolken reikt uw trouw' Onverwacht is van ons heengegaan onze lieve moeder en vrouw die altijd voor ons klaar stond. Je hebt altijd goed voor ons gezorgd en ons heel veel vreugde gegeven. Eneida Valéria de Figueiredo Andrade echtgenote van Hans Bliek Recife (Brazilië), 30 december 1958 Terneuzen, 15 juli 2009 Hans Bliek Laurens Danilo Helvécio Vaz Andrade Santos - Alcaly de Figueiredo Vaz Andrade Evelyn - Antonio Helvécio-Simone Alexandre-Jaci en kinderen Correspondentieadres: Bachlaan 118 4536GE Terneuzen De afscheidsdienst, waarvoor u vriendelijk wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden in de Evangelische kerk 'De Kandelaar', van Cantfortstraat Terneuzen om 13.30 uur op dinsdag 21 juli 2009. Aansluitend is de begrafenis op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat Terneuzen. Daarna kunt u de familie condoleren in gebouw 'De Kandelaar'. Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 20 juli van 19:00-20:00 in uitvaartcentrum 'de Ridder', Hugher- sluys 22 Terneuzen, en vlak vóór de afscheidsdienst. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze collega, tevens OR-lid Henk Coppoolse Henk heeft ruim 25 jaar bij ADZ gewerkt. Wij zullen hem missen en wensen zijn familie veel sterkte toe. Medewerkers, directie en ondernemingsraad van ADZ, Viissingen Als het leven lijden is, komt de dood als een vriend. Gekomen 'tot de leeftijd der sterken is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze moeder, schoon moeder, oma en overoma Caroline van dér Linden-van Roosmalen Carla Zij overleed in de leeftijd van 86 jaar. Jan f en Diana Laurens en Cindy Merlijn, Anna Marie-José t Leo en Ine Joost en Aleksandra Max Steffen Marie-Louise en Arie t en Jan Iris en Matthijs Cato Thijs en Anne-Marije Hulst, 15 juli 2009 Correspondentie-adres: Zeildijk 49,4561 SH Hulst U kunt afscheid nemen van Carla in de rouwkamer van DELA, locatie de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op maandag 20 juli van 9.45 tot 10.15 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 20 juli om 11.00 uur in de Basiliek H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst. Samenkomst in de kerk vanaf 10.45 uur, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de kerkdienst is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de kerk. De crematiedienst zal aansluitend in besloten kring plaats vinden. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Afscheid nemen doet zo 'n pijn toch vonden we het fijn, om tot het laatste moment bij je te zijn. Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn onvergetelijke en vooral dappere lieve vrouw, onze moeder en oma Maria Anna Kengen-Nijmeijer Mies A Amsterdam, 26 mei 1929 f Viissingen, 16 juli 2009 Middelburg: Jan Kengen Leiden: Rob en Frouke Tornds Manuel Annemarie ter Haar Viissingen: Ellen en Peter Evy Kirsten «S4 Diego A. Coortestraat 24 4356 DL Middelburg Mies is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen dinsdag 21 juli van 12.00 tot 12.30 uur. De crematieplechtigheid zal aansluitend om 13.00 uur gehouden worden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. je handen hebben voor ons gewerkt, je hart heeft voor ons geklopt, je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve echtgenoot, onze zorgzame vader, schoonvader en lieve opa Josephus Gerardus Malcontent foos echtgenoot van Agnes de Rijk Hij overleed in de leeftijd van 87 jaar. Terhole: A.C. Malcontent-de Rijk Terhole: Wies Hulst: Joen Nancy, Mendy, Jordi Kloosterzande: Paul en Marianne, joris en Jessica, Dennis, Very Rijsbergen: Marij en Frans, Menno, Thomas, Jasper Veldzicht, 15 juli 2009 Notendijk 66,4583 SXTerhole De uitvaart zal plaatshebben op maandag 20 juli 2009 om 10.30 uur in de parochiekerk v.an de H.Gerardus Majella te Terhole, aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de van der Maelstedeweg te Hulst. Afscheid nemen van Joos is mogelijk op zondag van 19.00-19.30 uur in het uitvaartcentrum, van der Mael stedeweg 102b te Hulst. Graag schriftelijke condoleance. Liever geen bezoek aan huis. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Je hebt ons veel liefde gegeven en stond altijd heel sterk in het leven Toen kwam er een andere tijd, het werd een moeilijke strijd Je hebt het als een moedig man gedaan Maar nu moeten we je laten gaan. We zullen je allemaal heel erg missen Lieve opa, rust zacht Joris, Dennis, Very, Menno, Mendy, Thomas, Jasper, Jordi Dan mag mijn ziel uw heil ervaren en dankbaar ruisen alle snaren. Psalm 45 berijmd. Rustig en vredig is ingeslapen mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Anna van der Slikke-Verschuure Wolphaartsdijk, 12 januari 1925 Goes, 14 juli 2009 Onze dank gaat uit naar het personeel van woning 4.01 van 'Ter Valcke' voor de liefdevolle verzorging. Goes: M.D. van der Slilcke Maarssen: Mattie van der Slikke Ed Hofstra Edwin, Ronald 's-Heer Arendskerke: jan van der Slikke Matty van der SI ikke-van Dam me Arjan en Rianne, Daniël en Sandra, Jan-Pieteren Alice, Christian, Naomi Rucphen: Ineke Marks-van der Slikke Cor Marks Andrea en Rob, Suzanne en Alexander, Renée, Esther Goes: Peter van der Slikke Hedwig van der Slikke-Burger Johanneke en Arthur, Ariana, Jeske en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Graaf Adolfstraat 41 4461 TD Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 18 juli van 16.30 tot 17.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats)te Goes. De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uitge nodigd, zal worden gehouden op maandag 20 juli om 13.45 uur in de 'Oosterkerk', ingang via de J.D. van Melle- straat te Goes. Voorafgaand aan deze dienst is er van 13.00 tot 13.30 uur gelegenheid tot condoleren. Aansluitend zal om plm. 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid om samen te zijn in bovengenoemde kerk. Bedroefd om zijn afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn arbeidzaam leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat na een kortstondige ziekte van ons is heengegaan onze lieve vader,- schoonvader en opa Pieter Roelof Wetsteijn weduwnaar van Jozijna Anna Sulsters 12 september 1921 16 juli 2009 Lodewijk en Ada Wetsteijn Nel Wetsteijn en Jaap van Gulik Wouter en Eveline Joris Nadia Correspondentieadres: Pauwhoekstraat 69 4365 AP Meliskerke De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 20 juli om 13.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Intens verdrietig zijn wij dooi- het toch nog onverwachte overlijden van onze broer, zwager en oom Adriaan Meulmeester Viissingen: Marie Viissingen: Rinie en Rines Viissingen: Daan en Ineke Schagen: Gerard en Gerda Middelburg: Gerda en Piet Serooskerke (w): Jan en Adriana Neven en Nichten Viissingen, 15 juli 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 26