Borsele Zomerconcerten Urker Mannen Ensemble LEZERSEMTRA PZC LEZERSEMTRA PZC KIES GROENE STROOM Drie spannende thrillers 40 I Donderdag 16 juli 2009 Via de PZC kunt u met voordeel één van deze concerten bezoeken. U ontvangt 7,50 korting per entreekaart. De normale prijs bedraagt 22,50 lezers van de PZC betalen €15,00 per persoon. Tevens ontvangt u per twee bestelde kaarten gratis de DVD "De Storm" Bestellen: Via 0525-684819 ovv actiecode PZC77 Via www.urkermannenensemble.nl invoeren bij actiecode PZC77 Via de bon Het bekende Urker Mannen Ensemble maakt onder leiding van dirigent Pieter Jan Leusink weer een tournee door heel Nederland. In Zeeland staan een aantal prachtige concerten op de agenda. Het programma brengt klassieke kerkmuziek, bekende Amerikaanse spirituals en popu laire werken waaronder Napolitaanse en Keltische liederen. Kortom; Een zeer breed klassiek programma dat met enorme passie wordt gebracht. Met medewerking van de bekende organist Martin Mans. BESTELBON Stuur de bon kosteloos op naar: UME, antwoordnummer 170, 8070 VK Elburg VOORLETTERS VOORNAAM NAAM OM OV ADRES POSTCODE PLAATS TELEFOON x kaarten a €15,- za 11 juli x kaarten a €15,- za 11 juli x kaarten a €15,- za 15 aug Magdalenakerk Goes 15.00 uur Jacobskerk Vlissingen 19.30 uur Oostkerk Middelburg 19.30 uur U ontvangt uw bestelling incl. factuur thuis. Andere reducties n.v.t. Excl. verzend- en administratiekosten. N.v.t. op reeds gekochte kaarten De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. gemeente - Ontwerp bestemmingsplan "Oostgaarde" Burgemeester en wethouders van Borsele maken op grond van artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening bekend, dat met ingang van 17 juli t/m 27 augustus 2009 het ontwerp bestemmingsplan "Oostgaarde" voor een ieder ter inzage ligt. Inhoud ontwerp bestemmingsplan In maart 2009 is het voorontwerp bestemmingsplan in de inspraak gebracht. Van de inspraak is een rapport opgesteld dat als bijlage is toegevoegd aan de toelichting op het ontwerp bestem mingsplan. Daarnaast is het plan voorzien van commentaar in het kader van het wettelijk voor overleg. Het plan omvat een juridisch planologische regeling die voorziet in de bouw van circa 95 woningen gelegen aan de oostzijde van 's-Gravenpolder, grenzend aan de Magnoliastraat, Lavendelstraat en Ligusterstraat. Het plangebied heeft een oppervlakte van ongeveer 7,3 ha. Het plan wordt ontsloten via de Magnoliastraat. Daarnaast zijn er ook aansluitingen op de Lavendelstraat en de Kamperfoeliestraat. De aansluiting op de Ligusterstraat is komen te verval len t.ov. het voorontwerp bestemmingsplan. Het plan is opgedeeld in 6 gedeelten, ieder met een verschillende beeldkwaliteit. Het plan krijgt verschillende woningbouwcategorieën, namelijk: vrijstaande, 2/1 kap, rij- en patiowoningen. Tot het bestemmingsplan behoort ook een gedeelte van de woningen gelegen aan de westzijde van het plan. Het gaat om een gedeelte van de woningen aan de Ligusterstraat, Lavendelstraat, Magnoliastraat en Seringestraat. Deze woningen zijn in het plan opgenomen in verband met de aankoop van een strook tuingrond door verschillende bewoners. Terinzagelegging Het ontwerp bestemmingsplan "Oostgaarde" ligt ter inzage in het gemeentehuis van Borsele, Stenevate 10 in Heinkenszand. Het gemeentehuis is geopend van maandag t/m vrijdag van 8.30 uur tot 12.30 uur. Het ontwerp bestemmingsplan en het concept raadsvoorstel zijn ook te raadple gen via www.borsele.nl/bestemmingsplan. Gedurende de termijn van terinzagelegging is het mogelijk dat er nog aanvullende relevante stukken en gegevens over het plan ter inzage worden Zienswijzen Tijdens de termijn van terinzagelegging kan een ieder naar keuze schriftelijk of mondeling een zienswijze naar voren brengen over het ontwerp bestemmingsplan bij de gemeenteraad van Borsele, Postbus 1, 4450 AA Heinkenszand. Voor het naar voren brengen van een mondelinge zienswijze dient u uiterlijk één week voor het einde van de terinzagetermijn contact op te nemen met de afdeling Ruimtelijke Ordening en Milieu op (0113) 238425 voor het maken van een afspraak. Heinkenszand, 16 juli 2009 gemeente - Borsele Ontwerp beeldkwaliteitseisen bebouwing "Oostgaarde" en Ontwerp Subsidieverordening "Zonnig wonen in Oostgaarde" Burgemeester en wethouders van Borsele maken bekend dat met ingang van 17 juli t/m 27 augustus de navolgende stukken voor een ieder ter inzage liggen. A. Ontwerp beeldkwaliteitseisen bebouwing "Oostgaaarde" De beeldkwaliteitseisen vormen een aanvulling op de Wel standsnota en fungeren als communicatiemiddel en toetsings kader bij, onder meer, aanvragen om bouwvergunning. B. Ontwerp Subsidieverordening "Zonnig wonen in Oostgaarde" De verordening biedt de mogelijkheid voor eigenaren/bouwers van nog te bouwen woningen in het bestemmingsplan "Oost gaarde", subsidie aan te vragen tot een maximum van 2800,- per woning voor het aanbrengen van een zogenaamde "Photo Voltaisch" zonnepaneel. Terinzagelegging De ontwerp beeldkwaliteitseisen bebouwing "Oostgaarde" en de ontwerp Subsidieverordening "Zonning wonen in Oostgaarde" liggen ter inzage in het gemeentehuis van Borsele, Stenevate 10 in Heinkenszand. Het gemeentehuis is geopend van maan dag t/m vrijdag van 8.30 uur tot 12.30 uur. De documenten zijn ook te raadplegen via www.borsele.nl/bestemmingsplan. Gedurende de termijn van terinzagelegging is het mogelijk dat er nog aanvullende relevante stukken en gegevens ter inzage worden gelegd. Zienswijzen Tijdens de termijn van terinzagelegging kan een ieder naar keuze schriftelijk of mondeling een zienswijze naar voren bren gen over de ontwerp beeldkwaliteitseisen bebouwing "Oost gaarde" of de ontwerp Subsidieverordening "Zonnig wonen in Oostgaarde" bij de gemeenteraad van Borsele, Postbus 14450 AA Heinkenszand. Voor het naar voren brengen van een mondelinge zienswijze dient u uiterlijk één week voor het einde van de terinzagetermijn contact op te nemen met de afdeling Ruimtelijke Ordening en Milieu op (0113) 238425 voor het maken van een afspraak. Heinkenszand, 16 juli 2009 Benieuwd naar de opbrengst? De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden kijk en vergelijk op www.groenestroomjagraag.nl Mediawijzer met de krant Gebruik de krant en onze lesopdrachten gratis in uw les! op www.krimtindeklas.nl Urenlang leesplezier Exclusief toppakket spannende boeken van bestsellerau teurs. Meer dan 1000 pagina's spannend leesplezier, voor thuis of op vakantie. Paniek van Jeff Abott Geleende tijd van Harlan Coben Tot stof vergaan van Kathy Reichs Lezersprijs 21,- exclusief 4,95 verzendkosten. Voor meer informatie en levertijden zie webwinkel. Bij vragen belt u de Klantenservice: 0900 - 20213 52 0,45 per gesprek). H bestelsr opwww.pzc.nl/webwinkel BON SPANNENDE THRILLERS PAKKET Hierbij bestel ik; (aantal) x 'Spannende Thrillers' 21,- per pakket van drie boeken VOORLETTERSVOORNAAM NAAM OM OV GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckaroo Payment Service om in opdracht van Wege ner Nieuwsmedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. Bank-/girorekening Handtekening Exclusief verzendkosten 4,95. Stuur de volledige in blokletters inge vulde bon in een envelop naar de Webwinkel, o.v.v. 'SpannendeThrillers', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u"nadere informatie aan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 84