Wat blijft is de emotie.. ö-Q-m familieberichten Familieberichten (11ensenLinq.nl Colofon Familieberichten ■yt opzegaienst De Uitvaart Informatie Hulplijn Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant 28 Donderdag 16 juli 2009 kijk ook op "Als eens mijn eigen adem stokt dan draagt mij uw muziek. L.v.d..K. lied 446. Verdrietig hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve en zorgzame moeder, oma en omi, die na een lang, werkzaam en veelbewogen leven is overleden. Anthonina Karman-Zeevaart weduwe van Adriaan Karman -V Krabbendijke, 4 oktober 1917 t Goes, 14 juli 2009 Ineke en Adrie Geene-Karman Ellian en Ruud Noah, Lèvi, Zara Arjen Mare en Rianne Marijke en Leen Diepenhorst-Karman Michiel en Cathrien Floortje, Gijs Martijn en Christien Paul Conny en Jeroen Jebbink-Karman Florian en Rogier Evelijn De zeer bijzondere verzorging door de medewerkers van unit 'De Merel'van 'Randhof heeft grote indruk op ons gemaakt. Correspondentieadres: Papeweg 46,4471 BH Wolphaartsdijk Onze moeder is opgebaard in haar eigen kamer nr.32 in 'Randhof', 's-Heer Elsdorpweg 18 te Goes, waar u nog even bij haar kunt zijn op vrijdagavond 17 juli tussen 19.00 en 20.00 uur. U bent welkom om samen met ons afscheid van haar te nemen in een dienst van Woord en Gebed, op zaterdag 18 juli om 11.00 uur in de 'Oosterkerk' ingang J.D. van Mellestraat te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Goes. Hierna is er gelegenheid de familie te condoleren in de 'Oosterkerk'. Langzaam van mij weggegleden, mijn dierbare oma Ellian en Ruud Dag lieve omi Noah, Levi en Zara JHS Wij danken u heel hartelijk voor de belangstelling en het medeleven na het overlijden van onze moeder, oma en kleinoma Martina Bolle Wij zullen haar nooit vergeten. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Sirjansland, juli 2009 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden ejpuWr telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailo'pdfacfitkrijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v."telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsrpedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl ■-1 fêl (Tlensenlina.nl Met Mensentinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aon talloze instanties doorgeven. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Kan ik een roüwreportage laten maken? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Telefoon: 0800 - 44 44 000 Email: lnfo@scu.nu Website: www.scu.nu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 58