Familieberichten 26 I Donderdag 16 juli 2009 kük ook op m fï)9ns9n[jnq n[ Langzaam ben je van ons weggegleden, elke dag een beetje meer. Telkens werd je weer iets ontnomen, de man van vroeger was je niet meer. Wij zagen heel goed je stille verdriet, maar helpen konden we je niet. Het is een gemis, een stille pijn, dat je nooit meer bij ons zult zijn. Na een leven van werken en zorgen voor ons hebben we met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn dierbare man, onze lieve vader, schoonvader, opa, broei en zwager Albertus Johannes Romijn Albert Middelburg, 19 februari 1929 Middelburg, 14 juli 2009 Middelburg: Rie Romijn-Huiszoon Snoopy Si* Middelburg: Levien en Floor Middelburg: Albert en Lisette Bas Goes: Gerrit t en Corry Hoek: Dries en Ria 1. Postkwartier 82 4333 EH Middelburg De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op zaterdag 18 juli a.s. om 13.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zullen we hem daar begraven. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in rouwcentrum 'Middelburg'. Buitenhovelaan 1. Liever geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Weinig nemen en veel geven, nooit klagen altijd dragen, altijd hartelijk warm. De koffie klaar en je deur stond voor iedereen open. Maar nu vandaag ging je van ons heen en is je deur gesloten. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, groot moeder en overgrootmoeder Alina Maria Aerssens weduwe van Isaac Cornelis de Ruijsscher geboren te IJzendijke op 6 maart 1922 overleden te Terneuzen op 13 juli 2009 Sluis: Piet de Ruijsscher Taroena, Maurice en Hayden Shabira, Liza, Chelsea en Senna Sas van Gent: Carla en Frank Mechelinck-de Ruijsscher Ingeborg, Arthur, Michael en Corné Daniël, Cindy en C? Oostburg: Wilfried en Jolanda de Ruijsscher-Boogaard Patrick 13 juli 2009 Correspondentieadres: Schorpioen 20,4501 HB Oostburg Gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg op vrijdag 17 juli om 19.00 uur. De crematieplechtigheid, waarbij u beleefd wordt uitge nodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 18 juli a.s. om 11.00 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condo leren in de hal van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. "de Heer is mijn Herder" Psalm 23 Verdrietig, omdat zij niet meer bij ons is, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame moederen oma Martje Willemsen-Puister Wel Thuis 14 juni 1923 14 juli 2009 Middelburg: Kees en Tannie Willemsen-de Nood Robin Arwin Middelburg: Henk en Sari Willemsen-de Grip Marco en Merel Jacqueline Stefan Maris ka Jacob Magnusstraat 10 Middelburg Correspondentie adres: Gerrit van der Veenstraat 26 4333 AT Middelburg Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, donderdag 16 juli om 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 17 juli om 14.00 uur in het Kerkcentrum "De Hoeksteen", Roozenburglaan 22 te Middelburg. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 13.00 tot 1 3.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis om 15.00 uur plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de aula van de begraafplaats. Een woord van dank gaat uit naar de verpleging van het Gasthuis afdeling Watertoren. Bedroefd zijn wij omdat onze geliefde Oom Albert is overleden. Middelburg: Eric en Petra Sander, Ewoud Philippine: Annemarie en Marnix Meivin, Sven, Esmee Een mengeling van pijn en tranen, met af en toe een sprankje hoop. Gedreven dooreen sterke wilskracht, hoewel het einde nader sloop, je gedachtenis zal altijd blijven, te vroeg ben je van ons heen gegaan. We houden van je en zijn je dankbaar, voor alles wat je hebt gedaan. Bedroefd delen wij u mede dat, in het bijzijn van hen die hem dierbaar waren, van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader en opa Thomas Vermeulen Toni echtgenoot van Bernadette Faas V Hoek, 26-03-1941 L Hoek, 15-07-20.09 Hoek: Betty Vermeulen-Faas Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hoek, 15 juli 2009 Rozenlaan 10,4542 CV De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op maandag 20 juli om 11.00 uur in het crematorium van Terneuzen, aan de Bellamystraat 28c, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst in crematorium. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Toch nog onverwachts is van ons heen gegaan onze Pa en Opa Terneuzen: JackyenConny Gianny Terneuzen: Joyce en Michael Morayno Goes: Marina en Edi Thomas Jeffrey Matthijs Veel gelukkige jaren waren we samen, samen waren we één. Maar nu jij er niet meer benl, moet ik zonder jou verder dus alleen. Tot ons grote verdriet en met grote verslagenheid, geven wij u kennis van het onverwacht overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Adriaan Meulmeester ~Ad~ echtgenoot van Els Meulmeester-de Brabander in de leeftijd van 78 jaar. Vlissingen: E. Meulmeester-de Brabander Dovercourt (GB): Diane en Malcolm" Lieve Oma Bedankt dat u onze oma was, wij zullen u missen, Marco en Merel Jacqueline Stefan Mariska Dovercourt (GB) Vlissingen: Shirley Samuntha Michelle Linda en Jan Robin en Tess Ayesta 15 juli 2009 Joke Smitlaan 15, 4385 JK Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid yan Ad te nemen maandag 20 juli van 13.00 uur tot 13.15 uur in het uitvaartcentrum "Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.30 uur in het uitvaartcentrum een afscheidsbijeenkomst worden gehouden, waarna om 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in genoemd uitvaartcentrum. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. CfJ Geschokt zijn we door het plotseling overlijden van onze zwager en oom Ad Meulmeester Willem en Gerda de Brabander Neven en nichten Oma U was er altijd voor ons, deed altijd leuke dingen met ons. Wij willen u bedanken voor alles! Wij zullen u nooit vergeten Liefs, Robin Arwin "W Enige en algemene kennisgeving. Met al zij levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten'nemen van mijn broer, onze oom en familievriend Alex Wassink in de leeftijd van 72 jaar. Zeist: Ida en Wim (in herinnering) Michel Diana en Rob, Desirée, Denise Vlissingen: Nico en Trees Rob en Miranda, Mark, Michelle Vlissingen, 12 juli 2009 Corresponden de-adres Kritzingerlaan 57, 3703 TB Zeist De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. iM Aagtekerke, 15 juli 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 42