fïlensen Jnq.nl ÜVBfJyÜBf! 24 I Donderdag 16 juli 2009 kijk ook op »lï is?-, De laatste uren voor het einde, dan wordt die grote wereld klein, is plotseling alles onbeduidend, tot aan het laatste beetje pijn. Wat wij zo indrukwekkend vonden verliest zijn glansverliest zijn zin, maar achter de gesloten ogen, glanst een gigantisch groot begin. Toon Hermans Vol levenslust en overlopend van goede bedoelingen, heb jij je eigen eenzame strijd gestreden. Helaas kon jij onze uitgestoken hand niet accepteren. Wij nemen nu afscheid van onze pa, schoonvader, opa en pit Jan Bracké weduwnaar van Alice Robijn Hij overleed in de leeftijd van 89 jaar. Stekene: Lilian de Moor-Bracké ferry de Moor t Peteren Claudine, Rik, Jolien Elles en Maarten, Mieke, Thomas, Jonas De Klinge: Henny van Overmeieren-Bracké Roland van Overmeieren Tamara Angelo en Renate, Cédric Hulst, 14 juli 2009 Correspondentieadres: Willem van Saeftingelaan 34 9170 De Klinge Onze dank gaat uit naar het personeel van Blauwe hofke 61 voor de liefdevolle verzorging van onze pa,schoonvader, opa en pit. U kunt op vrijdag 17 juli van 18.00 tot 18.30 uur afscheid nemen van Jan in het uitvaartcentrum van DELA, v.d. Maelstedeweg 102b te Hulst. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 18 juli om 10.30 uur in de parochiekerk H. Johannes de Doper te Sint Jansteen, waarna de begrafenis volgt op de Rooms Katholieke begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de kerkdienst is er gelegenheid tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot persoon lijk condoleren achter in de kerk. Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze onvergetelijke en vooral dappere moeder, oma en over-oma Johanna Suzanna Kallemeijn-Lorier sinds 7 maart 1999 weduwe van Jacobus Kallemeijn 29 oktober 1918 t 14 juli 2009 Middelburg: Nellie van den Ouden-Kallemeijn (in herinnering) Peter van den Ouden Toos Huijbregtse Middelburg: Astriden Jacco Max Robin Helmond: Mare en Bianca Jarno Colijnsplaat: Jan Kallemeijn Jozien Kallemeijn-de Fouw Evelyn Middelburg: Willem Kallemeijn Addie Kallemeijn-van de Voorde Amsterdam: Wouter Rotterdam: Martine Correspondentieadres: P.W. Kallemeijn P.D. van Campenstraat 14 4336 AS Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 18 juli van 10.00 tot 10.30 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Aansluitend wordt er om 11.00 uur een herdenkings bijeenkomst gehouden in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Pa, dank om wat je was, ik vergeet je niet. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geef ik u kennis dat, na een kort stondig ziekbed, van mij is heengegaan mijn lieve vader jaap Priester weduwnaar van Betsie Molhoek In de leeftijd van 84 jaar. Rob Goes, 14 juli 2009 's-Heer Elsdorpweg 414461 WJ Goes De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 17 juli om 14.15 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om plm. 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van bovengenoemd rouwcentrum. Bij dag en nacht- bij zacht of luid zoals de dichters schrijven de zon gaat onder maar niet uit zo zal hij bij ons blijven. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Jaap Priester Freek Priester t Dies Priester t Rinus Priester t 's-Heer Hendrikskinderen: Mia Halik Goes: Mien Francke-Priester Bram Francke t Hardinxveld: Dien de Heer-Priester Gijs de Heer t Veere: Hans Priester Ida Priester-de Schipper Neven en nichten Heel bijzonder, heel gewoon gewoon een heel bijzondere man. Verdrietig stellen wij u in kennis dat geheel onverwacht is overleden mijn lieve broer, zwager en onze oom Henk Coppoolse Hendrik Marinus zijn passie was film en muziek in de leeftijd van 49 jaar. Vlissingen Wilma en Henny Nena en Erik Sara Vlissingen, 14 juli 2009 Correspondentieadres Gerbrandystraat 54 4384 NJ Vlissingen De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 18 juli om 9.45 uur in het uitvaartcentrum aan de van Dishoeck- straat 620 te Vlissingen. Voorafgaand is er van 9.15 tot 9.40 uur gelegenheid om afscheid te nemen. De begrafenis zal om 10.30 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Je hebt nu rust gevonden al is vol droefheid ons hart. Je lijden zien en niet kunnen helpen dat was onze grootste smart. Verdriet en dankbaarheid gaan samen nu wij afscheid nemen van Francien Van Engel "Tante Sien" echtgenote van Norbert NEYT Terneuzen, 10 augustus 1947 f Gent, 14 juli 2009 echtgenote van: Norbert NEYT, dochter en schoondochter van: Ma reel la WIJNE, Margriet DE WILDE, zus, schoonzus en tante van: Julien en Claudine PIETERS - VAN ENGEL, kinderen en kleinkinderen, Gilbert NEYT, Noël en Francine CRIEL - NEYT en kinderen, Christine NEYT en partner, kinderen en kleinkinderen, Correspondentieadres: Poeldijk 8, 4551GT Sas van Gent Onze moeder en oma is ingeslapen. Jacomina Provoost-Geertse 8-12-1918 t 14-07-2009 Hemrik M.P. de Koning-Provoost K.J. de Koning Bonaire P.W. Lagebaerd-Provoost P.D. Langebaerd Rotterdam Arjen Manon Utrecht Femke Matthijs Correspondentieadres: ftoordstraat 3,4357 AN Domburg Moeder ligt opgebaard in haar kamer in Zorgcentrum Simnia. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 18 juli om 11.15 uur in 't Schuttershof, Kanonweistraat 30 te Domburg. De begrafenis vindt aansluitend plaats op de algemene begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in 't Schutters hof. Een ieder die zich verbonden voelt met onze moeder en oma is hierbij van harte uitgenodigd. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen tijdens de uitvaartliturgie op ZATERDAG 18 juli 2009 om 10 uur in de parochiekerk van Assenede, waarna we haar te rusten leggen op de gemeentelijke begraafplaats. Indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, gelieve dit als zodanig te beschouwen. Uitvaarzorg advies Huis De Neve - www.huisdeneve.be

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 26