Dagtocht Volendam LEZERSEXTRA PZC De mooiste foto's op canvas LEZERSErTRA PZC conne» ion Inclusief lunch! Dinsdag 11 augustus 2009 lllllilll I illlll'IIIIWII'IIIIIIIIWIIIMIIII 3 verschillende formaten met unieke korting Voorkom bagage bijbetaling 8 Woensdag 15 juli 2009 Fietsen Scoort s «en nieuwe campagne om net tic-tser: m kedc-dand op c-ep actieveen uftdagence wijze te st;mo!eren. Bestel nu uw kortingsvoucher in de webwinkel van uw dagblad en ontvang binnen 2 werkdagen de voucher met een unieke kortingscode via uw e-mail. U kunt dan met behulp van deze kortingscode uw foto op canvas met 15% korting bestellen. Formaat doeken adviesprijs 30x40 cm 70x70 cm 80x60 cm 26,- 51,- 55,- €22,10 €43,35 €46,75 4 kbestelsnel op www.pzc.nl/webwinkel categorie winkelen. Bij vragen over de levering belt u met 'herinne ringen op linnen': 0348 - 47 39 84. Het is helaas niet mogelijk om uw bestelling telefonisch of per email door te geven. Volendam... Niet voor niets een dorp dat vanaf 1880 door beroemde schilders werd bezocht en vereeuwigd. Niet voor niets een dorp dat werd bezongen als de parel van de Zuider zee. Niet voor niets de naam van het dorp dat tot op de dag van vandaag wereldwijd tot de verbeelding spreekt van miljoenen toeristen. Ga heerlijk met lezers van uw dagblad naar het zon nige Volendam en geniet! Dagprogramma: Na vertrek vanuit uw opstapplaatsen wordt op weg naar Volendam gestoptvoor een kopje koffie met gebak. Vlak voordat wij Volendam bin nenrijden bezoeken wij de kaasboer waar u een heerlijk stukje kaas kunt proeven en kopen. Vervolgens door naar Volendam waar allereerst een warme lunch wordt gebruikt. Aansluitend heeft u ruim de gelegenheid om wat rond te wandelen door Volendam en te genieten van het aparte sfeertje wat hier zomers hangt met haar vele toeristen. Om 15.00 uur een korte boottocht over de Gouwzee naar Marken. Om 16.15 uur aanvang terugreis. Inclusief: Vervoer per luxe touringcar Koffie met gebak Bezoek kaasboer Warme lunch 3 gangen menu Boottochtje Volendam - Marken Adviesprijs 47,50 prijs per persoon. Reserveringskosten per boeking 3, 4 kboeksnel op www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (rondreizen). U kunt telefonisch reserveren bij Connexxion Tours op telefoonnummer 0900-400 84 00 (lokaal tarief) of 088-339 49 49 o.v.v LezersExtra Volendam. Tevens kunt u bij het reserveren uw reis- en/of annulerings verzekering afsluiten. U ontvangt een schriftelijke bevestiging tevens factuur van uw reservering. 5 Herinneringen op linnen drukt uw foto of afbeelding op een linnen doek en spant dit op een stevig houten frame van maar liefst 3 cm dik! Dit geeft een fantastisch beeld en maakt het geheel van top kwaliteit! Het doek met uw foto wordt binnen 1 week bij u thuis afgeleverd. Natuurlijk zonder extra kosten, dit geldt ook voor leveringen in België. Verras uw vrienden, familie of geliefde met een mooie foto op linnen. Natuurlijk kunt u ook voor uzelf uw mooiste foto's laten verwerken tot een prachtige foto op canvas. Uw dagblad heeft samen met de grootste leverancier van linnen doeken in Nederland een unieke kortingsac tie voor lezers samengesteld. U kunt op 3 verschillende formaten uw foto laten verwerken tot een prachtig schilderij. IHennnërinqen Üinnén.nl Lezersprijs 24,95 Bagage weegschaal (50148) Bagage weegschaal Met de bagage weegschaal komt u op de luchthaven niet voor onver wachte kostenposten te staan! U weegt tot op de 100 gram nauwkeurig het gewicht van uw bagage incl. de koffer en ziet precies wanneer u overbagage heeft. De weegschaal is heel compact, zo kunt u op de terugweg nagaan of de extra kleding en souvenirs niet voor teveel extra gewicht zorgen. exclusief 4,50 verzendkosten. Voor meer informatie en levertijden zie webwinkel. Bij vragen belt u de Klantenservice: 0900-2021352 0,45 per gesprek). Het is helaas niet mogelijk om uw bestelling telefonisch of per email door te geven. 1 ikbestelsnel op www.pzc.nl/gezondheidswinkel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 48