5 Profvoetballers te gast in Oostkapelle woensdag 15 juli 2009 Natuurliefhebbers kunnen vanavond onder begeleiding wandelen door De Verdronken Zwarte Polder. foto Ludo Goossens VRIJDAG 17 JULI Kermis Op veel plaatsen in Zeeland is het de komende weken weer kermis. Die van Vlissingen begint komende vrijdag en duurt tot en met volgende week zaterdag. De ker mis staat aan de Nieuwendijk en op het Bel- lamypark en is dagelijks geopend vanaf ïo.oo uur. ZATERDAG 18 JULI Carnaval In Paal is het zaterdag zomercarnaval. Zo'n 25 carna valswagens rijden door de straten. Aansluitend is er bal bij café 't zicht der Schelde. Aanvang: 15.00 uur. VRIJDAG 17 JULI Ubuntu Muziektheaterstuk in de openlucht in het kader van het Goese Afrikajaar met dans, toneel, muziek en acrobatiek. Rondom het festivalterrein zijn ook modeshows, roof vogelshow en een Afrikaanse markt. Festivalterrein is open vanaf 18.00. Toegang gratis. Goes, Waterstad Goese Schans, 20.30 uur. Kleinkunst Adrie Oosterling brengt zijn nieuwe kleinkunstpro- gramma, met chansons, cabaretliedjes, gedichten, anekdotes, verhalen. Groede, theater/galerie De Twee Duiven, 21.00 uur. 14.00, 16.45,19.15 en 22.00 uur; Bever ly Hills Chihuahua: 14.00 uur; Angels Demons: 19.00 uur; Drag me to hell: 22.00 uur; Het geheim van Mega Mindy: 13.30 en 15.00 uur; Hangover: 22.00 uur; Ice age 3(ov); 16.30, 19.15 en 22.00 uur; Ice age 3 (nl): 13.30 en 16.15 uur; Li- mo: 14.00 uur; The proposal: 19.15 uur; Transformers 2: 16.15 en 21.00 uur; door Susanne Coppoolse Voetbalvereniging Oostkapel- le stelt deze week haar sportpark Duinhelm ter be schikking aan de reserves van Ajax Jong Ajax arriveerde gisteren in Oostkapelle voor een vierdaags trainingskamp. Aan het einde van de middag stond er al meteen een training op het programma. Don derdagavond speelt Jong Ajax een oefenwedstrijd tegen Oostkapelle Voorzitter Alwin Don van Voet balvereniging Oostkapelle vertelt dat er niet heel veel tijd was om het trainingskamp en de wedstrijd te organiseren. „Ajax kwam begin juni met het verzoek, dus dat is best kort dag. Toch hoefden we er niet lang over na te denken en wil den we deze kans met beide han den aangrijpen. Wij vinden het heel bijzonder om een profclub te ontvangen", legt hij uit. Vorig jaar speelde de eerste selec tie van Oostkapelle al een oefen wedstrijd tegen het Rotterdamse Sparta. „De ervaring die we vorig jaar hebben opgedaan komt dit jaar weer goed van pas", meent de voorzitter. Don hoopt op een span nende wedstrijd, maar denkt dat zijn spelers het flink lastig zullen krijgen. „De spelers van Jong Ajax zijn voetbaltechnisch zeer getalen teerd. We hopen dat we zo lang mogelijk de nul kunnen houden, zodat het ook voor hen een zinvol le wedstrijd is." Hij sluit niet uit dat de vereniging in de toekomst weer een profclub ontvangt. „Het smaakt wel naar meer. Ik merk dat zowel onze spelers als de ruim zes tig vrijwilligers erg enthousiast zijn." De wedstrijd Oostkapelle 1 - long Ajax wordt gespeeld op donderdag 16 juli en begint om 19.30 uur. Kaart jes voor de wedstrijd zijn te verkrij gen bij de WV-kantoren in Oostka pelle en Domburg; tijdens de trainin gen van long Ajax en voor aanvang van de'wedstrijd. De kaartjes kosten 7 euro voor volwassenenkinderen tot zestien jaar betalen 4 euro. long Ajax traint woensdag om 10.00 en 16.30 uur; donderdag om 10.00 uur en vrijdag om 10 uur. De trainingen zijn vrij toegankelijk. Sportpark Duinhelm van Voetbalvereniging Oostkapelle ligt aan de Magnolia laan 33 in Oostkapelle. Jong Ajax trainde gistermiddag voor de eerste keer op het sportpark van Voetbalvereniging Oostkapelle. foto Ruben Oreei

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 45