•Q'PP familieberichten (Tlensenlinq.nl Familieberichten v. iflfeiJiorkm) Colofon Familieberichten yf familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant 22 Woensdag 15 juli 2009 kijk ook op HEERE! Gij weet het. Psalm 40 vers 10 c Het behaagde de Heere om, na een periode van ziekte en zorg, uit ons midden weg te nemen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en oma Maatje Cornelia van der Weele-Joziasse in de leeftijd van 56 jaar. Goes: C. van der Weele Goes: Peter en Gabriëlle Corstiaan, Reinier 's-Gravenpolder: Mare en Wilma 's-Gravenpolder: Martijn en Liesette Alinda, Robbin Doornspijk: Christian en Elsbeth Matthias Goes: RenéenNadine 13 juli 2009 's-Heer Elsdorpweg 49,4461 WJ Goes Gelegenheid tot condoleren op D.V. vrijdag 17 juli van 9.50 tot 9.50 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om 10.00 uur de rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, worden gehouden in de aula van bovengenoemd rouwcentrum, waarna om 11.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn in het rouwcentrum. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Hermans Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heenge gaan onze lieve ma en oma Maria Apolonia Freijser-van de Walle Riet weduwe van Augustinus Josephus Freijser Zij overleed in de leeftijd van 82 jaar. Hulst: Marleen en Eddy Wilbert en Nathalie Joey, J ay den Robert en Lindsy 14 juli 2009 Correspondentieadres: Frans van Waesberghestraat 17,4561„AB Hulst U kunt afscheid nemen van haar in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 16 juli van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 17 juli om 14.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28-c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst bent u in de gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. 0' IN MEMORIAM Op 15 juli 2008 vond er een ongeval plaats met een spoel- wagen van onze gemeente. Twee collega's waren daarbij betrokken en wij moesten afscheid van hen nemen. André van Dam 3 januari 1965 - 15 juli 2008 Francois Jansen van Rosendaal 1 september 1966 -17 juli 2008 De schok bij hun onverwachte overlijden was groot. Hun inzet, betrokkenheid en hartelijke collegialiteit missen wij nog altijd. In deze dagen gaan onze gedachten speciaal uit naar allen waarvoor André en Francois de spil in hun leven was. College van Burgemeester en Wethouders en medewerkers van de gemeente Terneuzen 15 Juli 2004 15 Juli 2009 Thijmen van Sikkelerus Onverwacht en onverklaarbaar, komt ineens het stil verdriet. Over onze wangen rollen tranen, die hopelijk niemand ziet. Ongeremd en slecht aanvaardbaar, komt van binnenuit de pijn. Vooral als we echt beseffen, dat jij er nooit meer bij zal zijn. Mama, Papa, Milou Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Mattie van der Weele-Joziasse Janny en Piet Maljaars-Joziasse Neven en nichten 13 juli 2009 Woodstock, ON Canada Met droefheid geven wij u kennis dat, na een smartelijk lijden, van ons is weggenomen mijn geliefde schoondochter, onze geliefde schoonzuster en tante Maatje Cornelia van der Weele-Joziasse echtgenote van C. van der Weele in de leeftijd van 56 jaar. Sterke de Heere Kees met de kinderen en kleinkinderen in dit zo zware verlies. Goes: S. van der Weele-Iansen Goes: Hans en Nel van der Weele -Steenhard Hendrik Ido Ambacht: Els van der Weele Hendrik Ido Ambacht: Annelies en Jaap Tanis -van der Weele Neven en nichten Na 'n moeilijke laatste levensperiode is toch nog onverwacht overleden onze lieve zus, schoonzus en tante, Riet Freijser van de Walle Zussen, Schoonzussen, broer en schoonbroers Tiny en Roger en kinderen Daan t en Ria Jeanne en Thuur en kinderen Eduard en Astrid en kinderen Trees en Emery Goes, 13 juli 2009 DANKBETUIGING Aan uw warme blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het heengaan van mijn levensgezellin Riet Vader-Voorn bewaren wij de mooiste herinneringen. Dat omvat ook allen, die ons in deze zo moeilijke weken hebben bijgestaan met hun niet aflatende en gevoelvolle zorg. Ook namens mijn familieleden zeg ik u allen van harte dank Wim Vader Voor een ERZORGING Peter Butler iike begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en^| telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdiipftt krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt nietreclameren,n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsgiedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.r Meer informatie op www.pzc.nl fM '"«1 7\ r

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 24