omroep zeeland dinsdag 14 juli 2009 Het zijn niet alleen zon, zand en zee die Zeeland zo mooi maken. Ook als de zon niet schijnt en elk moment een regenbui dreigt, kan Zeeland adembe nemend zijn. Lucht en licht horen daarom zeker in het rijtje thuis. Wilbert van den Broek uit 's-Heer Hendrikskinderen legde de ze dreigende wolk boven het Poelbos (bij Goes) vast en stuurde de foto naar de redactie van de Zomerkrant. Heeft u ook een mooie zomerfoto? Surf naar onze website: www.pzc.nl/foto en kies voor Zomer 2009. Gabriella Cilmi met Sweet about me koos u gisteren tot Zo merhit. Ook vandaag kunt u weer stem men op drie zomerhits. De Zo merkrant vraagt de bezoekers en inwoners van Zeeland naar hun favoriete zomerhit. Daar naast heeft Omroep Zeeland spe ciaal voor de Zomerkrant een Top 43 samengesteld. Luiste raars van Omroep Zeeland en le zers van de Zomerkrant mogen stemmen op de drie liedjes hier naast, die vanochten tussen 9.00 en 12.00 uur bij de omroep wor den gedraaid in het programma 'De Ochtend'. U kunt vandaag tot 16.00 stemmen via de polls op www.pzc.nl en www.om- roepzeeland.nl. Het winnende liedje wordt om 17.25 uur ge draaid en staat rond die tijd ook op www.pzc.nl. O Op nummer 41 in de Zeeuwse top 48 staat I'm working on it van The Juke Joints. Al meer dan 25 jaar draaien The Juke Joints mee in de Europese bluesrock. Ze zijn graag geziene gasten op bluesfestivals in heel Europa. In 2008 vierden ze hun vijfde lustrum o.a. met optredens sa men met Jan Akkerman en pianist Gene Taylor (o.a. van Canned Heat). 'In Domburg is het altijd zomer', zegt Ad de Jager (56) uit Domburg. Zomer in Zeeland van Saskia en Serge vindt hij een lied dat goed bij zijn Domburgse zomergevoel past. Dit komt vooral door de mooie me lodie en de tekst van het lied. Vol gens Ad is de tekst uit het Grieks vertaald, maar doet die het ook goed in het Nederlands. Chiara Ghazi (10) uit Koudekerke wordt tijdens het verstoppertje spe len gevraagd wat haar favoriete zo merhit is. Zij vindt het lied Love Ga me van Lady Gaga het leukst. De hit doet haar niet speciaal aan zomer, zee of strand denken maar haar ge dachten dwalen altijd gelijk af naar haar vriendje Timo als zij dit lied hoort.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 79