Mensen inq.nl Dhr. Hoogesteger lieve christine de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 Colofon Familieberichten De Ui tvaart Informatie Hulplijn 24 I Dinsdag 14 juli 2009 kijk ook op U hebt mijn ziel in benauwdheden gekend" Ps. 51 8b Met grote verslagenheid delen wij u mee dat op het aller onverwachts van ons is heengegaan mijn lieve man en onze vader Jan Adriaan Hoogesteger in de leeftijd van 60 jaar. MiddelburgPlony Hoogesteger-Lagendijk Rob Mark Hedy Andrea Aaron 12 juli 2009 Berkenlaan 39 4334 BS Middelburg Op woensdag 15 juli is er gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen van 19.00 tot 20.00 uur in het Uitvaart centrum, Bachweg2 te Middelburg. Wij nodigen u uit de afscheidsdienst bij te wonen op donderdag 16 juli om 13.30 uur in de Ontmoetingskerk, Oosterscheldestraat 1 te Middelburg. De begrafenis zal plaatsvinden in besloten kring. Liever geen bezoek aan huis. Verdrietig en geschokt delen wij u mee dat onverwacht is overleden mijn zoon. onze broer, zwager en oom Jan Hoogesteger N. Hoogesteger-Alewijnse Elly en Peter Kees en Mientje Wil en Leen Tineke en )an Neven en nichten We wensen Plony en haar kinderen Gods troost en veel sterkte toe. Vlissingen, 12 juli 2009 Diep geschokt delen wij u mee dat onverwacht is over leden onze zwager en oom Jan Hoogesteger Arie Lagendijk (in herinnering) Lenie Lagendijk-Zwemer Karei Lagendijk Leny Lagendijk-Langerak Ria Nieuwenhuize-Lagendijk Cees Nieuwenhuize Ada van Goudswaard-Lagendijk Jan van Goudswaard Neven en nichten Wij wensen onze zus Plony en de kinderen Rob, Mark. Hedy, Andrea en Aaron Gods nabijheid en veel sterkte toe. Middelburg, 12 juli 2009 Geschokt door het overlijden van Wij wensen onze vrienden en de familie veel sterkte. Martin en Chantal Stefan en Linda Thijs en Christel Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker en collega Jan Hoogesteger Jan was dit jaar 40 jaar in dienst bij ons bedrijf. Slechts enkele weken geleden mochten we hem nog feliciteren met dit mooie jubileum. Jan kon enthousiast vertellen over speciale gebeurtenissen en bijzondere personen die hij de afgelopen 40 jaar tijdens zijn dienstverband heeft mee gemaakt. Wij zullen Jan herinneren als een echte vakman en bovenal een fijne, enthousiaste collega die zich altijd trouw heeft ingezet voor ons bedrijf en onze personeelsvereniging. Wij wensen Plony en de kinderen, en verder alle familie en vrienden van Jan heel veel sterkte bij het verwerken van dit zware verlies. Directie en collega's Aannemingsbedrijf De Voogd-Grijpskerke B.V. Als iets liefs er niet meer is. Christine Verhage voor altijd in ons hart. Willem Jacq., Jerom, Carlos en Morris Met intens verdriet staan wij stif 6ij fiet o\'er(ijden van: CHristiett Verfiaqe Stien ACs een bloem Als een Bloem zo is het leven 't Begin is teer en klein. De een die Bloeit uitbundig de ander geurt heel fijn. Sommige Bloemen blijven lang, weer andere Blijven even. Vraag niet bij welke Bloem je hoort, dat is 't geheim van het leven We wensen Pier Amber en Arcf veel sterkte Kwadendamme Camiel ,Annieta Kelly en Glen Spaireboom waarom nou jij We wensen Peter Amber en Ard veel sterkte Sjaak Anita Rick en Frank Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Christine echtgenote van onze collega Peter Verhage van de afdeling Processing. Wij wensen Peter, zijn kinderen Amber en Ard en overige familie veel sterkte en kracht om dit verlies te verwerken. Directie en collega's Innoseeds b.v. Kapelle 14 juli 2009 Wij zijn diep geraakt door het overlijden van Christine Verhage-de Kam Echtgenote van onze collega Peter Verhage Wij wensen Peter, Amber en Ard heel veel sterkte toe. Medewerkers Magazijn Innoseeds Kapelle, 13 juli '09 Geschokt zijn we... Lieve Christine Veel sterkte toegewenst aan Peter, Amber en Ard. St. Auto-Motorsport Eindewege De reünie van onze vriendenclub zal nooit meer hetzelfde zijn nu Christine niet meer bij ons is. We wensen Pier, Amber, Ard en verdere familie veel sterkte. Arthur en Yvonne Kees en Tessa Bennie en Claudia Leo en Astrid Bram en Mieneke Leo en Dianne Elbert Leo en Joke Hans en Addie Rian en Ellen Jan en Marie-Josè Rinus en Marja Jan-Henken Cindy Wim en Jacqueline John-Paul Wouter en Roos Wij zijn bedroefd omdat Christine Verhage moeder van Ard en Amber is overleden. Wij wensen Ard leerling uit groep 7, oud leerlinge Amber, hun vader Peter en verdere familie veel sterkte toe en steun van elkaar bij het verwerken van dit verlies. Wij herinneren ons vooral de openheid, het positivisme en de kracht van Chistine. Klasgenoten, meester en juf van groep 7/8, leerlingen, team, medezeggenschapsraad, ouderraad van obs Schengehof, 's-Heer Arendskerke C uitvaartverzorging Dag en nacht bereikbaar. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.ni - info@degrootdekam.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en.i^ telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere qajlopJfl|k%ijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclarfferen n.a.vAelefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 - 013 9999 Fax 1 088 - 013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant laten maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Heeft u informatie over terminale zorg? 0800-44 44 000 info@scu.nu www.scu.nu Stidibng Centrum voor Uitvaartnfofmabe

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 62